Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Phenom kako ti mene možeš da iznerviraš to nije normalno ....
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ovde covek ne vredi ni da komentarise,izneo sam samo jednu cinjenicu,sta me boli jaje za Arsenal...

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Nemoj brate tako, znas da si provocirao prethodnim postom, a za time nema potrebe. Mogu i oni u temi Barse da pljuju ali ih ne zanima. ;)

        Ne moras da prkosis sto ste uzeli Fabregas-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Ovde covek ne vredi ni da komentarise,izneo sam samo jednu cinjenicu,sta me boli jaje za Arsenal...
          Nemoj tako na njihovoj ,,teritoriji".Nije fino...
          A inace gledao sam pregled meca Arsenal-Newcastle, i zgrozio sam se kada sam vidio sta radi onaj debil od igraca-Barton. Pa covjek cijeli zivot samo bi da se bije. Bolje bi mu bilo da je bokser, pa da izbacuje negativnu energiju. Mada on je kukavica
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Nemoj tako na njihovoj ,,teritoriji".Nije fino...
            A inace gledao sam pregled meca Arsenal-Newcastle, i zgrozio sam se kada sam vidio sta radi onaj debil od igraca-Barton. Pa covjek cijeli zivot samo bi da se bije. Bolje bi mu bilo da je bokser, pa da izbacuje negativnu energiju. Mada on je kukavica
            Ne znam dal se sećaš onog Keana iz Manchester Uniteda e ono je bio kralj ja sam tad voleo svaku njihovu utakmicu gledati taj čovek što je dobijao crvene kartone zbog te tuče nije niko sećam se kad je na Vieru nasrnuo u prolazu Nema šta takvi ljudi čine Englesku ligu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Da li se neko nada pobedi sutra???

              Comment


              • Originally posted by Dimitrije View Post
                Da li se neko nada pobedi sutra???
                Naravno da se nada, prvi sam ja ubeđen da ce Arsenal da dobije.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ja se ipak nadam iako nas zezaju povrede i sve ipak mislim da smo kvalitetniji od njih i raspored prva 3 kola PL nam je ubica tako da na kraju ne znam šta da mislim ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja ne pamtim kad smo poslednji put dobili nesto.......u kakvu smo seriju usli, to je strasno

                    Comment


                    • Ljudi,zao mi sto vam moram reci,ali sutra gubite...zbog ovoga:

                      Originally posted by D-Wade View Post
                      Naravno da se nada, prvi sam ja ubeđen da ce Arsenal da dobije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ljudi su se raspali, jednostavno je tako. Otisao im je najbolji igrac, Inler i Sirigu. Ako ne pobede, onda stvarno....ostao je samo Di Natale.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Pismo Wengera Fabregasu:
                          Dakle,to je to.Stvarno odlazis?Cak i za manju platu?-U redu.
                          U redu Cesc.Mislio sam da smo ti i ja bolji od Ronalda i Fergusona,ili od Owena i Beniteza.
                          Imali smo tu povezanost,odlicno slaganje;ti si verovao u moj plan.Mi smo bili slicni,ti i ja.
                          Nakon svega sto sam uradio za tebe ovo mi je hvala.
                          Secas li se,Cesc?Bio si 16-ogodisnjak bez perspektive,bez buducnosti
                          .Da te nisam pronasao zavrsio bi kao Francis Jeffers.Slomljen i zaglavljen negde u Skotskoj ligi.
                          Ali onda sam te spasao;dao sam ti dom.
                          Naravno,morao si da naucis engleski,ali zar nije bilo kako sam obecao?
                          Zaigrao si nakon mesec dana nakon sto si dosao,kao sto sam i obecao.Ok,bio je Carling Cup,ali tu snovi postaju stvarnost.
                          Onda si postao startna postava 2004-05,ohrabrio sam te,i prodao sam Vijeru zbog tebe,dodjavola.
                          Prodao sam Vijeru.Razmisli o tome ti nezahvalni crve.Prodao sam Patrika Vijeru i to ti nije bilo dovoljno.
                          Ali to nije sve.Napravio sam te glavnim igracem tima,koji ce predvoditi ovaj tim na novom Emirejts stadionu,koji ce nam doneti trofeje.
                          Okruzio sam te prijateljima.Da li si zaista mislio da sam zeleo Denilsona,Carlosa Velu i Alexa Hleba?
                          Sta mislis zasto sam zadrzao Senderosa,kad se vec videlo da ne moze da cuva Drogbu?Uradio sam to zbog tebe Cesc!Zbog tebe.
                          Dao sam ti ugovor,i to na 8 godina,jer nisam hteo da te izgubim,a ni ti nisi hteo da ides.
                          Do djavola,rekao si mi,onog ponedeljka kada smo ispali iz Lige Sampiona i izgubili titulu u Premijer Ligi.
                          Da li se kajes Cesc?Zar ti nije zao?Dao sam ti kapitensku traku,i doveo ti igrace koji znaju da igraju sa tobom,kao sto su Nasri i Arsavin.
                          Bili smo srecni,mladi,i imali smo potencijal.A onda si u leto 2009-te poceo da se udaljavas.
                          Kada si se vratio sa Kupa Konfederacija,bio si drugaciji.
                          Poceo si da pricas kako je Barselona fantasticna,i kako ti je Xavi rekao da imas Barseloninu krv(DNK).
                          Razumeo sam sve to.Rekao sam ti da mozemo i mi igrati i raditi kao Barselona,i da mozemo napraviti igrace koji ce imati Arsenalsku krv(DNK),kao ti!
                          I ti si se nasmejao,onim divnim osmehom i rekao "Ne brini.Verujem u tebe."
                          Ali sada Cesc ti zelis da ides.Dobro.Ne trebas nam vise.Aron Ramzi je mentalno jaci od tebe i bolji je vodja nego sto si ti ikada bio.
                          I Ima tvoje kvalitete,taj fantastican pas,tu genijalnost.Umoran sam od tvojih sranja.
                          Slabo i pricamo u poslednje vreme,a kada i pricamo onda je to tipa "Xavi ume ovo,Iniesta ono,Pique je fantastican,Messi je kul i zasto nemamo nekoga kao sto je on".
                          Dao sam ti sve so si trazio,do djavola.Sve.Zrtvovao sam trofeje i svoju menadzersku reputaciju za tebe.Ali sve sto si ti pokusavao je da odes u Barselonu.
                          Ja sam te napravio tako dobrim igracem!Ja!Ne Barselona,nego ja!
                          Ali znas sta,imam ti jos samo reci jednu stvar,Cesc!
                          Molim te ostani.Jos uvek te volim.

                          Covece,so funny neki lik napisao na b92..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Ljudi su se raspali, jednostavno je tako. Otisao im je najbolji igrac, Inler i Sirigu. Ako ne pobede, onda stvarno....ostao je samo Di Natale.
                            Sirigu je iz Palerma, ali u svakom slucaju, i oni su se raspali.

                            Otisli su Inler i Sanchez, tako da od njih nema nista.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ako cemo realno....Ramsey mu nije ni do kolena, ma sta mi pricali i zeleli

                                Comment

                                Working...
                                X