Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora značiti nego bi prije rekao da to zeli obraniti lukakua od kritika jer većina ljudi ga kritizira da je sebičan i da ne igra za ekipu nego samo za sebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Društvo, jel može nekako da se sazna da li će Junajted imati treninge u Vašingtonu pre tekme sa Barsom? Idem na tekmu sa Barsom, ali bih voleo i neki trening da ispratim.

      Comment


      • Ima emisija sa toura i treninga, prošle godine sam gledao, sada nisam ali videh da su izlazile na fullmatchesandshows. Probaj tu možda kad se približi termin. Zar nisu treninzi samo kratko otvoreni, tipa 10 min za fotkanje i ćao?

        Comment


        • Ne znam, zato pitam. Pa i to bi bilo dovoljno. Rekoše mi da su imali neke treninge prethodnih godina i da se plaćao ulaz. Moraću da proverim tu emisiju na tom sajtu. Ako neko sazna nešto, nek podeli.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Opet udara na Marsijala?
            I ja sam tako shvatio... Jer je bilo par situacija kad je mogao da dobaci a odlucio je da ide solo i da sutne. Mozda je malo i zbog toga jer je Lukaku mogao da mu dobaci kod onog "zicera" i da bude lagan gol

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Stevudza11 View Post
              I ja sam tako shvatio... Jer je bilo par situacija kad je mogao da dobaci a odlucio je da ide solo i da sutne. Mozda je malo i zbog toga jer je Lukaku mogao da mu dobaci kod onog "zicera" i da bude lagan gol

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Kakvo je deriste, ne bi me cudilo.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Zlatan odbio 7.5 miliona od LA Galaksija jer zeli da ostane u Mancesteru.

                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Znaci DDG ne ide nigde.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Stize vam Perisa u narednih 48 sati.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Stize vam Perisa u narednih 48 sati.
                        Znaci osvajamo eng ligu 99%[emoji23][emoji23]


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Znaci osvajamo eng ligu 99%[emoji23][emoji23]


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Sta je po tebi bolje i zasto, da nam Damijan igra wb-a, ili Perisa?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Sta je po tebi bolje i zasto, da nam Damijan igra wb-a, ili Perisa?
                            Naravno da nije bolje da igra darmian
                            Pretpostavljam da cemo igrati u većini utakmica 4231 ili 433 a 352 rijetko jer je za 3 u obrani ipak potrebno vise uigravanja(Talijani majstori za to)
                            U 433 nema šanse da moze igrati krilnog napadača jer mu fali previše toga u napadu dok u 4231 moze igrati lijevo krilo koje ce puno pažnje posvetiti obrani a ako nam desno krilo tada bude lingard onda ne znam kako cemo do gola doci
                            U 352 bi imao sigurno mjesto po lijevoj strani pa jedino mi djeluje ta formacija logična s njim iako mou njje conte
                            Međutim nisam siguran je li ikad igrao na toj poziciji (lwb)


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Stize vam Perisa u narednih 48 sati.
                              A ja citam Persika...
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                A ja citam Persika...
                                Pa ima iVan Perisic
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X