Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedostajace Van Gal, penicilin je covjek za Liverpul. Pet od pet, cetiri od cetiri u ligi. Vrlo vazna pobjeda, +6 u odnosu na Liverpul i ostali u trci za barem TOP 4. 2016. nije losa, ali moze i mora mnogo bolje.

    Blind je retardiran.
    sigpic

    Comment


    • Blind mi najjaci. U prvih 10 min.

      Izlazi Fela, on salje dugu na Marsijala oko Morgana 5ca i seva kontra.

      2 min kasnije, covek zadnji u odbrani daje glavom u noge Firminu.



      Celo prvo poluvreme samo na njega idu. Sva sreca sto je sve islo u 3 lepe.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • E Bože, Bože
        Ne mogu da se ne radujem, pogotovu protiv LIV, ali koja tuga od fubala, kakav krš i raspad ...Šta se desilo sa ovim ljudima????
        Hvala Runiju, napokon da da gol ljutim neprijateljima, ali on je užasan. Meh, kao i svi uostalom... kakva panika u odbrani, kakava promaja, kakva disharmonija... piiiiiii
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ali Fela i dribling Milneru kroz noge
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Hvala Runiju, napokon da da gol ljutim neprijateljima, ali on je užasan.
            Ovo ces morati da mi objasnis makar i na pp .

            Pa coveka celu tekmu gadjaju i igraju na duge lopte. Sve sto je dobio ustranu je covek uzeo. Izgurao Turea 2, 3 puta. Sacekao ostale.
            Ne znam sto se on gadjao u opste?! :S
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ja vam kazem ne mogu Erera i Snajderlin da igraju to sto igraju Svajni i Kerik. Oni nisu holderi, pa veci je Felaini holder od njih jbt.

              Svaka cast Smolingu i Felainiju, Marsijal standardno, Runi je sve bolji, ali me Lingard i Blind poludjese. Daj Matu uvijek od pocetka sto se mene tice.
              sigpic

              Comment


              • necete vi gigsa,ako ne bi uneo zivost u igru i preneo energiju na igrace i navijace evo 'de sam..
                MESSI 10

                Comment


                • Meni ovo kao Mojes kad je dobio Arsenal 1-0 pa se satro zamaskirao ocaj, isto pomozi boze odbrana i gol iz prekida, s tim da je ovaj danasnji Liverpul za klasu ispod onog Arsenala, bar sigurno manje uigran da ne vredjam derbi.

                  Neka, bar Nam je Rojo srecan ako neki od nas nisu. I Jones, ako se nije povredio u onoj skakaonici od slavlja.

                  Comment


                  • Sva panika u odbrani je uglavnom zbog jednog covjeka. Taj jedan covjek je toliko nesposoban i ofsajd zamku da napravi, kamoli da obavlja druge stoperske zadatke. Nikad nije na svom mjestu, kad ga okrenu ne vraca se nego stoji i ceka da protivnik da gol valjda, dize ruke visoko, visoko. Daj Darmijana na stopera, barem je prirodni defanzivac. Daj Kerika kad se oporavi, ima i pas, umije da se pozicionira, umije da igra defanzivu, ovako Blind sluzi samo da se Smoling sto vise rasteze i trci sa pozicije na poziciju.

                    Sve u svemu Lingard jeste disiciplinovan i stalno je u odbrani, Marsijal je cudoviste, ali dok se ne vrati Svajni ili Kerik bice maksimalno haoticno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ocajna utakmica, na zalost ova 3 boda znace da ostajemo i dalje sa Lvg-om na klupi a to znaci i nastavak agonije od fudbala i mucenje Blinda na stoperskoj poziciji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam u toku ali od kako je 2016... svaki put kad ujutro provjerim rezultat, vidim da je Runi dao gol

                        Sent from my LGL34C using Tapatalk

                        Comment


                        • Oni sa false 9, mi sa false CB.

                          Comment


                          • Lazni stoper Dejli mali.
                            sigpic

                            Comment


                            • Najsrecniji djecak na svijetu.

                              sigpic

                              Comment


                              • Gol ti je limeni pomutio pamet ... objasni ti meni šta si tačno video dobro kod kap. Pusti dva-tri poteza, koliko je lopti izgubio, ne može ni da je primi kako treba, o pasu da ne pričam, ali to je muka kod njega cele sezone. Naravno dao je gol i opraštam mu i ja mnogo toga, ali od sledeće će opet isto. Nego problem je veliki što ni bez njega u timu nije ništa bolje.
                                Samo mi nije jasno gde je Darmijan lutao po terenu, tamo dok je trebalo da bude sa leve strane, pa sve do momenta kada je prešao desno? Ali ni jednom nije bio da pokriva tu stranu kod njihovog napada. I onda ušprintava Marsijal da blokira....
                                Jedine prelazne ocene za Felu i standardno za Marsijala. Ako izuzmemo igrača utakmice Davida.

                                "Onaj što liči na Memfisa, a nije on" (Roho) i Džons bar su se dobro proveli.

                                Briše li nešto ovde ili samo piše? I Erera, kakva strast, to nam treba!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X