Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je niz pobjeda se nastavio. To je taj pobjednicki mentalitet koji se napokon nazire u ovoj ekipi. Djeca igrala.

    Gnabry odusevio, ali upropastio sve sa bas bas bas losim penalom.

    Myaichi isto Valencia i Young gore dole, pravolinijski, losa predstava i mnogo prodatih lopti. Jednostavno kad centrira ne dize glavu nikada, ama bas nikada, a to mu je cesto i kod pasova problem.

    Bendtner, siguran penal, asistencija, ali sigurno 3 sanse sjebo sam. Mogao je da rijesi tekmu unutar 90. i unutar 120. na kraju sreca pa smo dosli do penala..

    Vermalen, jos uvijek ima problema sa anticipacijom. Par puta je ostavio covjeka ocekujuci dugacki centarsut, pa mu igrac primi kratki pas, poprilicno crno-bijela predstava..

    Monreal, nije on djaba spanski internacionalac, koji cesto dobije priliku ispred Alabe, mnogo posla i hladan finish zadnjeg penala za prolaz dalje.

    Chuba se trudio i pokazao nesto.

    Bellerin uradio par trikova, ali mogao je malo bolje, ali pokazao o kakvom se talentu radi..


    Igra bila poprilicno losa. Po mom misljenju Wenger ovdje dosao da igra na kontre, jer je postavio iskusnu zadnju cetvorku, osim Jenkinsona koji je po meni odigrao utakmicu zivota za Arsenal, cak i man of the match po meni. Uglavnom igra bila zasnovana na tome da se igra na go manje, odnosno da se ne primi go, sto nisu uspijeli jer su odradili korner iz kojeg su primili go ocajno. Onda u produzetcima neka luda sreca ih je spasila da ne prime 3-4 gola. Prvo Rosenthal imao prazan go da pogodi, promasio, a onda Sinclair se obrukao isto pred praznim golom. Bilo je jos sansi koje je Fabianski obranio sasvim solidno. Sve u svemu igru da Bog sacuva, ali vazno je da se proslo dalje. Treba isto tako imati na umu da su igrala dva dvadesetogodisnjaka i dva tinejdzera od prve minute, a onda je samo jos mladosti uslo s klupe. Arteta se malo povrijedio nista strasno vjerujem, a Flamini je bio na klupi samo zato sto nije mogao niko umjesto njega da bude tu. Ima neku manju povredu ramena, tako da nije se htjelo rizikovati.

    Wenger je trebao reagovati unutar 10 minuta od vodeceg gola i ubaciti nekoga na zadnjeg veznog umjesto Hydena koji je poprilicno lose odigrao i imao mnogo srece sto nije iskljucen u 30. minuti.

    Eto, valjda je dovoljno za tebe Ves
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post

      Gnabry odusevio, ali upropastio sve sa bas bas bas losim penalom.
      Mlad je momak, i ne treba mu zameriti...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bitna pobeda tj.prolaz svakako,treba odrzati taj pobednicki ritam,pogotovu kad je poceo deo sezone povreda,sad ako neko zna sta li je sa Artetom,sto li je uopste morao toliko da igra , Kolko sam razumeo komentatora nekih 10 tak god,stizemo najmanje do 1/4 Karlig Kupa,..,Idemo sad oskaceni u Wels po 3 boda
        sigpic

        Comment


        • Gore ima gresaka u terminologiji. Imena igraca sam se zajebo. Nije prvo Rosenthal, nego Rosenberg i nije Alaba vec Alba
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • To za Gnabrija i penal stvarno nije bitno. Jebes penal, njega i Zidan, pa i Piksi mogu promasiti. Za Mijacija sam i ja iznenadjen. Jedino ste me zbunili sa Dzenksom. Bas se razilazite u tumacenju njegove igre veceras. Ali, nesto kontam da ti Aki ides onim principom " treba loseg djaka pohvaliti kad dobije dvojku " ( upravo sam smislio ovaj princip )
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ma ne fakat je imao strasnih prodora i par dobrih centarsuteva i na njegovoj strani niko nije prosao. Bio je siguran i drzao je Sinclaira poprilicno mirnim
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Uzasan raspored u novembru, ali do tad bi se trebalo par igraca vratiti pa bi se moglo ovo i proci bez poraza. Sa trenutnom osakacenom ekipom ne vidim nadu za takvo nesto..

                28th October - Chelsea at home - COC
                2nd November - Liverpool at home - EPL
                6th November - Dortmund away - UEFA CL
                10th November - Man United away - EPL
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Profa nenadjebljivi:

                  on Bendtner's confidence…
                  One thing you don't question too much with him is his confidence.
                  on being surprised that a German missed a penalty…
                  No, but I know you are.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ma ne fakat je imao strasnih prodora i par dobrih centarsuteva i na njegovoj strani niko nije prosao. Bio je siguran i drzao je Sinclaira poprilicno mirnim
                    izabran čovjek igračem utakmice , ne treba se tu onda puno objašnjavati kako je igrao

                    Arsenal.com ‏@Arsenal 11m
                    #Arsenal fans have chosen Carl Jenkinson as their #WBAvAFC man of the match. Well done Carl!

                    Comment


                    • Rekoh ja daje bio dobar. A i po meni je bio man of the match, negdje sam to napisao
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sinoc uopste nije bilo hemije izmedju igraca i to je normalno posto po prvi put igraju u takvom sastavu,mislim da je Danac imao dobar mec,Ryo ziva katastrofa a ovaj Venger ga drzi ceo mec u igri,Eisfeld nema ga nigde tokom celog meca jedna lopta i odmah go,cak nam je i odbrana B fenomenalna sjajno su odigrali po meni,pogotovo bekovi.Sada me zanima gostovanje u Velsu posto lagano padamo u formi to se moglo videti protiv Stouka i u Francuskoj zanima me kako cemo igrati protiv Svonsja kome se dize forma.

                        Comment


                        • Trenutno na twitteru fudbaleri Arsenala odgovaraju na pitanja fanova. Prvo je Ozil odgovarao, pa Cazorla, a sada je na redu Frimpong.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by CALE View Post
                            Sinoc uopste nije bilo hemije izmedju igraca i to je normalno posto po prvi put igraju u takvom sastavu,mislim da je Danac imao dobar mec,Ryo ziva katastrofa a ovaj Venger ga drzi ceo mec u igri,Eisfeld nema ga nigde tokom celog meca jedna lopta i odmah go,cak nam je i odbrana B fenomenalna sjajno su odigrali po meni,pogotovo bekovi.Sada me zanima gostovanje u Velsu posto lagano padamo u formi to se moglo videti protiv Stouka i u Francuskoj zanima me kako cemo igrati protiv Svonsja kome se dize forma.
                            Pa spusticemo im ...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment




                            • Navodno kuca koju je majstor Mesut kupio u Londonu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovo je hotel u picku materinu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X