Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • https://www.skysports.com/football/n...l-out-for-poch

      Evo sta misli legenda kluba, u vecinu se slazem. Razmislio bih samo dali bi pustio Solskera ako uhvati TOP4, odnosno ne bih razmislio nego bi mu dao ugovor.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Hoće li ga više neko.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ole ima taman vremena da do marta prođe kroz onaj pakleni period i da vidimo gdje smo. Ovo za sad je prolazno, mjesec dana i praktično bez greške.

          Najgora situacija bi bila da Ole u ovih par mjeseci ne pokaže da je spreman a Poketino odluči da ostane u Totenhemu. Našli bismo i tada nekoga ali pitanje je koga.
          Last edited by BorisUnited99; 20-01-19, 20:25.

          Comment


          • Neće Poketino ništa odlučiti pre nas ili Reala.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Ja lično ne verujem da će Poks napustiti Ostrvo. Čak sam uveren kako ostaje raditi započeto u Londonu. Kod njega odlazak može izazvati jedino neambicija Levija za težnju ka nečem više.
              Nije jedina alternativa za klupu Reala. Pored njega sve se češće spominje i Max Alegri a mnogi u upravi svoj glas daju Joakimu Levu. Ne treba nikada otpisati ni Murinjov povratak u Madrid.
              Ja bi lično voleo, ako bi morao birati, Ole da bude pre Poketina. Jednostavno poznaje u dušu prilike u klubu još je i vojnik Uniteda.

              Comment


              • Ja jako cenim Poketina ali bi mi bilo morbidno zameniti Olea ako nastavi da pobeđuje.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Comment


                  • Simeonea baš gotivim ali nema od njega ništa, sa igračima koje mi imamo ne bi funkcionisalo.

                    Comment


                    • Ja likove poput Simeonea nikako ne mogu da zamislim i ne želim na našoj klupi.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Svaka cast za Chola ali ne hvala.

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Чолу истиче уговор на лето, једино позитивно у свему. Зидан слободан а за Покетина би платили масно вероватно..
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Ma kakav Cholo... Kontam da su se navijaci Junajteda uzeleli atraktivnog fudbala i da bi ga retki voleli videti na klupi.

                            Mislim da bi Poketinu prijala promena sredine i da bi sa vecim budzetom bio motivisaniji, bas se izgleda smorio u Totnamu.

                            Comment


                            • Uzecemo Poketina jer smo postali takav klub, luzerska uprava, luzerski trener da se ne buni i radi sto mu se kaze. Zidan i Colo su mudonje, daleko ozbiljnjiji ljudi koji nece da trose vrijeme sa raspalim Vudvordom. Valjda Ole nesto uradi do kraja sezone, jer onda ulazimo u mediocre eru.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Ma kakav Cholo... Kontam da su se navijaci Junajteda uzeleli atraktivnog fudbala i da bi ga retki voleli videti na klupi.

                                Mislim da bi Poketinu prijala promena sredine i da bi sa vecim budzetom bio motivisaniji, bas se izgleda smorio u Totnamu.
                                Ole ili Poch, moze moze.

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X