Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego gde su Tom i Limar? Nema ih dugo...

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Nego gde su Tom i Limar? Nema ih dugo...
      Limar umro.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Limar se ubija redovno od alkohola(Viktora) pa ne stize na forum, jbg
        Last edited by Lord Aleksoni; 21-03-18, 19:59.

        Comment


        • Jonas Hector, kapiten Kelna, ima klauzulu oko 7 do 8 miliona evra, i aktivira se ako Keln ispadne (95% ispadaju ove sezone).

          Evo nam odlicnog levog beka

          Comment


          • Bajern
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Bajern
              Hmm, ne verujem nesto. Imaju oni Alabu i Bernata. Hector nece pre Alabe u prvih, a mislim da nece da prodaju Bernata. Ako ode Hector u Bajern onda mi po Bernata

              Comment


              • Ma levi bek ce biti Sandro ili Rouz 100%. Ostale zaboravite.
                sigpic

                Comment


                • Šta se ovde piše, nema veze lupetanje nije zabranjeno.

                  Pominje čovek osvajanje LŠ u kontekstu zatvorenog, defazivnog i rigidnog fudbala. Osvojila se LŠ i 1999.

                  Besmislica je teza o kontraškom fudbalu a evo i zašto jer pamtim sve rezultate u LŠ iz te godine.

                  Utd - Barsa 3:3
                  Barsa - Utd 3:3

                  Utd - Bajern 1:1
                  Bajern - Utd 1:2

                  Utd - Brondbi 6:0
                  Brondbi - Utd 2:5

                  Utd - Inter 2-0
                  Inter - Utd 1:1

                  Utd - Juve 1:1
                  Juve - Utd 2:3

                  Utd - Bajern 2:1

                  Dakle, u mečevima sa istinskim gigantima, prejakim ekipama od kojih su u pitanju 2 italijanske ekipe koje igraju maksimalno tvrdo i na rez, Junajted je od 9 utakmica na samo 3 postigao tek jedan gol!

                  Da ne računam Brondbi, ekipa koja igra na kontre daje 2x po 3 gola Barsi, 2 gola u Minhenu, tri u Torinu a čak i u tom finalu Junajted daje dva gola.

                  Forum jbg trpi sve.
                  Last edited by Krojf; 21-03-18, 22:28.

                  Comment


                  • PS Ne znam zašto nadrkavate Mikija za igru itd, koliko se sećam on je kao i ja odlučio da navija za odlazak Murinja kad je prevodilac pljuvao klub.

                    I taj nadimak je čista čast, zaslužio je i gore.

                    Mnogi ovde nisu navijači Junajteda nego navijači trofeja i uspeha, samo im je trulo da sad menjaju klub i da počnu da navijaju za Real/Barsu/Siti/PSG.
                    Last edited by Krojf; 21-03-18, 22:33.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Nema sramote odigrati protiv prejake Barse bunkericu, samo sto je pogrijesio 2009 sa tom taktikom u finalu a onda kad je trebao 2011 nije je koristio vec probao da se nadigrava sa Barsom a imao znacajno slabiji tim nego 2009.

                      Sto se tice tog dvomeca iz 2008, Utd je itekako korsitio svoja najbolja oruzja te sezone a to je igra na kontranapade.

                      Dobijali su i Arsenal, Liverpul, Siti i Celzi utakmice na OT ali nikad u tim derbijima nije izasao kao sto izlazi prevodilac na OT.
                      U gostima nekad kad je situacija zahtjevala ali je itekako znao da dobije u gostima te derbije.

                      Derbi je derbi pa se moze preci preko takve taktike prevodiocu ali se njemu zamjera sto je igrao bunkericu protiv jebene Sevilje kuci, jebene Selte, Rostova, Anderlehta, Brajtona itd itd. Sve zvucna imena, ne zna se koje je zvucnije.

                      Prevodiocu se zamjera sto pljulje po navijacima kluba gdje radi. Okej, ne volis klub ali postuj gdje radis i ko ti daje platu i ne blati ljude koji ti daju podrsku. To je kap koja je prelila casu.
                      Preko toga nema sanse da mu predjem.

                      Brzo cemo mu vidjet ledja i pievace se opet bye bye Mourinho, bye bye Mourinho


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Miki28; 21-03-18, 23:10.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ed Woodward:

                        “The #MUFC women’s team must be built in the same image and with the same principles as the men's first team and offer academy players a clear route to top-level football within the club."
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Miki da li bi prije dao JM-u jos jednu sezonu nekako ili uzeo npr Poketina odma na ljeto sad ? Ja iz dana u dan sve vise nekako idem ka tome da ga mozda treba istrpjeti da vidimo da li bi mogao da uradi nesto, mada opet me prica oko Marsijala sputava, ako ga proda ne samo kod mene nego vjerovatno kod 95% navijaca kluba je zavrsio svoju misiju za bilo sto vezano oko kluba.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • CRonaldo je u tom dvomeču protiv Barse na Kamp Nou pogodio stativu iz penala ako iko pamti.
                            Apsolutno zaslužen prolaz Junajteda.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Gledao sam i Nevilovu analizu njegovog kretanja, iako nije sad to tema, mislim da je taj aspekt potcenjen.
                              Kako misliš potcenjen? Cristiano Ronaldo ima verovatno najbolju kretnju bez lopte svih vremena, i to svako ko malo oseća fudbal registruje. Njegova koncentracija dok se prati igra i dešavanja je jebeno impresivna. Njegov osećaj za pokrete saigrača i ko kakav zamah ima, kad da kreće u nalet, kad kako ramenima i menjanjem pravca da lomi protivnika dok utrčava u prazan prostor.
                              A meni je posebno impresivna njegova kretnja kad utrčava u prazan prostor i kad uvek pobedi ofsajd zamku. Uspe da bude u punom šprintu, nema nikakvog kočenja a nije u ofsajdu.


                              Što se tiče te odlučnosti kod šutiranja i što se tiče headinga, off the ball-a, nema mu ravnog, i to je by miles najbolji. Ostalo, u poslednjih 4,5 sezona je postao čist prosek. Jednostavno ne želi da troši tetive, zglobove i ligamente naglim promenama pravca dok se kreće sa loptom, želi da sačuva telo da bi što duže davao golove.

                              Ali šljaka mu... toliko je moćan, dobar u tome i autoritativan da je uspeo da iskoristi svoj ugled da Real posloži svoju igru da sistemski iskorišćavaju to, i da ceo tim radi svoj posao, a on da tovari.

                              Comment


                              • Zaboravio sam da dodam da igranje na kontre uopšte ne mora biti bezličan i rigidan pristup fudbalu, ovo što Murinjo sad traži.

                                Brazil 1994 je to dokazao na SP u Americi. Tačno, 90% vremena nisu igrali joga bonito ali došli su da osvoje a ne da se sprdaju i to su i uradili.
                                Last edited by Krojf; 21-03-18, 23:50.

                                Comment

                                Working...
                                X