Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Sta je taj Marsijal uradio u napadu? Dobije loptu, isece i sutne pored gola. Dobije loptu, dribla, izgubi je. Dobije loptu, posalje los pas u prostor. Totalno nesinhronizovan sa ekipom i nezainteresovan. Ajd da je surio kad god je dobio sansu, pa i da razumem te prozivke. Al nije, bio je ocajan 90% vremena. Daj reci mi kad je jeo na terenu pa da ga toliko zelis? Ustvari nemoj, verujem ja da si ti creme de la creme fudbalski strucnjak i da znas bolje od Murinja sta Murinju treba.



    +1, samo da i ne.
    Eto mou je najveći stručnjak veći i od fergia pa on najbolje zna
    Nisu mu valjali de bruyne lukaku salah moses.... a sad je vratio lukakua za 100mil, de bruyne top3 igrač lige, moses redovno u prvoj postavi prvak engleske a salah bolje igrao od perisica u Italiji
    Nema strpljenja za mlade igrače


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by reddevil96 View Post
      Eto mou je najveći stručnjak veći i od fergia pa on najbolje zna
      Nisu mu valjali de bruyne lukaku salah moses.... a sad je vratio lukakua za 100mil, de bruyne top3 igrač lige, moses redovno u prvoj postavi prvak engleske a salah bolje igrao od perisica u Italiji
      Nema strpljenja za mlade igrače


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Dobro, ne zna Murinjo najbolje, al znas ti bolje od njega, drago mi je da imamo tako kvalitetnog strucnjaka na forumu. Samo steta sto ni na jedno pitanje i konstataciju mi nisi odgovorio.
      Last edited by bici; 14-07-17, 13:20.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Mouzes ni u Liverpulu, Vest Hemu, a ni u Stouku nije bio redovan starter, to sto mu je Konte pronasao poziciju i mjesto svaka cast, ali vidis kako je odjednom i Celsi u velikom problemu, Matic zeli da ode, s Kostom se rat vodi, Lukaku nikad nije ni zelio da se vrati u Celsi prica se, Morata ih odbija. I taj Mouzes je svakako nedovoljno dobar da igra standardno za prvaka Engleske, to je bilo klasicno krpljenje, ali ono i Lingard je zar ne, pa s njim tri trofeja Murinjo uzeo. Da ti ne pricam da smo odigrali sezonu bez klasicnog lijevog beka, da mnogi misle da je Felaini apsolutno nedorastao nivou Mancstera, pa opet Zoze izvuce i LS i trofeje, iako cu ja prvi reci da ono prosle sezone nije bilo dovoljno dobro.

        De Brujnea nije prodao jer nije bio dovoljno dobar i jer nije mislio da nije dovoljno dobar, vec je De Brujne bio mala placipicka. I potpuno mi je ok da tada disciplinska radi. Koliko god on mislio da treba svaku da pocinje to nije na igracu nego na treneru. Slican tretman su dobili Miki i Martijal pa su cutali, radili i vratili se u ekipu. Na kraju krajeva Siti je od De Brujena dobio kitu i nista drugo, trofeje vidio nije, dok je Celsi tada bio isto sila.

        Lukaku mi je pak jasan bio tada, a sad mi je nejasan, barem je Zoze uvijek imao tehnicki obucene napadace koji imaju zastrasujuci prvi dodir, ali ne i ovoga puta. Lukaku mi je bas misterija i zasto se odlucio za njega.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mouzes ni u Liverpulu, Vest Hemu, a ni u Stouku nije bio redovan starter, to sto mu je Konte pronasao poziciju i mjesto svaka cast, ali vidis kako je odjednom i Celsi u velikom problemu, Matic zeli da ode, s Kostom se rat vodi, Lukaku nikad nije ni zelio da se vrati u Celsi prica se, Morata ih odbija. I taj Mouzes je svakako nedovoljno dobar da igra standardno za prvaka Engleske, to je bilo klasicno krpljenje, ali ono i Lingard je zar ne, pa s njim tri trofeja Murinjo uzeo. Da ti ne pricam da smo odigrali sezonu bez klasicnog lijevog beka, da mnogi misle da je Felaini apsolutno nedorastao nivou Mancstera, pa opet Zoze izvuce i LS i trofeje, iako cu ja prvi reci da ono prosle sezone nije bilo dovoljno dobro.

          De Brujnea nije prodao jer nije bio dovoljno dobar i jer nije mislio da nije dovoljno dobar, vec je De Brujne bio mala placipicka. I potpuno mi je ok da tada disciplinska radi. Koliko god on mislio da treba svaku da pocinje to nije na igracu nego na treneru. Slican tretman su dobili Miki i Martijal pa su cutali, radili i vratili se u ekipu. Na kraju krajeva Siti je od De Brujena dobio kitu i nista drugo, trofeje vidio nije, dok je Celsi tada bio isto sila.

          Lukaku mi je pak jasan bio tada, a sad mi je nejasan, barem je Zoze uvijek imao tehnicki obucene napadace koji imaju zastrasujuci prvi dodir, ali ne i ovoga puta. Lukaku mi je bas misterija i zasto se odlucio za njega.
          Možda zato sto zna da Ibra ostaje.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Lukaku vise ima problem sa nedostatkom koncentracije nego sa prijemom.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • al ga zato mece kao lud

              Comment


              • Lukaku samo da odradi one male i da od 15 nerešenih 10 golova da za 10 pobeda i eto nas u vrhu. Velikima ni ne mora da da što se mene tiče.

                Lui je imao najbolji skor protiv velikih, pa opet nije bio u top 2.


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • upravo to

                  Comment


                  • Bice dobar Lukaku, sa dobrim timom bice mu lakse protiv velikih klubova. U manjem klubu te lakse markiraju kad si najveca opasnost. Plus imace vise igraca da mu asistira. A i mlad je na kraju krajeva, ima vremena da popravi saldo protiv jakih PL klubova, a i evropskih u LS.

                    Comment


                    • Nema sumnje da ce lukaku zabiti 20+ u ligi, najbolji dostupni napadač kojeg smo mogli dovesti
                      Međutim uz njega moramo imati jos bar dva igrača(netko od rasha martiala pogbe mikhia ili novog krilnog pojačanja)koji ce zabiti 7-15 golova u ligi da bi se borili za vrh u ligi



                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Pogz ide u dabl dabl ove sezone.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Sve se vise spominje Juve kao potencijalni kupac Matica, mada ruku na srce nisa posebno kad su pitanju validni izvori

                              Comment


                              • Celsi zeli da ga proda Juventusu, Matic zeli u Mancester.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X