Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikisavic89 View Post
    Sta ce nam klinac. Golman nema svrhu ako ne brani da se razvija. Ovako imas 2 rezervna golmana spremna da uskoce kad treba a ne zna se kada ce zatrebati zbog povreda ili kartona. Klinci na pozajmice da se kale. Bolje golman da brani i u drugoj ili trecoj ligi nego da sedi na klupi. Grant ne verujem da ce imati neku ogromnu platu a bolji je od svakog klinca.
    Retko koja ekipa ima drugog golmana kao kvalitetnu zamenu, šta će nama dve opcije? Šta će nam 3 jako dobra golmana, koja to ekipa ima? Treći golman može da bude neki klinac, svakako neće odigrati nijednu utakmicu.

    Comment


    • Pa De Hea liga i liga sampiona,Romero kupovi i to je to,treci je tu visak ali za svaki slucaj.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Grant bi mogao negde da brani kao prvi.

        Ali čovek je došao jer hoće da uzme titulu.

        Comment


        • Da ne ureknem ali koliko sam upratio Lindelof dosta dobar na SP, stvarno bih volio da konačno počne da igra i kod nas redovno. On, Baji i Smoling su 3 kvalitetna štopera koja imamo, mora se to napraviti da funkcioniše.

          Grant je došao da uzme pare i ladi jaja, biti drugi/treći golman u klubu je idealan posao realno posebno u Junajtedu

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Retko koja ekipa ima drugog golmana kao kvalitetnu zamenu, šta će nama dve opcije? Šta će nam 3 jako dobra golmana, koja to ekipa ima? Treći golman može da bude neki klinac, svakako neće odigrati nijednu utakmicu.
            Romero koliko god da zavrsava posao zna da kiksa nenormalno tako da nije on neka sigurica kao zamena ako bi se npr DDG povredio neki duzi period. Svakako ne vidim u cemu je problem? Ko god da bude treci golman ne moze da napreduje tako da nam ne znaci nista da bude klinac iz akademije, cak je bolje da se salju na pozajmice. Sa druge strane De hea jos uvek nije produzio ugovor sta ako ode npr. Ako se Grant razbrani moze da bude odlicno resenje kao VDS svojevremeno. Nista ne smeta.

            Comment


            • Može Mojica, beton je, još i odlično centrira. Mojica, Mbappe, štoper i tripleta

              Comment


              • Mojica me bas prijatno iznenadio. On i Quintero

                Comment


                • Naši rezervni igrači dosta dobro igraju na ovom SP

                  Comment


                  • Lindelof mi tu prednjaci. Bas je brutalan bio do sada i raste da skoci kao opcija startera na pocetku sezone pa kako bude posle,bude. Ocigledno mu treba dati prostora i motivisati ga kako bi bio uspesniji. Videcemo,nekako jedva cekam da pocnu pripreme i da krenu one turneje.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Lingard isto.

                      Comment


                      • Manchester United have agreed personal terms with Alex Sandro and the player is eager to sign. Juventus want €60m. (source: @DuncanCastles) #MUFC
                        Ajde završavaj Vudvorde

                        Comment


                        • Onaj Pedula i nije neki izbor ali Mandzuka bi bio savrsen za Murinja

                          Not only the lap of attackers with Cavani at the top of the list, but after the World Cup Juve could meet Mario Mandzukic to take stock of the situation. If the Croat asked to leave, Juventus would not keep him despite being aware of Mario's technical-tactical importance. At that point, eye on possible crossings with Manchester United. Mourihno appreciates not just Mandzukic, Juve has asked Darmian to be patient. And if the fullback was still free on the market, an exchange could take place between the bianconeri and the United. For the midfield we confirm the difficulty of finding the quadrature with Lazio for Milinkovic-Savic: the name to follow - one year after the expiry with the PSG - is that of Rabiot
                          Evo Dankana

                          http://thepeoplesperson.com/2018/07/...sandro-199718/
                          sigpic

                          Comment


                          • Alex Sandro je imao krš sezonu, baš se raspao. To su mi rekle 2 razlicite osobe koje prate Juve, a kapiraju fudbal.

                            Comment


                            • Ako je istina ovo oko Ronalda i Juvea onda ce prodati Sandra nama. Trebace im para za CR7.

                              Nego, ako ode Ronaldo onda nema trika da se dovede Bejl, Mbappe ili ko vec tako da onda Willian ostaje kao realna meta. Opet pitanje je dal dolazi Sarri i dal ima u planu Brazilca.

                              Cudi me da mi ne idemo po Ronalda iako mislim da je ovo opet njegov nacin da mu se plata poveca


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Poznata je stvar da nije igrao kad je trebalo i za one koji ne prate Juve Može biti niz razloga zašto je to tako, a najbitnije je da on može igrati na najvišem nivou.

                                Comment

                                Working...
                                X