Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači stigao i Lewandowski na red. Ispao Ronaldo pa sad malo Lewa.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ja sam mislio da je Mou isao gledati F1 zbog Fetela, koliko sam ja shvatio trebao nam je novi vozac autobusa a njemu je valjda svejedno vozio bolid ili bus, bitno je samo da je crveni.
      sigpic

      Comment


      • Ajmo neko kladjenje, ko je sledeci, Nejmar, Suarez, Benzema, Ramos, Alaba?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Oplako sam
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Sto za ovoliko malo para?
                Jel ima jos godinu ugovora, ili sta?
                Kradja ako dodje za ove pare.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Napale nas sa pričom o Ronaldu, sad nam plasiraju šemu sa Levandovskim. Mrzim kad dođe ovaj period špekulacija.

                  Comment


                  • Valjda je svima jasno da od Lewe ili Ronalda nece biti nista.
                    Fabinho i Lindelof za po 30miliona, kakav posao.
                    A mi dovodimo Salaha za 45.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Nije mi jasno zašto Monako tako jeftino prodaje svoje igrače.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Kakvi smo mi kreteni, covjek oce da crkne i dodje da igra za Mancester i mi ga ne zelimo.

                          sigpic

                          Comment


                          • nadam se da je Mou pametan i da ce ga dovest a ako umjesto njega dovede za iste novce nekog goreg moze slobodno napustit klub sto se mene tiče


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • uh kako bi to bilo dobro pojacanje. sredina Fabinjo-Erera-Pogba... njih 2 iza Pogbe da ovaj moze da ima slobodu da kreira napade

                              Comment


                              • Ima li šta novo drugari?


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X