Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Prirodnije je Draxler da ga zameni, Nemac, lako se uklapa u sredinu, a Griezmann mi jos nekako nije zreo za Bayern i da nosi igru, nekako mi ne deluje kao takav. Al' da ne spamujem temu bzvz.

    Griezmann je taman da udje u ekipu kao sto je LFC ili Arsenal.
    A Draksler pa zreliji

    Da je prirodno da tamo igraju samo Nemci verovatno bi i ekipa bila sastavljena samo od Nemaca, meni to glupost, no ajde, podržava to Brajko, tako i juve ima fetiš prema Italijanima, opravdano.

    Comment


    • Verma bi mozda konacno mogao da bude isproban na zadnjem veznom, nije to uopste losa ideja...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Nije losa ideja,to se nekako stalno vuklo,ali to je osetljiva pozicija,a treba mu samopouzdanja dosta,trebalo ga je iskoristiti tj.probati u FA cupu,al tad nije bilo potrebno,ne treba nam DM ,stavimo Lepo Rozu,Jacka,Mesuta u sredinu i lepo da se usetamo u gol,a protvniku prepustimo najvise 30% poseda,salu na stranu,NIkad ne bi rekao da cu usred sezone kukati na nedostatak srednjaka,napadaca,a ne na odbranu
        sigpic

        Comment


        • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Manite vi Griezmana i Draxlera i ostala (ne)dovedena pojacanja, dajte da se fokusiramo na sutrasnju utakmicu protiv Crystal Palaca!
            Bojim se da ne bude mucenje kao protiv Cardiffa.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • S ovom bi se ja druzio bez problema

              Draxler ce u Arsenal ako Wenger to zeli i to je jasno kao dan, barem meni..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Jesam ja ono napisao da je Ox bolji od Draxlera? Aaa, jes' mi drago sto to napisa' sad kad nije dosao. Zamislite da smo ga doveli i on igra, a Ox - bolji od njega - sjedi na klupi. Apsurd. Al' vidis ti, sve to ima svoje ...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Nema nam Kalstroma na treningu


                  http://www.arsenal.com/news/news-arc...f-palace-match
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Rosicky ZORRO!

                    Voleo bih da sutra Podolski pocne utakmicu, a da Santi krene po desnom krilu cisto da vidimo kako bi se snasao.
                    Gnabry bi mogao na klupu malo, nisam zadovoljan kako je odigrao prethodnih par utakmica.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Draxler has revealed the real reason why he didn't leave Schalke:
                      “I wanted to go and had a good offer to leave.

                      “But the Schalke manager Horst Heldt said no to the transfer and would not let me go.”
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Santi najbolji igrac u januaru

                        http://www.youtube.com/watch?v=fOC-BfCAKf0

                        Comment


                        • Navodno Zalalem je danas na klupi, ako se rijesi tekma, ocekujem njegov debi u PL
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • 7 utakmica smo vezali 0 do 2 gola kuci vreme je da prekinemo niz protiv Tonya Pulisa
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Dobro sam rekao Zalalem na klupi..

                                Idemo majstoree
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X