Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    U Ramseyu sam prepoznao talenat, dok u Jenkinsonu ne vidim ni trunku, jer mi decko igra nekako smotano i na silu.
    Pa ako ti ne vidis, valjda Venger vidi

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      U Ramseyu sam prepoznao talenat, dok u Jenkinsonu ne vidim ni trunku, jer mi decko igra nekako smotano i na silu.
      Stvarno ti skidam kapu. Jedini si ga podrzavao, uvideo njegov talenat, svaka cast. Ne moze to svako, alal ti vera.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ulepsali mi dan http://news.arseblog.com/2013/12/arsenal-face-swaps/
        sigpic

        Comment


        • Thomas Giroud deluje najnormalnije. Al' Jack i Theo pobedili.

          Voja bez konkurencije.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Meni Wenger Koselni,a tek Mesut Wolkot
            sigpic

            Comment


            • Theo Ozil pokidalo! Mada svi su prejaki.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Veoma interesantan i sokantan clanak

                http://hereisthecity.com/en-gb/2013/...medium=twitter
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  U Ramseyu sam prepoznao talenat, dok u Jenkinsonu ne vidim ni trunku, jer mi decko igra nekako smotano i na silu.
                  Topdziju postaviti za glavnog skauta secam se koliko sam ga pljuvao bog te ubio ne samo ja nego pola foruma covekje znao da prepozna taj comeback
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Svaki drugi dan negdje procitam da Wenger pokusava dovesti Micah Richardsa. Kako se on uopste uklapa u pricu, pored Sanje i malog Belerina? Traktora naravno ne racunam, rekao sam jednom da je on roba kupljena da bi se prodala po visoj cijeni i ostajem pri tome.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ukoliko stvarno sutra Ozil bude na klupi moguce je ocekivati Ramseya na njegovom mestu odmah iza Girouda, a Walcotta i Santia po krilu. Ovakvu vezu sutra ocekujem:
                      ........ Flamini.....Arteta......
                      Walcott.....Ramsey.....Cazorla
                      ...........Giroud.........

                      Ramsey ima da iskida sutra na toj poziciji ako bude u prilici da igra, a verujem da hoce.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • http://www.express.co.uk/sport/footb...-striker-Pedro

                        Hteli mi ili ne, njega ima u novinama.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Bolji je od Walcotta...

                          Ja npr ne bi imao nista protiv da ga dovedemo, ali cenim da ima boljih resenja.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Bolji je od Walcotta...

                            Ja npr ne bi imao nista protiv da ga dovedemo, ali cenim da ima boljih resenja.
                            Hoces da ti trazim postove gdje si prizeljkivao Walcotta prosle sezone dok je pregovarao ugovor?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Hoces da ti trazim postove gdje si prizeljkivao Walcotta prosle sezone dok je pregovarao ugovor?
                              Moze slobodno, Nash ga je prizeljkivao, ja bas i nisam bio za njega tada, a sad jos manje.
                              Da se ne mucis...

                              Originally posted by Freshman91 View Post
                              I cetvrto, takav igrac nikako ne treba Liverpulu, jer je to sablon igrac, pogotovo ne za 20m, u poslednjoj godini ugovora, ne bi smeo da bude vise od 10m... Da li bi on poboljsao Liverpul ?? Vrlo verovatno, ali ne bi dao toliki znacaj koliki je nama potreban. Liverpul je velike greske pravio proteklih godina, i sa tim se ne sme nastaviti.
                              Poslednja godina ugovora 20m cena, mozes misliti koliko sam ga prizeljkivao.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bice zanimljivo kolo sutra svakako. Sledi nam tezak raspored i svaka pobeda je itekako bitna. Tako da ono. Neka daju momci sve od sebe.

                                Moze Ozil da odmara sutra. Bar prvih 60 minuta .

                                Ovo je prvi put ove sezone da igramo u sredu jel tako? Mislim samo na premijer ligu ne na ligu sampiona .
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X