Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Abel Brodersen View Post
    Egomanijak je bez pardona, pazi koji pleonazam od naziva knjige. Ali eto, i to što si naveo koliko je glorifikovao Karlosa me uverava da nema podlosti u njegovim namerama prema Junajtedu, iako (ponavljam se) to ne znači da su mu odluke i procene ispravne. Ako uprava hoće Murinja, a zaista je Ferguson jedina prepreka neka ga sklone, neće dobiti negativnije reakcije od ovog #lvgout stanja. Anketa na redcafeu oko Murinja je bukvalno u dva meseca sa nekih 20% ZA stigla do 50-50, što znači da je ova struja za smenu sad još jača i značajno iznad 50%.

    I jedni i drugi imaju svoja uverenja jer žele poboljšanje rezultata, tu nema šta. Murinjo je tolika sila da je samo ispadanjem iz Čelsija u jednom Mančesteru napravio dve struje.
    Murinjo stvori podele gde god se pojavi.
    Last edited by Crni Đorđe; 14-01-16, 22:48.
    sigpic

    Comment


    • Hahhahahaaah pazi Tomislava.
      Dogorelo čoveku do nokata, razumem.

      Spoiler
      Mislim na avatar.. i to još kakav ...aloooo zadnji je čas!!!
      Last edited by miloolja; 14-01-16, 23:09.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Naiđoh slučajno na sliku, a greota ne proslediti...

        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pravi dokaz da jedna lasta ne čini proleće . Ali eto problem sa današnjim fudbalom da se sve hoće sad i odma .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Postat cete k'o Liverpoolovci ako ne osvojite nesto uskoro. Vec ste poceli da zivite u proslosti

            Comment


            • Sem navijaca Sitija(kojih nema na forumu) i Celzija, nema niko drugi pravo da to kaze zato sto imaju duzi post.

              Comment


              • Mi smo makar dozivjeli velike trofeje, klub za koji navijamo nam je donio radost osvajanja svega moguceg u fudbalu, nesto sto prosjecan Arsenalov navijac nije ili je imao 10-12 godina kad je njegova ekipa poslednji put bila sampion. A o tituli najboljeg u Evropi ili na svijetu je suludo i pominjati.
                sigpic

                Comment


                • Bar imamo takvu proslost da mozemo da uzivamo u njoj, dok se sa druge strane ti mozes diviti prekrasnoj gradjevini u severnom Londonu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Neka vama jos sto takvih trofeja, ne smeta meni sto smo mi inferiorni po tom pitanju, ja cu voljet svoj klub i u drugoj ligi ako treba
                    Vi ste i tako vecinom kao pravi gloryhunteri poceli navijat za United zbog trofeja. Ja sam trofejne godine svog kluba propustio, poceo navijat 2007. kad je karavana vec otisla
                    Last edited by Henryj; 15-01-16, 11:52.

                    Comment


                    • Mi nas necemo, samo ako osvaja trofeje navijacemo i pratiti. Ipak mi nismo na tom nivou, navijaci Arsenala su mocna navijacka rasa, daleko ispred svih drugih. Privilegija je biti i u drustvu navijaca Arsenala, kamoli biti navijac tog kluba. Za tako nesto bas treba biti specijalan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cuj gloryhuntere navijaci najveceg engleskog kluba

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Mi nas necemo, samo ako osvaja trofeje navijacemo i pratiti. Ipak mi nismo na tom nivou, navijaci Arsenala su mocna navijacka rasa, daleko ispred svih drugih. Privilegija je biti i u drustvu navijaca Arsenala, kamoli biti navijac tog kluba. Za tako nesto bas treba biti specijalan.

                          Comment


                          • Neil Ashton in the Mail today suggests that LvG is no longer involved with identifying transfer targets and that it is now Woodward's job
                            Ihaaaaa
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mi nas necemo, samo ako osvaja trofeje navijacemo i pratiti. Ipak mi nismo na tom nivou, navijaci Arsenala su mocna navijacka rasa, daleko ispred svih drugih. Privilegija je biti i u drustvu navijaca Arsenala, kamoli biti navijac tog kluba. Za tako nesto bas treba biti specijalan.
                              Ne znam za druge moje kolege topnike, ali ja sam neodgojeni cigan i provokator koji ima teske traume od godina dominacije Manchestera.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ihaaaaa
                                Ovo bi nominalno trebalo da znaci da je samo pitanje kad ce VG da ide. Mozda i leti ako izgubi na Enfildu ali i dalje ostaje pitanje koga posle. Samo bez "Pa Gigs naravno" odgovora, to ne prihvatam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X