Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko nije rek'o da ste vi glupi. City je veštački klub koji će trajati koliko Arapi budu želeli. Sutra da se zasite i napuste klub eto Građana gde kroz istoriju i pripadaju. Nikada ne mogu da se stave u koš sa nama. Ni po jednom osnovu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Arapi su odradili sjajan posao sa infrastrukturom kluba i ulaganjem u akademiju, tako da iz ove perspektive veoma je moguce da Siti u buducnosti bude gigant. Naravno uvek ima i ta varijanta da seiku dosadi da se igra sa fudbalskim klubom i digne sidro.
      sigpic

      Comment


      • Idu ka tome da budu gigant, United odavno jeste [emoji6]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Niko nije rek'o da ste vi glupi. City je veštački klub koji će trajati koliko Arapi budu želeli. Sutra da se zasite i napuste klub eto Građana gde kroz istoriju i pripadaju. Nikada ne mogu da se stave u koš sa nama. Ni po jednom osnovu.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Arapi sad mogu da odu lagano, Siti je sad svetski brend imaju dobru skolu fudbala i infrastrukturu. Tako da sad vise uopste ne zavise od Arapskih novaca. Pritom imaju mlad tim, koji moze da dominira narednih 10godina.
          Na kraju krajeva Siti je bivstvovao i pre Arapa, kao sto je i Celsi pre Romana.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jesse Lingard has scored 11 goals in all competitions for Manchester United this season - as many as he scored in 2015/16 and 2016/17 combined.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Arapi su odradili sjajan posao sa infrastrukturom kluba i ulaganjem u akademiju, tako da iz ove perspektive veoma je moguce da Siti u buducnosti bude gigant. Naravno uvek ima i ta varijanta da seiku dosadi da se igra sa fudbalskim klubom i digne sidro.
              Al bas tesko da ce im dosadit, a i da im dosadi, upanuce neko novi, strasnu stvar prave. Nego, nije to samo u pitanju Siti, to je globalna grupa, vec nedje sam pisao kako oni idu na neku world domination foru , a vidjeo sam i da je Guardian o tome napisao clanak. Izvlacenjem iz Sitija koji im je najbolji projekat je katastrofa za citav projekat, imaju oni tu i NY City, Australiju, sigurno ubrzo i u Aziju idu, eno Soriano posao u Indiju. Plus Djirona, NAC Breda. Mozda sam nekoga i zaboravio. Bas su tu for the long run, sto bi se reklo.


              Bolje Murinjo sledece godine da se spremi za titulu, pa nek pusti prepucavanje. Mada cudi me jer je prvo rekao kako mediji treba da se izvine njemu i Konteu, da su pogresno razumjeli blabla i onda pljas bum tras zavuce mu ga Murinjo, sve ka da nece. Bice zanimljivo ovo prepucavanje, mada je Murinjo vazda imao respekt za Kontea pa pomalo i cudi.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Aquaria, nazalost ne dijelim tvoj optimizam.
                Mene je totalno razocarao kako su on i igraci tako lako pali i nisu pruzili jaci otpor.

                Daj Boze da si u pravu, volio bih to vise od svega


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Tacno je da su nakon Sitija kola krenula nizbrdo ali bih rekla da Zoze polako hvata konce. Ove sezone se jos malo "rascistilo" na koga moze da se racuna a kome treba pokazati izlazna vrata kluba.

                Kad Murinjo na raspolaganju bude imao dvadesetak igraca koje je sam probrao onda cemo vidjet sto i koliko moze protiv Pepa, Sitija i ostatka lige. Meni optimizma ne fali

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Arapi sad mogu da odu lagano, Siti je sad svetski brend imaju dobru skolu fudbala i infrastrukturu. Tako da sad vise uopste ne zavise od Arapskih novaca. Pritom imaju mlad tim, koji moze da dominira narednih 10godina.
                    Na kraju krajeva Siti je bivstvovao i pre Arapa, kao sto je i Celsi pre Romana.
                    Konacno poenta svega, Celsi i Siti su postojali i odlicno drzali pozicije decenijama pre novca. Nije u pitanju Lajpcig, koji postoji krace nego sto je Kurtoa u Celsiju, pa da se prica da nema istorije, tradicije, navijace, uspesne PL sezone. Danas kad bi neko ulozio novac u Everton, Lids, Fulam i doveo ih u top 6, do osvajanja titule, redovnog ucesnika LS.. sta bi na to rekli? Koliko bi se radovali ili bi i dalje pricali stvari koje nemaju veze sa terenom?
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Kutinjo i zvanicno Barsin. Cisto sumnjam da ce na ljeto ici i po Grizmana, znaci mi ili PSG.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • A Marez u Liverpul. Treba nam desno krilo i ono sto je tu pred nosom nece da dovedu. Svaka cast


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Manite me sa Marezom. Ne zadovoljavam se ne-world class igračem, koji je pritom dokazan drkadžija

                          Comment


                          • 10. najskupljih transfera svih vremena:

                            [emoji1054] 1. Neymar - £198m
                            [emoji1054] 2. Coutinho - 142m
                            [emoji632] 3. Dembélé - £97m
                            [emoji632] 4. Pogba - £89m
                            [emoji1022]󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 5. Bale - £85m
                            [emoji1201] 6. Cristiano - £80m
                            [emoji1033] 7. Higuaín - £75m
                            [emoji1045] = Lukaku - £75m
                            [emoji1179] = Van Dijk - £75m
                            [emoji1257] = Suárez - £75m

                            Pogba pao na četvrto, Lukaku na sedmo mesto.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Manchester United

                              Tek ce da padaju, ispadaju vrlo brzo ovi od po 75 miliona

                              Jbm ti sve, mislio sam da smo CR7 prodali za dobre pare ali kad vidim ovo, presmijesno mi...
                              Danas bi za 300+ taj CR7 isao

                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 06-01-18, 22:02.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Očekujem vrlo brzo novi poredak ako sredine promene Azar i Grizman.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X