Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bude igrao kao prosle sezone tesko da mu bilo ko sta moze.

    Babaroga kida za sada. A za Fonte ce da vidimo.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Samo nek dodje, nakon toga su slatke muke

      Comment


      • Voli Murinjo balans i iskustvo, 32 Fonte, 26 Smoling, to je za njega bas idealno. Jos o Baljiju prica kao neizbrusenom dijamantu, kao sirovom igracu koji tek u buducnosti treba da bude to sto se ocekuje da bude, pa i on je pomalo iznenadjen kako Balji igra ove dvije utakmice. Sve u svemu Smoling je jedan od najboljih stopera lige, gotovo sam je drzao odbranu prosle sezone i ne vidim nijedan razlog da nije u prvom timu.
        sigpic

        Comment




        • Najbolji Markusov video koji sam gledao, a gledao sam ih...dosta. Onako ne fensi, ne nacickan, tacno prikazuje sve njegove vrline. Sta ovo radi petom covek
          sigpic

          Comment


          • Inace da se podsjetimo kako je igrao Kris, s obzirom da se brzo zaboravi

            sigpic

            Comment


            • Meni je Bejli vec sada bolji.
              sigpic

              Comment


              • Dobro ti ne volis Smolinga godinama vec, tebi je i Blind vjerovatno bolji
                sigpic

                Comment


                • Nije to, mislim da mu je vrhunac bio prosle sezone i to u onom prvom delu sezonu (ili 2/3) dok smo igrali zatvoreno. Cim smo se malo otvorili i on je poceo extremno (prejaka rec, znam, ali recimo mnogo vise nego do tada) da kiksa. A plus nije prosao pripreme, Bejli je u odlicnoj formi. Ako dodje Fonte ja bih drzao njih dvojicu dok Kris ne dostigne neki nivo i onda pustio da se on i Erik bore za mesto startera pored Zozea.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Ja ne smijem ni da zamislim koliko bi golova primili prosle sezone da nije bilo Smolinga. Od novembra 2014. on je sto se mene tice na izuzetnom nivou i dok god tako igra nema razloga da nije u prvom timu. Jos Balji ide na AKN u januaru, a Kris je toliko puta pokrivao Blinda i na lijevoj strani, igrao za Englesku lijevo, tako da mu ni to nije problem, Van Galu treba stoper koji ima pas, Murinju i ne bas.

                      Fonte ako dodje on dolazi kao startni stoper, to je valjda jasno, Balji je tu za buducnost, a Smoling u zenitu. Da nema tog AKNa ne bi nam ni trebao stoper, ovako razumijem da se ide po neko iskusno, a jeftino rjesenje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne sporim mu ja proslu sezonu ali mislim da ga je sistem pokrivao. Ako dodje Fonte meni su on i Bejli (Bejli u ovoj formi) ispred njega. Jbg, nije prosao cele pripreme, nije jos igrao. Sigurno je Erik trenutno u jacoj formi.
                        sigpic

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Solidan clanak o ovome sto ja i Vladan razglabamo danas.

                            http://www.footballfan.zone/blogs/in...ost-important/
                            sigpic

                            Comment


                            • Derby County and Fulham leading the chase to sign #mufc striker James Wilson on loan #dcfc #ffc
                              Nema potrebe vise za pozajmicama, treba ga prodati
                              sigpic

                              Comment


                              • Realno, Markus je vec daleko ozbiljniji igrac
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X