Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Presmesna cena, preko 20-22m je suludo dati za njega.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ne vredi Benteke 28 miliona, bas kako Wilshere kaze tu 22 miliona u vrh glave. Bas ga sad gledam protiv WBA i nista posebno nije pokazao na vecerasnjem mecu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ne vredi te pare, ali mislim da bi trpao kod vas. On je tip napadaca kome moras da stvaras sanse a vi ste u tome jedni od najboljih u ligi.
        sigpic

        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...en-155806.html

          Bendtner.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Naime, Bendtner je u teretani zaboravio ključeve, žurio je da izvede porodicu nđu restoran, te mislio je da su vrata od teretane samo zaglavljena, ne zaključana tako da je pokušao da ih malo jačim udarcem otvori.
            Da li me j***s ....
            Znaci lik mi je toliko postao antipatican da jedva cekam dan kada ce dobiti nogu u dupe .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja ne znam sto uopce peglaju covjeka bezveze. Provalio je u vlastitu teretanu, znaci koju on posjeduje..

              Mila majko, isto ko da sad mene neko optuzi sto sam razbio prozor na svojoj kuci
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ako Venger nije hteo da plati 25 miliona za Iguaina, vala neće ni za Benteka, pogotovo jer mu je Žiru proigrao sjajno ove sezone i ne treba mu prvi napadač, a dati za back-up tolike pare....ne veruje Brajkula u tako nešto.

                Comment


                • Za 28 miliona se moze kupiti jaci igrac od Bentekea, kakav on i 28 miliona, sprdnja.

                  Previse je to para za njega. Na kraju ispade da Arsenal od bruku talentovanih napadaca, trenutno nema nikoga. Velu oterali kao da je moron, a decko razbija, moze pola napadaca u Engleskoj oduciti od fudbala.

                  Bolje uzeti Griezmann-a za te pare, cak mislim da bi i manje bilo dovoljno za njega, pa neka Theo bude rezervni napadac. Arsenalu ne treba prvi napadac, vec rezerva za Giroud-a, koji igra odlicno. Bilo bi samoubistvo u januaru menjati napadaca i ubaciti coveka koji nije dao gol od septembra.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Stari lisac već ima asove u rukavu, stoga o velikim miliončićima ne razmišljajte... Vašem rosteru je potreban solidan back-up napadač, tipa Ince, Rhodes ili neki drugi tinejdžer - koji ne bi mnogo koštao. Benteke, 28m? Ljudi, na kakvim ste vi drogama? O kakvoj ovo svoti pišete? Zar stvarno mislite da bi AW toliko iskeširao za jednog "balavca"? Kao što reče @Brajki, kada nije želio izdvojiti 25m za Higuaina, onda definitivno neće za Bentekea ni pola navedene cijene...
                    Last edited by Shanks; 26-11-13, 15:39.

                    Comment


                    • Ja sam za to da se dovede Benzema. Mnogi ga ne vole ali ja zaista mislim da bi se on snasao kod nas.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/medjuna...la-155871.html
                        sigpic

                        Comment


                        • Obrnuta psihologija, Djani treba ustvari da im pokaze kako ne treba
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Ramsey, Rosicky, Ozil, Wilshere, Giroud

                            Subs: Fabianski, Vermaelen, Arteta, Walcott, Cazorla, Bendtner, Gnabry

                            Konacno imamo klupu,jos samo nekog boljeg od bendtner-a da kupimo
                            Last edited by Dinko; 26-11-13, 18:59.

                            Comment


                            • Odlicna postava, jedino sto je Verma mogao umesto Kosa, al' ajde.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                I da, Jack se polako vraca u formu, bice veselo.
                                Izivljavao se majstor veceras.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X