Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Dekard View Post
    Neka vajda i od KDSovog iskljucivanja SKa
    Ja rekoh jos prosle sezone, picim lepo muziku na kompu dok je tv na mute.To samo kada meceve prenose Plavsic i Visko.

    Gojko mi je uvek zabavan.

    Comment


    • Svajni i Kerik out. To bi bilo to.
      sigpic

      Comment


      • Morgan, Erera, Felaini?! Mada bih ja gurao Pereiru ili ovog malog iz skole..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Kako sam ušla vesti sve bolje od bolje.

          Kako crni Mariću da gledaš fudbal bez navijača? Ne mogu to taman sva trojica zajedno prenosili, ne mogu na mute, a Gojko je otišao def u aut, nažalost
          Samo mi nije jasno kako je on i dalje u svim udarnim terminima, na SK1.

          A danas kada čujem Viška...
          Last edited by miloolja; 17-01-16, 12:27.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Gojko se smatra doajenom sportskog novinarstva u Srbiji i jedan je od glavnih komentatora na SK. Prva garnitura su on, Viskovic, Radojevic i Erceg.
            sigpic

            Comment


            • Naravno, samo što to više nije, nažalost.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svaka čast Gojku ali pre bih slušao Acu informaciju

                Comment


                • Samo komentatori na off i slušaš publiku i navijače ... jednog dana biće valjda i kod nas.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post

                    Kako crni Mariću da gledaš fudbal bez navijača? Ne mogu to taman sva trojica zajedno prenosili, ne mogu na mute, a Gojko je otišao def u aut, nažalost
                    Samo mi nije jasno kako je on i dalje u svim udarnim terminima, na SK1.

                    A danas kada čujem Viška...
                    Naviko sam se vremenom, neke meceve gledam u kaficu ili u pabu pa uopste ne cujem zvuk.A i nije neka divlja atmosfera na stadionu, pa da mi bude zao sto mi je zvuk na mute.Sto se mene tice, voleo bih da postoji aplikacija za PL kao sto ima Game Pass za NFL i League Pass za NBA.Za to bih se vraski potrudio da dam pare.

                    Gojko je jedan od retkih zbog koje cenim sto pravi duze pauze, bas zbog toga zato sto cujes malo atmosferu na stadionu.

                    Comment


                    • Manchester United XI: De Gea, Young, Smalling, Blind, Darmian, Schneiderlin, Fellaini Lingard, Herrera, Martial Rooney
                      Manchester United Subs: Romero, Borthwick-Jackson, McNair, Varela, Pereira, Mata, Memphis. #MUFC
                      Bitno je da nama igra Felaini, i da je Blind ponovo stoper. Bolje da stopera igra MekZver a da je Blind zadnji vezni.

                      Nadam se da je ovo poslednja utakmica Lvg-a na klupi Junajteda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koje navijace da slusas, na Enfildu je 90% vremena pozorisna atmosfera, sve sami turisti dolaze na utakmice, pogotovo na ovakve derbije za koje se karte nabavljaju godinama unapred.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Vala dovoljni su graja i žamor, sva je bolje osim Viškove sulude i neprestane statistike i po pravilu nekih tvrdnji, za koje ja ne vidim da se tako dešava na terenu
                          Last edited by miloolja; 17-01-16, 14:02.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Visko ili Plavsic?!

                            Koje zlo izabrati!?

                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sve dok nije Gojko dobro je.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ode mi zvučnik na TV
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X