Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu se navijaci Arsenala ljutiti koliko god hoce na sudije, ali glavni i jedini krivac je Ozil, okej moze se promasiti penal, ali sutnuo je penal bas lose, cak je Nojer krenuo u stranu i bez muke mu odbranio penal koji je isao po sredini recimo.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Baš u padu forme taj Ozil, msm ne konkretno u padu forme, dobro njega koristi Arsenal jer preko njega idu 95% napada, što direktno što indirektno, plus uvek je opasnost pa pravi prostor ostalima što je najviše na svojoj koži oseti Aron Remzi, ali kako je na početku ima ptelju da prelomi meč, sada mu to nešto ne polazi za nogom, gol nije dao od pamtiveka npr.

      Comment


      • Kazorla isto nista ne igra, ne znam kako je Wenger zamislio ali cini mi se da nema igrace da isprati Ozila, realno treba mu neki brz pokretljiv napadac koji oseca prostor, i dobra krila. Da je Volkot tu bio veceras, sve bi to bilo bolje garantujem, mada Arsenal je odlicno krenuo i nema tu sta da im se zameri ali opet po meni je Volkot stvoren za ovakve utakmice, zeznuo se Wenger mnogo u proracunu da ce sa Ziruom i Sanogom i Bentnerom da izgura sezonu. Meni se cini da Kazorla i Ozil ne mogu da igraju zajedno, naravno mozda gresim, ali takav sam neki utisak stekao.
        Last edited by mark !t zer0; 20-02-14, 02:13.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Pa generalno gledano ovaj Bajern može da dobiju u dvomeču samo Borusija i Real Madrid danas, tu nema greške, jer jedini imaju igrače koji mogu da individualno sami da prelome meč, a i oba tima imaju ubitačne kontre, kontre koje se pre napadnu gol nego što se ovi nameste da ga brate.

          Imao je npr. u pp Kazora prostor da napadne gol, lepo mu dali loptu u rupu i on sam i stignu ga ovi da on jedva uputu udarac, a da su npr. tu bili Ronaldo ili Bejl Ili Abu or Rojs.

          Ludilo je generalno da finale bude Real-Bajern iako Brajko navija za Kloparu i njegovu ljubav prema igračima, taj Klop voli i tog Levandovskog iako ga je on pljunuo po sred lica, pa ti vidi kakav je to čovek, ljudina.

          Comment


          • Malo je reci da smo opsteceni.Penal je cist,ali ne za crveni svakako,pogotovo sto je lopta bjezala od gola.Ako je tako strog kriterij onda je i Boateng prije toga zasluzio drugi zuti,nakon jasnog skidanja Wislhirea. Oprasta njima a za nas nema milosti. S druge strane uvjeren sam da bi Scesni skinuo onaj sut Kroosa,drugi gol nisam ni vidio...jer nisam zelio da gledam do kraja. Jedina pozitivna stvar je Sanogo, vidi se da klinac ima tremu,ali se vidi visok nivo fudbalske inteligencije,kako je samo izbacio 3 igraca i uputio onaj pas ka OX-u,o skoku i da ne govorim,stvarno je bio dominantan u tom segmentu.

            Comment


            • Treba neko koju samarcinu da opali Mesutari, postao je umisljena p***a od kada je dosao u Arsenal. Onakav penal je tesko komentarisati, da je ono u Realu uradio, bio bi na tribinama narednih mesec dana.

              Mislim da je Wenger previse popustljiv prema njemu, sto je dovelo do toga da se upropasti jako dobra sansa da se dobije Bayern. Upropastio je utakmicu sinoc, a uz to se umalo fizicki obracunao sa Flaminiem. Jako losa forma, podbacio je u vecini velikih utakmica ove sezone. Mora se tu malo vise i Wenger kriviti, jer bukvalno nikada ne menja Mesuta, pa ovaj zna da ce igrati kako god bude igrao derbije/LS. Ne lici Ozil na sebe, daleko je ovo od onoga sto je on bio u Realu. Razocaran sam propustenom sansom, dvomec realno gotov.

              Sudija dodatno zaebao stvar, iako je bio penal, mislim da je prestrogo bilo da mu da crveni. Tu je prakticno i zavrsen mec. Wenger iznenadio Pep-a, napao, sve lepo smisljeno, ali Mesut zaebao. Neverovatno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Da je ostalo 11 vs 11, cak i sa penalom iako ja jos uvijek nisam ubijedjen da je ono penal 100%, Arsenal bi izvukao pozitivan rezultat.

                Ova ekipa ima strasan napadacki potencijal i strasnu defanzivnu stabilnost.

                Ali ja bih kao trenutak utakmice odredio kada se Gibbs povrijedio i izasao. Sredio je zadnju lozu, 3 sedmice je vani najmanje. Sada Monreal igra na principu toplo hladno. Igra jednu tekmu brilijantno ostale se ne moze sastaviti..

                Vidjet cemo u drugom mecu. Pep ocekuje da ga se napadne, Wenger ce ga napasti. Performans od prosle godine sa Alianza i proci ce se jer ove godine su mnogo bolji nego tada.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Mene je dodatno iznervirao Mesutov stav prema defanzivi, cesto se ne vrati da pomogne Monrealu, a kad se vrati je tu samo fizicki, prodju ga kao cunj. Oba gola su pala nakon kombinovanja Bayerna upravo po nasoj levoj strani, Ox je dobar bio u odbrani na suprotnom boku.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Penal nije bio 100% nego 400%
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Stvar je u tome da ako tvoj najbolji(iako ne igra kao najbolji) i najskuplji igrac promasi u situaciji koja menja celi mec i daje ogroman boost tvojoj ekipi. Da je on sutnuo penal kako Bog zapoveda, pa da mu je Neuer odbranio niko nista ne bi ni rekao. Ovde pricamo o verovatno najboljem golmanu na svetu u ovom momentu i coveku koji skida penale najboljim igracima sveta kada mu sutnu iz sve snage, a onda mu Ozil sutne kao da je dete iz prvog osnovne na golu.

                      Ozil mora da igra bolje i nema tu opravdanja. Od svog najboljeg igraca ocekujes da bude najbolji kada to tebi treba. Ne znam sto nije Jack uzeo loptu kod penala, sledeci puta sigurno hoce. Medjutim, dzaba to kada se iz LS ispada, jer ja ne verujem da ce Pep dozvoliti sebi da prvak Evrope na svom terenu izgubi prednost od dva razlike. To da Ozil-u treba odlican i veoma pokretan napadac da bi se maksimalno istakao nije istina.

                      Nije opravdao pare koje su otisle na njega, najbolji igrac je bio Remzika. Ozil je igrao ok/dobro, ali s obzirom da je najbolja desetka na svetu i da je dosao kao motor Real Madrida, malo je.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Jbg koliko god krivili Ozila,ipak je on svojim driblingom i zaradio taj jedanaesterac.Jedini krivac je Ricoli ,onog trenutka kada je pokazao crveni karton,svi smo znali ko ide dalje.

                        Comment


                        • Bit ce Remzika spreman i u punom pogonu kao sa pocetka sezone za Bayern ja se nadam, poceo je da trenira
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Funkerman View Post
                            Jbg koliko god krivili Ozila,ipak je on svojim driblingom i zaradio taj jedanaesterac.Jedini krivac je Ricoli ,onog trenutka kada je pokazao crveni karton,svi smo znali ko ide dalje.
                            Znas koji bi igrac zaradio u onoj situaciji penal,nijedan...lijepo je da neko razmislja i malo drugacije
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Znas koji bi igrac zaradio u onoj situaciji penal,nijedan...lijepo je da neko razmislja i malo drugacije
                              Nemoj da ga pravdas Akane iako ga volis kao brata. Od igraca kakav je Ozil i ocekujes majstorski potez u onakvoj situaciji. Evo ti mi iskreno reci kao neko ko je gledao Real prosle sezone u svakoj utakmici i reci da kritika nije opravdana. Prosle sezone, kada mu je dovedena konkurencija, odigrao je najbolju sezonu i vukao Real, a slozicemo se da je to ipak malo teze biti najbolji igrac Reala kada u ekipi imas Ronalda.

                              Kada treba da povuce, Mesut to ne radi. Mora bolje. Penal je izveo sramno, nema tu opravdanja.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • On je placen da ja skocim ko budala i opalim glavom od luster kada uradi onako nesto, ali je isto tako i placen da pogodi onaj penal kako treba. Brilijantan dribling, jedino Jack mislim da bi mogao ono uraditi ili Ox jos pored njega, ali on je ono izveo na brilijantan nacin. Jos da je pogodio penal bilo bi ekstra.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X