Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitna i sigurna pobeda , vise me raduje remi Liverpula i iskreno potajno sam se nadao da ce WH uraditi nesto protiv Celsija ali vidim da to lose ide ali nema veze dobro je i ovako
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Carlos Vela bi se mogao dovesti za sitnih 4 m funti, ali pitanje je da li bi se vratio i da li bi mogao da trese i Arsenalu ovako..

      Sto se tice igraca, vazda sam ga gotivio bi je solidan, ali nije imao sanse pored van Persia i Adebayora..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Trener Marseille-a najavio da ce protiv nas odmarati tim, jer njegov tim ceka 8 utakmica u naredna 24 dana.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Trener Marseille-a najavio da ce protiv nas odmarati tim, jer njegov tim ceka 8 utakmica u naredna 24 dana.
          Super, taman i da Arsene malo odmori igrace
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • http://sportsport.ba/ino_fudbal/psg-...bregasa/118717

              Samo nek ponude, pa da fino brat Faberze obuce opet crveno bjeli dres za 19m funit
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                http://sportsport.ba/ino_fudbal/psg-...bregasa/118717

                Samo nek ponude, pa da fino brat Faberze obuce opet crveno bjeli dres za 19m funit
                Samo da te posavjetujem da ne vjeruješ previše ovom sajtu, posebno što se tiče vijesti koje su povezane sa Barselonom.

                Inače, Fabregas baš uživa trenutno kod nas.

                Comment


                • Brate znam vlasnika sportsport.ba tako da ne birni se ti za mene.

                  Imaju oni i svojih bisera, ali uglavnom rade na stvarima koje objave poznati mediji iz Spanije, Engleske i Francuske
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Brate znam vlasnika sportsport.ba tako da ne birni se ti za mene.

                    Imaju oni i svojih bisera, ali uglavnom rade na stvarima koje objave poznati mediji iz Spanije, Engleske i Francuske
                    U trenutku dok sam pisao prethodni post nisam se mogao sjetiti pravog termina pa sam rekao "posavjetujem". Naravno, nemam ja tebe šta savjetovati nego sam samo htio sugerisati na relevantnost vijesti koje objavljuje taj portal.

                    Kažeš, rade sa stvarima koje objave poznati mediji. Eto, konkretno iz Španije to su: As, Sport Catalunya, El Mundo Deportivo i Marca (koja nije pouzdana ali je poznata). Gledao sam sada na sajtu ova prva tri navedena medija i ne pominje se nigdje Cesc a ni PSG.

                    Ne pratim taj sajt nešto pretjerano ali ponekad naletim na neke stvari koje su vezane za Barselonu a toliko besmislene.

                    Nego, Fabregasu najbolje leži pozicija ofanzivnog veznog a vi tu sada imate Ozila. Jedino ako će se Ozil "gurati" na krilo.

                    Comment


                    • A neke francuske portale da provjeris jer PSG je iz Francuske?

                      Krajnje nebitno to sto je sportsport.ba objavio..

                      Ja bih volio Fabregas da se vrati i to je to..
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Brate znam vlasnika sportsport.ba tako da ne birni se ti za mene.

                        Imaju oni i svojih bisera, ali uglavnom rade na stvarima koje objave poznati mediji iz Spanije, Engleske i Francuske
                        Tako ti rade svi portali sa ovih prostora - sportal, sportske, ss.ba itd. samo je pitanje šta ko filtrira jer ni oni nisu cvećke.

                        Comment


                        • Vest posla od nekog neozbiljnog sportdirect portala, ovi prepisali.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Vest posla od nekog neozbiljnog sportdirect portala, ovi prepisali.
                            Vlasnik neozbiljnog sportsdirect-a je i vlasnik Newcastle-a by the way
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne ide Fabregas iz Farselone ljudi deal with it :/
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Ne ide Fabregas iz Farselone ljudi deal with it :/
                                Nikad ne znas . Ne mora da dodje sad a ne mora ni na leto ali jednom ce se vratiti to je sigurno.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X