Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam ja video, najvise su pricali o Rooneyu i tome kako igra previse povuceno za svoju poziciju.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Sta kazu za nas Gari i Dzejmi ?
      sigpic

      Comment


      • Interesantan komentar u ovom snimku, pogledajte reakciju Marsijala kad je Runi dao gol i kad je Zlatan dao...

        Comment


        • Nisam bio pri kompjuteru desetak dana pa sam propustio pocetak sezone,a nemam vremena sad da listam temu ko zna koliko strana unazad,ima li ko link da pogledam utakmicu sa Tresnjicama ?

          Comment


          • Originally posted by Radulov47 View Post
            Nisam bio pri kompjuteru desetak dana pa sam propustio pocetak sezone,a nemam vremena sad da listam temu ko zna koliko strana unazad,ima li ko link da pogledam utakmicu sa Tresnjicama ?
            https://www.reddit.com/r/footballhig...nited_premier/

            ako ne možeš da se snadješ javi ali videćeš gomilu linkova

            bukmarkuj tu stranicu, izbacuju linkove za cele utakmice maltene pola sata, sat nakon što se završi
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Mozemo i Mirandu da uzmemo, hahahahah

              UOL says Gabigol talked with Miranda about Internazionale & that he's now less willing to join Inter & that Miranda wants to leave Inter too
              sigpic

              Comment


              • Napoli i Roma zele Darmijana
                sigpic

                Comment


                • Za nekih sat vremena stiže Bruno Peres u Rim da potpiše ugovor tako da Roma otpada.

                  Napoli je realna destinacija, fino bi im legao.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Za nekih sat vremena stiže Bruno Peres u Rim da potpiše ugovor tako da Roma otpada.

                    Napoli je realna destinacija, fino bi im legao.
                    Da ne bi mozda umjesto Albanca igrao...motor je frajer Darmian moze klupica
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Izvor je engleski Skaj, tako da sve treba uzeti s velikom dozom rezerve

                      Jose Fonte: "If the interest is there, it's flattering to be associated with a club like Man United. But I have a contract with Southampton"
                      Pereira situation similar to Januzaj's in that #mufc want to loan him. Unfortunately sounds like his attitude is also similar to Januzaj's.
                      E jbg, dva takva bisera bez prave radne etike
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Da ne bi mozda umjesto Albanca igrao...motor je frajer Darmian moze klupica

                        Slični su, obojica su mnogo ograničeni kad krenu napred, ali Darmijan je Italijan ne bi me čudilo da ga gurne u prvih 11 zbog toga Pus polivalentan može na obe strane.

                        Comment


                        • Bolji je meni Albanac i malo je njemu problem jer Napoli ne napada toliko preko te strane zbog Callejona koji je dobar,ali nije kreativan...inace Hysaj mi djeluje jace,spremnije i mislim da ako dodje Darmian klupa mu je
                          Last edited by AK47; 16-08-16, 14:50.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Inace za Darmiana i Napoli je DiMarzio preneo jos juce ako se dobro secam tako da verovatno ima istine u svemu tome. Bas mi je zao sto Darmian nije vise pokazao u Junajtedu, definitivno sam vise ocekivao posle onakvog starta prosle sezone.

                              Vladane jedva cekam tvoju reakciju na neku bombu za pobedu od strane Pogbe, a sto se tice frizure stvarno je ocajna...
                              sigpic

                              Comment


                              • Po strani moj animozitet prema njemu ovo je mnogo vise Murinjova ekipa nego ono sto je zatekao u Celsiju prve sezone drugg mandata. Smoling, Pogba, Felaini i Ibrahimovic, nevjerovatna snaga i visina, znace Zoze kako do rezultata.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X