Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paris 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Ficoooo , a sad jos Zile !

    Comment


    • Dva scenarija finala. Izvini Žilijen ali ni ovo uzeti nećeš ili pak prevrnuti čarapicu
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Radovanje Petra Popovica
        Treba mu javiti da nije na fudbalskoj tekmi

        Bravo Fića

        Comment


        • Takticko savrsenstvo, a ovaj se zahvaljuje Nini, ccc...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Baš me zanima kakva je bila kvota na FIčota prijet turnira.


            Onaj sretnik koji je stavio pare na njege (a sumjam, da takvog sretnika ima) bio bio danas miliarder.

            Comment


            • Spasio nas Fica Isnera na WTF-u Nego, za koga sad navijati? Igrati u finalu Pariza sa Francuzom ne zvuci dobro, ali taj Francuz ne ume da osvoji titulu.

              Originally posted by jacques9 View Post
              Baš me zanima kakva je bila kvota na FIčota prijet turnira.


              Onaj sretnik koji je stavio pare na njege (a sumjam, da takvog sretnika ima) bio bio danas miliarder.
              Neko jeste!

              http://www.menstennisforums.com/39894250-post32.html
              Last edited by s_hyperion; 04-11-17, 16:54.

              Comment


              • hahaha priča priču

                Comment


                • sa malim zakasnjenjem, bravo Fico

                  ima velike sanse sutra, samo neka gadja Sockov bh
                  a Busta ceka, da li da cekira karte za London ili ne
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Slucajno 2 kolo, slucajno trece kolo, slucajno pisaše ljudi 1/4 finale... ajde da slucajno osvoji ali i onda ce se naci mana, idemooo Balkan, idemo Ficoooo!

                    Comment


                    • Ko je napisao da je slucajno dosao dovde?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ko je napisao da je slucajno dosao dovde?
                        Nisam pratio diskusiju i temu uopste, mrzi me da gledam sta je ko pisao, pa ne znam da li te je neko napao da si (ti ili bilo ko drugi) rekla da je slucajno dosao, ali iskreno i jeste doprineo cudan splet okolonosti(puno izostanaka) da se Filip nadje u finalu mastersa, mada niti je on za to kriv, niti to umanjuje njegov uspeh. Naravno to nije prvi put da se ovako nesto desava, nije toliko neuobicajena pojava. Bas je Pariz i u proslosti znao da "iznenadi". Jos jedna stvar, naravno da ovim ne zelim da sporim Filipovu odlicnu igru, potpuno je zasluzeno ovde, bio je bolji od svih protiv kojih je igrao do sada.


                        P.S. Svaka cast Filipe, odlican uspeh.
                        Last edited by colchonero; 04-11-17, 21:33.

                        Comment


                        • Ja sam pitala cacanina, a sigurno nije slucajno dosao do finala, jedino sto moze da se kaze je da je imao srece da se Nadal povukao.
                          Danas je pobedio servera kojem je isao servis u dvorani u TBu 3.seta, to je sve, ali slucajno nije
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by cacanin View Post
                            Slucajno 2 kolo, slucajno trece kolo, slucajno pisaše ljudi 1/4 finale... ajde da slucajno osvoji ali i onda ce se naci mana, idemooo Balkan, idemo Ficoooo!
                            Ko to?
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Bravooo Fićo, kakva priča
                              Na početku je bio talenat koji puno obećava i tu ga je prvo prekinula povreda... Posle toga Fića ulazi u 100, ali opet se vidi da može bolje i evo ove godine stiže pravi trener i sve se uklapa. Fićo , ogromne čestitke! Mnoge kvalitete si prikazao na ovom turniru i zbog ovakve završnice sezone , jedva čekam 2018-tu
                              Jedna stvar mi nije jasna kako ljudi kad porede dođu da ga spoje sa Janovičem , a tu nikakve spojive tačke.
                              Još jedna sitnica sa ovim ima 33 mesto , a ako pobedi Soka eto biće 25 mesto i top30 na kraju godine
                              Ajmo sutra po titulu

                              Comment


                              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                                Bravooo Fićo, kakva priča
                                Na početku je bio talenat koji puno obećava i tu ga je prvo prekinula povreda... Posle toga Fića ulazi u 100, ali opet se vidi da može bolje i evo ove godine stiže pravi trener i sve se uklapa. Fićo , ogromne čestitke! Mnoge kvalitete si prikazao na ovom turniru i zbog ovakve završnice sezone , jedva čekam 2018-tu
                                Jedna stvar mi nije jasna kako ljudi kad porede dođu da ga spoje sa Janovičem , a tu nikakve spojive tačke.
                                Još jedna sitnica sa ovim ima 33 mesto , a ako pobedi Soka eto biće 25 mesto i top30 na kraju godine
                                Ajmo sutra po titulu
                                Pa neces ga porediti sa Federerom. Nije Federer dosao do finala iz kvalifikacija nego Janovic 2012.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X