Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinio se Ozil

    http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...r?ICID=HP_BN_1

    Comment


    • Jbg, tezak poraz, medjutim sve se to moze zaboraviti ako se dobije Celzi. Ono sto je definitivno jasno posle ove tekme, ako se ide na titulu mora se dovesti klasa u napadu. Ziru je previse nekonstantan (citaj drvo). Uspe on u nekoj tekmi da bljesne, ali vec ga u drugoj nigde nema. Takodje treba prodati Vermelena, nije to vise onaj isti igrac. Postao mi je sinonim za rasulo u odbrani. Dosta losa odbrana danas, ali da on nije zeznuo situaciju kod cetvrtog gola, ko zna, mozda bi na kraju izvukli i bod. Ono sto sve treba da raduje su golovi Tea. Sta reci, klasa . Jos da se i Podli i Ox oporave pa da konacno zaigramo sa pravim krilima.

      Comment


      • Odbrana prakticno nije postojala danas,medju najgorim pojedincima Monreal,Flamini,Wilshere,Ramsey. Giroud decko dokazao da nije klasa ni za Sautempton,imao nekoliko lepih sansi,jednostavno ne ume da da gol,jos onaj kiks kad je promasio celu loptu,a Wolkot vec bio u petercu i cekao da sprovede loptu u gol. Treba ga poslati u omladinski sastav,cim se vrati Podolski. Onaj Monreal neverovatan kikser,ne bi taj vise trebao da vidi teren,par lopti pogresio i svaka ta akcija je bila opasnost po nas gol,povrh svega kad izgubi loptu ne vraca se nazad,nego drugi jure njegovog igraca,u prevodu pojma nema. Osim Volkota niko danas nije prikazao ni priblizan nivo nekog igraca koji igra za klub kao sto je Arsenal,razumem umor,istrosenost,ali sto je previse,previse. Ukoliko se ne pobedi Chelsea,verujem da ova sezona moze da se smatra samo jos jednom u nizu,kao i mnoge prethodne,gde smo u prvih 4,ali nista vise od toga.
        sigpic

        Comment


        • Ovo je Monrealu prva utakmica koju je bas lose odigrao otkad je dosao u Arsenal, ako me secanje dobro sluzi. Bas na poluvremenu utakmice prebacim na Arenu i tamo ide emisija o Nepobedivima iz 2003/04. Pricaju Sol Campbell,Martin Keown,Henry kako su imali pristup utakmicama, kako su uvek isli na pobedu itd. I bas uporedim juce utakmicu sa Cityjem. Da City ima napad, a da ti Ramsey i Wilshere kaskaju na sredini terena, pa ne ide to tako. Takodje tada se cesto sutiralo izvan 16-erca sada me(ponekad) nervira kako niko(sem Ramseya) nema muda da sutne van 16.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Malo losija forma,Everton.Napoli,Siti...Juce svi podbacili,osim Tea,sto je jedina pozitivna stvar,jer dobijamo jos jednu opciju za napad ,(Sad Poldija da docekamo ) Nije da nismo ocekivali neke kikseve,jes da su 3 za redom al sta sad,sad je vreme da pokazemo kolko smo ozbiljni i dobijemo Celzi kako znamo i umemo! I zelim nam srecu sutra u zrebu ,mislim sta god "sreca" podrazmevala
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by El Dorado View Post
              -
              svako malo se moze pročitati neki nonsense od tebe.
              reći za monreala da je loš igrač je totalna nebuloza. prosto se vidi da gledaš svaku četvrtu utakmicu.
              by the way, ramsey korektno odigrao.

              samo najveći optimisti su očekivali pobjedu na etihadu. ja bih bio i sa nerešenim prezadovoljan, al šta je tu je. prvi smo još, nema očajavanja.
              inače, giroud kao giroud...
              greota mi ga kritikovat kad vidim kolko se iskreno raduje posle golova. očito je da igra srcem i da je zavoleo ovaj klub, ali limitiran je i to je fakat.
              juče se moglo vidjeti kako igrač može da propadne konstatnim sjedanjem na klupi. strašno kolko mi je žao vermalena... :-( slična se stvar već desila arshavinu. grubo zvuči ali venger ga je uništio kao igrača. nadam se da će se verminator vratit u staru formu.
              i drago mi je što će wilshir malo pauzirat. ni upola onaj igrač od prošlih godina. njemu će npr dobro doć odmor.
              opet se priča o pregovaranju sa michu. baš bih volio tog momka u našem dresu.

              Comment


              • Niko da spomene da smo ostali bez Kosijelnog na ko zna koliko dugo. Svi pricaju o pojacanju u napadu, a niko o tome da smo sa 3 stopera usli u sezonu. Sad imamo dva, Merta i raspadnutog Vermalena, koji ce ko zna kada i da li uposte ponovo biti onaj stari. Lijepo je bilo vidjeti Kosa i Peru u odbrani i procitati Vermalenovo ime medju rezervama, ali sta sad??? Pustite veznjake, tu bar imamo opcija. Giroud jeste ogranicen, ali ce sada, a mozda i u daljoj buducnosti nas najveci problem biti odbrana, ukoliko se ne dovede novi stoper.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Koliko sam video, ono je duboka posekotina na kolenu, ali cini mi se da nema prevelikih unutrasnjih ostecenja, ne bi trebalo da je toliko opasno kao sto izgleda, but then again....



                  Dobra fora...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Da ne pise Mertezaker, pomislio bih da je Remzi!

                    Comment


                    • Prije svega bih da pozdravim sudjenje, a onda bih da pozdravim sve one sto su me napadali sto kritikujem sudije. Pa kako da ih ne kritikujem juce dva cista gola ponistena, igranje rukom u sesnaestercu zanemareno i jos 2 offside odluke pogresno dosudjene gdje bi igrac 1 na 1 izlazio na golmana.. Sramno je da se to desava i sramno je da ce neko da pokupi mrtvo hladno cek na par hiljada funti zbog posla odradjenog sa sto gresaka, sramota.

                      Dalje bih zelio da salutiram Per-u Mertezacker-u. Covjek je tito i svaka mu cast. Trebo je i samar jedan opalit Ozilu. Ako si placen 42.5 m funti to ne znaci da si sada da mozes raditi sta hoces, a pogotovo se ne izdizati iznad kluba, posebno jos ako si odigrao jednu od najlosijih utakmica u zadnjih 2 godine. Svaka cast Per-u

                      Sljedeca stavka je da je igra bila sramotna, obrana koja je primila 5 golova u gostima ove sezone u PL je samo protiv Citya fasovala 6 komada. Ne znam u zadnjih par godina da je se onoliko pasova promasilo, ono je uzas.

                      I samo da pitam, gdje su oni sto bi prodali Walcotta?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Rematch, can't wait
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • E, nazdravlje

                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Znalo se

                            Comment


                            • Ako postoji bilo kakva ambicija ka osvajanju trofeja ove godine u januaru se moraju dovesti minimalno 3 igraca. Prvo zato sto ce u januaru i februaru doci do natrpanlg rasporeda, ako se FA kup bude prolazio.

                              Onaj mali Sanabria iz Barce je skoro pa done deal, valjda se radi na jos 3 mlada igraca koliko sam ja skontao. Ali nama trebaju trenutno igraci koji ce moci da se rotiraju i da se bore za trofeje do kraja sezone.

                              Napadac je jednostavno must-buy, jer sad protiv Citya se vidjelo da Giroud ne moze sam i da je u padu forme. Treba kupiti stopera, desnog beka i jedno krilo koje moze da prodje sviju na dribling i doda na tap in napadacu.

                              Vrlo tesko ce se to ostvariti ali nadajmo se da hoce jer jebiga malo igraca ima da ne igraju LP, a i malo je igraca koji ce se uopce odluciti na transfer u godini svjetskog prvenstva.

                              Cuo sam da ce se probati Cabaye dovesti ponovo u januaru.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zanimljivo koliiko Arsenal nema srece sa ovim zrebovima ove godine. Prvo u kupu se izvuce Celzi, u drugom kupu Kokoske (nije to neki jak protivnik, ali nije ni boranija da se moze dobiti sa drugom postavom), u LS prvo grupa smrti i sada u nokaut rundi Bajern .

                                Comment

                                Working...
                                X