Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan zeli Memfisa na pozajmicu u januaru i da ga otkupi na ljeto za 24 miliona funti, sto bi znacilo da je sve ulozeno u njega vraceno, ali se ipak nadam da do toga nece doci, mada ako ne dobije sansu do januara onda jbg i treba da ode, da misli na sebe prvo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Nakon sto odgledah utakmicu i drugi put danas, a evo i sada gledam na SK2 ima snimak, samo da izdvojim Andera Ereru, ako se neko moze odvojiti.

      Kakav je on igrac, samo kad ima trenera koji zna da ga koristi
      Igrao je on i kod Van Gala odlicno na periode pa se ukanali. Nema veze sa trenerom to. Vise je mislim do mentaliteta ili privikavanja. Do sada bi vec morao da se navikao na ligu tako da videcemo kako ce igrati na dalje. Trenutno igra odlicno ali tako je bilo i ranije pa ga svi hvalimo i onda usledi neki Runi mod...

      Sto se tice Memfisa valjalo bi da ostane tj prvo da pokazs nesto i dobije minute ali tesko ce to ici. Da bi on igrao mora da izbaci Marsijala iz tima koji trenutno nije u formi a ovaj ni to ne moze da iskoristi a kad Marsijal udje u formu tad tesko. Da igra na drugoj strani takodje, mada zavisi od Mikija i gde ga Murinjo vidi a takodje i pored Rasforda ce tesko igrati. Jeste Memfis po tehnici odlican kao ovi ali Marsijal i Rasford su mnogo zreliji igraci sto pokazuju i potezima na terenu. Ne izgore od zelje, nemaju budlaste greske, defanzivno bolji i sto je mozda i najvaznije daju golove svima dok je Memfis barem za sada dominirao samo osrednje klubove iz evrope dok je u PL nemocan i protiv ekipa koje se bore za opstanak. Jednostavno mora da podigne svoj nivo i mora da iskoristi svaki minut koji dobije kao Rasford npr.
      Last edited by mikisavic89; 25-09-16, 07:18.

      Comment


      • Tomislave hvala za avatar ali problem je što forum ne želi da ga promeni pa ako je moguće sa to uradi neko od admina bilo bi lepo.

        Valjda ce reprizirati tekmu još jednom pošto ceo dan bio u vinjaku ovaj na svadbi. Znam da umalo nisam pao sa stolice kada sam video rezultat na poluvremenu. Razmišljam da li sam mnogo popio ili je ovo stvarnost? No avatar ako neko moze da mi promeni bio bih zahvalan
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • http://www.fullmatchesandshows.com/2...6-full-show-2/

          13:37 Ander Erera

          Comment


          • http://www.fullmatchesandshows.com/2...6-full-show-2/

            13:37 Ander Erera

            Comment


            • Htela sam da pomognem Marliju, pošto Vladan neće mislim nije u redu i onako će nositi kaznu jedan dan duže od mene a i dovoljan je jedan glavonja ... međutim neće, nešto nije dobar ovaj kolaž Tomo. Izbacuje sledeću poruku

              Slika PNG ima pogrešnu ekstenziju.
              Popravi to ili daj nešto drugo.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Po prvi put smo vidjeli naznake ovoga. Ima da se radi i radi, ali Murinjo mora na sve nacine da dodje do ovakve igre.



                Imao je tehnicara na sredini koji je odradjivao i veliki defanzivni posao, BTBa, desetku sa ogromnim radijusom kretanja i radnom etikom, dva brza igraca po krilima koji su ulazili u sredini cesto i mocnog centarfora koji je cesto bio izmedju centra i kaznenog i ucestvovao u samoj gradnji igre. E sta raditi sa odbranom je pravo pitanje, mislim da ne smije da stoji visoko, ova formacija se lako transformise u 4-3-3 i to je mnogo bitno isto.
                sigpic

                Comment


                • Kazem ja lepo Ruben Neves.

                  Ili onaj mali sto ga Klop zeli, Dahud.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vec od sledece nedelje Martijal lijevo, Miki desno i moze da se plese jer svi znaju s loptom sve plus Ibra i Pogba.

                    Kako je Zlatan juce igrao za ekipu svaka mu cast.
                    sigpic

                    Comment


                    • Onaj Tielemans, kakav je on zna li ko?

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Onaj Tielemans, kakav je on zna li ko?
                        Vrhunski potencijal.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A Markus Vladane?
                          Last edited by ExEric; 25-09-16, 15:27.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dzoker da ne moze bolji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bolji je kada uđe sa klupe, a svaki put kada je ulazio tim je do tada igrao sporo i njanjavo, sa njim prica se ubrzava i on sam deluje mnogo samouverenije. To je moje mislljenje ofc.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jep, pravi veliku razliku kad udje i igra pola sata.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X