Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Pa neces ga porediti sa Federerom. Nije Federer dosao do finala iz kvalifikacija nego Janovic 2012.
    Ajmo sad biti ironični... Jel Janovič jedina osoba koja je to postigla? Što se mene tiče , Janovič pogrešna osoba za poređenje i to je to. Da to je postigao tad , ali jel ima šta još slično? Apsolutno nema.

    Comment


    • Kvalifikant koji je došao do finala Mastersa u Parizu, sasvim dovoljno za poređenje.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kako igra Janovič, a kako Filip? Užas poređenje.

        Comment


        • Nije poenta u igri nego u poziciji/statusu igrača u trenutku kada su to uradili.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kako nije poenta? Jel onda se nadate da bude posle kao što je sad Janovič?

            Comment


            • Ocajno poredjenje, Janovic je Poljak, a Krajinovic Srbin. Jos se ovaj zove Filip a ne Jirzi. Jedino hajde obojica se prezivaju na ic.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ocajno poredjenje, Janovic je Poljak, a Krajinovic Srbin. Jos se ovaj zove Filip a ne Jirzi. Jedino hajde obojica se prezivaju na ic.
                Ćuti tu i jedi tu ploču
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Eto koliko komentara se potroši na glupost umesto da su svi sa bar jednim podržali danas Filipa da i Soka rasturi

                  Comment




                  • Ушао у главни костур, браво?
                    прошао прво и друго коле, ау, супер?
                    ушао у полуфинале, феноменално!
                    зарадио моћно и само финале, шта рећи, а поверовати у ову бајку?
                    Last edited by Žika; 05-11-17, 13:51.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovaj Sock me sve više podseća na Jiržija Janoviča.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • фино је заморио сервера и избацио га из серве, али је изгледа и сам изгорео, штета за брејк..
                        sigpic

                        Comment


                        • Opaa, evo prvog seta! Hajmo momak!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Da mi je neko prije pola godine rekao da ce Krajinovic uzet masters rekao bih mu da mu vjerujem,uvijek sam vjerovao u njegov potencijal.

                            Comment


                            • Fićo majstoreee
                              Igra Fića kao da ima bar tri Slema. Bez straha se bije po forhendu mada ruku na srce mogao bi više koristiti Sokovo numem bekenda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Braco mila koje je razlika u tehnici, elementarnim udarcima, kretanju, kreaciji.
                                Sock zna servirati i udarati forhend, klasicna americka skola tenisa, nema tu nekih odstupanja.
                                Ako se on sa svojim kvalitetom tenisa bori za odlazak na zavrsni turnir Filip bi lagano morao biti u top 5 i jos pritom da se sprda pola sezone.

                                E sad, jedno su krajnje mogucnosti a drugo realnost i data situacija.
                                Spasi tenis Filipe!!
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X