Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ne vjerujem da mu je bas usput bilo, juce je imao operaciju trbusnog zida

    Inace Walcott je jedan najveci levat, po punditima, ljudima na ovom forumu...


    Nije da ga pljujem sad ili nesto uvek sam ga gotivio ali ovaj fake run ti je jedna najosnovnija taktika u fudbalu koja se primenjuje od beton liga pa do prvih.To ne pokazuje njegovu pamet ili nesto to ti je cisto rutinska taktika koju primenjuje svaki klub. Uvek sam bio realan i iako ga volim taj "fudbalski mozak" nije jedna od njegovih boljih osobina
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Nije da ga pljujem sad ili nesto uvek sam ga gotivio ali ovaj fake run ti je jedna najosnovnija taktika u fudbalu koja se primenjuje od beton liga pa do prvih.To ne pokazuje njegovu pamet ili nesto to ti je cisto rutinska taktika koju primenjuje svaki klub. Uvek sam bio realan i iako ga volim taj "fudbalski mozak" nije jedna od njegovih boljih osobina
      Sad htedoh to da mu kazem, video sam po sebi ne pokazuje nista, k'o da sam gledao rutinski YT video o nekom igracu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Samo postojanje ovog video zapisa dovoljno govori o tome da on nije igrac kakav bi trebalo da bude.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment




        • Pogodite ko je prvi Da nam je jos samo naci neku zver od napadaca da nas bog vidi .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gangaro ima brat Giroud ima da ti se krvi napijem kad nas lansira ka titulu sa bratom Mesutom
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Gangaro ima brat Giroud ima da ti se krvi napijem kad nas lansira ka titulu sa bratom Mesutom
              Hahhaha znao sam da ce da se pronadje <3 <3
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nema novih povreda, idemo na 3 boda!

                Rosicky (hamstring), Sanogo (back), Cazorla (ankle), Oxlade-Chamberlain (knee), Podolski (hamstring), Walcott (abdomen), Diaby (knee)
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Bice nezgodno gostovanje ali verujem u momke!

                  Idemo na tri boda breeeeeeee!
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Ohohoho .

                    Iskoristili smo kikseve nasih dragih rivala i eto nas . Stojimo kao prvi na tabeli!

                    COYG!

                    I Aron Remzi. He scores when he wants!

                    I svaka cast za Gnabry-a .
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Ramsey je*e, NE VADI!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Kako su nam se danas kockice poklopile znaci ne verujem Mocni Remzika man of the match ko bi rekao da ce ovako da przi oca mu poljubim
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Gnabry vec sad bolji od Thea.

                          Sprdnja lagana i sami na prvom mestu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Danas smo pokazali da smo ozbiljna ekipa za titulu ove sezone.Gnabry odusevio.Bendtner se vratio na klupu.

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Gnabry vec sad bolji od Thea.

                              Sprdnja lagana i sami na prvom mestu.
                              Cinjenica koju ja odavno isticem. A na to sve je AOC bolji od Gnabrija, sto po mojoj racunici znaci da Volkot moze da ide u svoj omiljeni klub i igra derbije sa Evertonom!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • A bre dosta sprdnje . Treba nam Volkot. Bio je sa nama i ostaje sa nama.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X