Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde i nisam bio protiv da se potpise na posudbu, ali poslije ovoga dodje mi da se roknem
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kakav je ovo idiotizam, bolje da nije nikoga ni doveo. Cuj dovesti povredjenog igraca na pozajmicu. Wenger kao da je poceo da se drogira, ne znam sta mu je ovo trebalo. Mogao Cisse-a dovesti kao back-up, ali mu zao bilo dati pare. Neverovatno, kao da covek namerno nece da osvoji neki trofej.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Kakav je ovo idiotizam, bolje da nije nikoga ni doveo. Cuj dovesti povredjenog igraca na pozajmicu. Wenger kao da je poceo da se drogira, ne znam sta mu je ovo trebalo. Mogao Cisse-a dovesti kao back-up, ali mu zao bilo dati pare. Neverovatno, kao da covek namerno nece da osvoji neki trofej.
        Na Draxlera isto mozemo zaboraviti,na ljeto nemamo sanse pored Reala i ostalih bogatuna.

        Comment


        • Sto bi Real njega dovodio?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post


            Frimpong imao sjajan debi za Barnsli.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Funkerman View Post
              Na Draxlera isto mozemo zaboraviti,na ljeto nemamo sanse pored Reala i ostalih bogatuna.
              Nema Draxler mesta u Realu, nece tamo sigurno. Schalke voli da saradjuje sa Bayern-om, pa me ne bi iznenadilo da Draxler ode tamo da zameni Robben-a ili Ribery-a za par godina. Morao je Wenger pljunuti pare sada, doduse, moguce da Draxler i na leto dodje. Ne verujem da je on glup i da ce otici tamo gde ce igrati manje. Jedino ako nece da ide iz Nemacke, onda jedino Bayern dolazi u obzir.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Schalke UK news ‏@Schalke_UK 43m

                Horst Heldt has confirmed that there was indeed a “big offer” for Julian Draxler.
                I Draxler je rekao u gostovanju na SKY-u da ga je Schalke sprecio da napusti klub sada.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ajde procitajte sta sam napisao ima par stranica.

                  Bila ponuda, navodno dosao Bayern rekao uzet cemo ga mi na ljeto i ovi odbili Arsenal...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Riberi je usao u 4. deceniju zivota i neko ce morati da ga zameni a Bajern je klub koji tezi da prakticno svi najbolji Nemci igraju tamo. Jasno kao dan da se tu crtaju 2 opcije. Rojs i Draksler. Ako je istina da je Rojs oladio Bajern meni je sve jasno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Riberi je usao u 4. deceniju zivota i neko ce morati da ga zameni a Bajern je klub koji tezi da prakticno svi najbolji Nemci igraju tamo. Jasno kao dan da se tu crtaju 2 opcije. Rojs i Draksler. Ako je istina da je Rojs oladio Bajern meni je sve jasno.
                      Reus se ne mirise sa njima od kada mu je debeli Hoeness rekao da je govedo sto je otisao u Dortmund pre nego u Bayern. Tako da on sigurno nece tamo. Moguce da ce Draxler tamo, kazem, ima Schalke odlicne odnose sa njima, citaj Neuer i silne pare koje su dobili od njega sa trofejima u Bundesu i LS.

                      Ali ima on klauzulu, moze svako da se umesa, nije to do uprave Schalke-a. Moze City da mu posalje ponudu koja se ne odbija ili Chelsea, ni sa njima ne znas sta im treba i sta kupuju.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Pa ni Riberi nije Nemac, zašto mora Nemac da ga zameni ? Evo meni se prvi crta Grizman kao zamena, nekao mi to prirodnije.

                        Comment


                        • Sammer insistira da Bayern ima sto vise reprezentativaca Nemacke, pa zato i traze uglavnom Nemce. Kako je vecina njih u Bundesu, uvek njih prvo gledaju, a svaki Nemac ti zeli igrati za Bayern ili barem vecina njih. Jos jedan razlog je taj sto je Draxler uz Gotze-a najtalentovaniji igrac u Nemackoj i sa njim bi imali dva najbolja igraca Nemacke u svom timu za naredne godine. Tu nemas samo Reus-a i Ozil-a. Nemacka bi bila Bayern. Tu bi eventualno Khedira i Gundo bili van, ali ko zna, kada Svajni ode, mozda jedan od te dvojice zavrsi tamo.

                          Arsenal ima manje sanse kada su ti konkurencija Bayern, City i jos neke ekipe, koje ce sigurno da se interesuju za Draxler-a. Mozda United..Pa ti vidi ko bi izabrao Arsenal pre Bayern-a. Jedini adut je sto bi ovde igrao stalno.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kad vec Brajkula spominje Griezmanna, nama bi on bio sasvim ok resenje.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Pa ni Riberi nije Nemac, zašto mora Nemac da ga zameni ? Evo meni se prvi crta Grizman kao zamena, nekao mi to prirodnije.
                              Prirodnije je Draxler da ga zameni, Nemac, lako se uklapa u sredinu, a Griezmann mi jos nekako nije zreo za Bayern i da nosi igru, nekako mi ne deluje kao takav. Al' da ne spamujem temu bzvz.

                              Griezmann je taman da udje u ekipu kao sto je LFC ili Arsenal.
                              Last edited by Freshman; 01-02-14, 19:15.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pa ni Riberi nije Nemac, zašto mora Nemac da ga zameni ? Evo meni se prvi crta Grizman kao zamena, nekao mi to prirodnije.
                                Ako ne mogu da dovedu Nemca, naci ce nekog drugog. Prilikom dovodjenja Riberija Nemci nisu imali uopste mnogo krila, danas koliko hoces, uopste igraca prakticno svim pozicijama. Fenomenalno rade na razvoju talenata poslednjih par godina. Bajern je ono sto je Juve u Italiji, Junajted u Engleskoj. Prvo se trazi klasa domaci igrac, ako nema onda stranac. Nisu nasli pravog Nemca u spicu - Leva u Bajernu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X