Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozil je jedan veliki bolikurac,ali bas veliki i uvijek je to bio prvo to da se razumijemo...

    Ne igra dobro to je istina i onaj penal je izveo lose,forma nije dobra ne mogu da ga branim nemam argumente jbg

    Previse ga je forsirao Wenger u svim takmicenjima,a nije morao jedino to mogu da kazem.Problem je malo sto nije prosao pripreme s ekipom i to se vidi,ali on mora bolje i bit ce bolje ja u njega ne sumnjam nikad u zivotu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Nemoj da ga pravdas Akane iako ga volis kao brata. Od igraca kakav je Ozil i ocekujes majstorski potez u onakvoj situaciji. Evo ti mi iskreno reci kao neko ko je gledao Real prosle sezone u svakoj utakmici i reci da kritika nije opravdana. Prosle sezone, kada mu je dovedena konkurencija, odigrao je najbolju sezonu i vukao Real, a slozicemo se da je to ipak malo teze biti najbolji igrac Reala kada u ekipi imas Ronalda.

      Kada treba da povuce, Mesut to ne radi. Mora bolje. Penal je izveo sramno, nema tu opravdanja.
      Ovako to rade majstori, ništa šminka, ništa da ih pojede tenzija, mirno i u maniru titule "majtora"


      da ga je stavio Ozilica ode tekma u skroz sedmom pravcu.

      Comment


      • Naravno niko ovdje ne karakterise Mesuta kao flopa kao neki idioti na twitteru.

        Ja se drzim jos uvijek da igrac treba da prodje predsezonu i onda da mu se sudi, ali ide Svjetsko, Njemci ce ici do kraja 99% i eto opet ce imati duzi odmor i pola predsezone se nece proci...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sve to stoji,ali i dalje Arsenal prima golove zbog krivice golmana jer ne zna da ocijeni situaciju i zbog katastrofalnog markiranja Kroosa
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Za penal je kriv Monreal jer nije primjetio utrcavanje Robbena. Prvi go je zajrbo Flamini jer je markirao pogresnog igraca, ali i Mesut jr u toj situaciji bio pravi bolikurac jer je pustio da pas prodje pored njega kao pored drvene marije. Drugi go je greska Kosa jer je otisao naprijed da napadne slobodnjak i nije se vratio na vrijeme da se kreira defanzivna struktura.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ozil je jedan veliki bolikurac,ali bas veliki i uvijek je to bio prvo to da se razumijemo...

              Ne igra dobro to je istina i onaj penal je izveo lose,forma nije dobra ne mogu da ga branim nemam argumente jbg

              Previse ga je forsirao Wenger u svim takmicenjima,a nije morao jedino to mogu da kazem.Problem je malo sto nije prosao pripreme s ekipom i to se vidi,ali on mora bolje i bit ce bolje ja u njega ne sumnjam nikad u zivotu
              Ma normalno da ce on biti bolji, samo je meni mnogo krivo da onako izvede penal. U reprezentaciji je isto uzimao odredjenu dozu penala i veoma sigurno ih davao(kao protiv velikog Gigia). Par puta je izveo i u Realu i mislim da nije promasio. U Arsenalu je bas ocajno sutnuo oba penala koja je uzeo da izvede. Da se povelo, sigurno bi mec bio drugaciji. Jos zna kakav je Neuer golman bolje nego iko.

              Dok je igrao u Realu uvek sam ocekivao mnogo od njega i on ga je uvek opravdao igrom na visokom nivou. U Arsenalu mi je skroz drugaciji lik, ne ide mi sva ova nervoza uz njega. Ova overrated sranja sa raznih strana me ne interesuju, svako ima svoja ocekivanja kada je Ozil u pitanju. Kao neko ko ga gleda 6-7 godina, znam sta mogu da ocekujem od njega.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Arteta kad je promasio penal protiv Fulhama prosle godine, slijedeci je mrtvo hladno opalio posred gola iz sve snage ne gledajuci golmana samo se fokusirao na loptu i snazan sut posredini gola
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • U Realu nikada nije izveo penal(logicno,zar ne ),ove godine je izveo jedan protiv Marselja i promasio,prije toga dok je igaro u Werderu isto tako promasio 2009, godine,3 u nizu promasena. Vidi se dakle da nije izvodio puno penala, mislim da je Casorla bio bolje rijesenje ali ajde to je sada gotovo.

                  Comment


                  • Juce smo po prvi put imali koreografiju na stadionu, bas je dobro ispalo:
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ja bih zmireci dao Jacku da opali ono. Ima on taj arogantni smek da ga boli kurac protiv koga igra samo se fokusira na svoju igru i igra.

                      Ja bi uveo pravilo u klubovima da igrac koji je izborio penal da ga ne puca.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://www.fokus.ba/sport/fudbal/cij...obu-s-greskom/

                        Comment


                        • Originally posted by Funkerman View Post
                          U Realu nikada nije izveo penal(logicno,zar ne ),ove godine je izveo jedan protiv Marselja i promasio,prije toga dok je igaro u Werderu isto tako promasio 2009, godine,3 u nizu promasena. Vidi se dakle da nije izvodio puno penala, mislim da je Casorla bio bolje rijesenje ali ajde to je sada gotovo.
                          Nesto sam kontao da je on bio medju izvodjacima penala protiv Bayern-a kada je Real igrao. U reprezentaciji je dao u kvalifikacijama i dao na EP-u Italiji, ako se dobro secam.

                          Nije vrhunski izvodjac, a i ne smeta meni toliko sto je promasio, vec nacin na koji izveo isti. Meni bi bilo draze da je prebacio gol kao Ramos.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ovo je pisao neko ko ocigledno previse mrzi Arsenal.
                            Samo jedno mi nije jasno, kako svi pisu o Ozilu i kritikuju ga nenormlano, a niko ne pise o sudiji i njegovoj greski. Sta moze Ozil protiv Bayerna koji ima igraca vise, ne postoji igrac na planeti koji moze napraviti razliku u takvoj situaciji.

                            Comment


                            • Moze ovako na nacin boli me k... izvesti penal.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Taj penal je sam zaradio,to niko ne spominje,u redu promasio je,ali ne moze niko reci da je "roba s greskom" ( iznerviram se samo kad procitam ovaj banalan izraz za takvog igraca") na osnovu tog promasaja, i na osnovu 60 minuta igre sa igarcem manje,gdje nije skoro ni dobio loptu.
                                Da nije bilo sudijske kradje,pisalo bi se sasvim drugacije.

                                Comment

                                Working...
                                X