Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ti je Tijago?

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Alkantara

      Comment


      • Nemoguce da smo doveli nekog. Ae Fab potvrdi ovo mada kazu da je ovaj za Holandiju broj 1

        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Citao sam i ja danas, kako je Dony rekao svojim saigračima u Ajaksu da karijeru nastavlja u Junajtedu.

          Vrv jeste gotovo sve...


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • VDB nije pure world class po skillu. Ali je karakterno ono sto nam treba. Moramo da gradimo takvo okruzenje i klimu. Pametan momak, teamwork, spreman hrabro da udje u duel, brzo razmislja i hoce da igra odbranu. Potencijalno veoma zahvalan igrac.

              Nama je jako bitno da izgradimo zdravu klima, da kad dodju igraci koji jos mentalno nisu perfect, upiju od okruzenja.
              Nama su neki igraci poslednjih godina znali da underachieve-uju zbog toga sto nije vladala atmosfera profesionalizma.
              Matic, Fred, Pogba, Bruno, MCt, meni to nije dovoljno.
              Ali mora desno krilo. I lepo bi bilo levi bek

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Konacno da se dovede neko. Dobrodosao Doni

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • 45 miliona eura navodno sveukupno. Drago mi je da dolazi ali me nervira kako nekako uvijek najviše platimo, vjerujem da bi neki ispregovarali 30-35 miliona ali ajde sad, nebitno. Dolazi konačno neko i po ovom što pišeš Miki super koristan igrač.

                    Comment


                    • Upamecano ima navodno klauzulu, 45 miliona.

                      Rasprodati Jonesa, Smallinga, Roja, Pereiru.

                      Sancho, Upamecano i VDB, i ja sam bas zadovoljan

                      Comment


                      • Manchester United

                        Citao sam negde, msm da je neki nemački sajt da Upamecano ostaje još ovu sezonu u Lajpcigu i da sledeće ide u Bajern. Navodno to je i njegova zelja.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Nema sanse da se dovede jos Sanco i Upamekano. Cini mi se da nam ta desna strana ne gori otkad se Grinvud probio u prvi plan. Mislim da bi mnogo pametnije bilo dovesti sada Upamekana i reciom Daglasa Kostu.

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Citao sam negde, msm da je neki nemački sajt da Upamecano ostaje još ovu sezonu u Lajpcigu i da sledeće ide u Bajern. Navodno to je i njegova zelja.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                            Prati ga i Real.
                            Mada gledano Bajern mu je prava stanica.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Upamecano ima navodno klauzulu, 45 miliona.

                              Rasprodati Jonesa, Smallinga, Roja, Pereiru.

                              Sancho, Upamecano i VDB, i ja sam bas zadovoljan
                              To bi bio vrhunski posao ali nisam optimista. Nesto smo se oko Sancha ucutali, kontam da ce biti u finisu prelaznog roka, uzmi ili ostavi ponuda jer vrvt znaju za koliko ga mogu dovesti pa sad rade i na nekim drugim pozicijama.

                              Kako Ajax gospodski radi posao, uopste nisu pravili problem oko transfera De Jonga, Zijeha i sad Van de Beka. Uzeli su fine novce za njih, oko 150 miliona mislim. E da i za De Lihta oko 80 miliona. Svaka cast na poslovanju[emoji123]
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Dajte ljudi nekog krštenog defanzivca
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X