Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta štampa danas piše, ko danas dolazi u Manchu?
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Koliko se ja lozim na ovo (sve izvjesnije) dovođenje Morate, mišljenja sam a i neki prejak osjećaj mi govori da ce da izdominira u PL, plus sa Murinjom kao trenerom..
        Trenutno djeluje da uzimamo Lindelofa, Fabinja, Perišića i Moratu. To je predobar prelazni rok, plus se spominju Beloti, Daglas Kosta i Naingolan, svaki ekstra opcija mada Belotija zelim vidjeti jos sezonu u Torinu.

        Comment


        • Ma od Radje nema nista, ono su bile samo neke price zbog potpisivanja novog ugovora, sto bi se trebalo uskoro desiti. Ja se iskreno nadam da se nece dovoditi Perisic, pogotovo ne za cifru koja se spominje u medijima.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam zasto su vecina toliko protiv Perisica, meni sasvim ok igrac, verujem da moze lepo da se uklopi. Uostalom valjda Murinjo zna zasto ga hoce. Sto se tice para koliko daju toliko to je manje vise nebitno. Meni je gora kupovina Grizman npr za preko 100 miliona a ispasce na kraju da cemo kupiti Moratu i Perisica za jednog Grizmana koji pitanje kako bi se i uklopio u PL zbog fizikalija. Ove cifre su vrv malo naduvane i sami transferi ce biti nesto nizi vrv kao i svaki put.

            Comment


            • Cek vi bi pre uzeli Perisica i Morata nego Grizmana!? Dajte ljudi ima li ovde razumnih "djavola" ? Morata 70 miliona, MORATA, a samo je godinu dana mladji od Grizmana...

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Ne znam zasto su vecina toliko protiv Perisica, meni sasvim ok igrac, verujem da moze lepo da se uklopi. Uostalom valjda Murinjo zna zasto ga hoce. Sto se tice para koliko daju toliko to je manje vise nebitno. Meni je gora kupovina Grizman npr za preko 100 miliona a ispasce na kraju da cemo kupiti Moratu i Perisica za jednog Grizmana koji pitanje kako bi se i uklopio u PL zbog fizikalija. Ove cifre su vrv malo naduvane i sami transferi ce biti nesto nizi vrv kao i svaki put.
                Alexis, ozil, Silva ericssen hazard svi imaju 190 i 90 kg pa se nisu uklopili u eng ligu Haha
                Griez je vjerojatno top5-6 igrača na svijetu i naravno da bi svakoj ekipi bio pojačanje a u eng ligi vjerojatno bi bio najbolji igrač


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • 70 miliona za Moratu.. Opelješeni skroz..

                  Comment


                  • Grizman je ok ali ja ne bih dao preko 100 miliona za njega jer ne vredi te pare i automatski se gubi dovodjenje jos kojeg igraca. Ja i ne verujem da je on bio prva zelja Murinja jer mi ne deluje kao Murinjov tip igraca. Sve mi deluje kao neki marketing i da je obican attention whore narocito sa onom reklamom gde spusta slusalicu Zozeu, da sam Murinjo zavrsio bi on samnom za sva vremena. Murinjo posle Drogbe i Zlatana da stavlja Grizmana kao glavnog u napadu tesko. Ne znam zasto ptcenjujete stalno igrace jer ne igraju imena vec ono sto uradis na terenu. Sad Murinjo ne zna da li mu treba Perisic pa ga kupuje tek tako. Sto se mene tice Morata i Perisic umesto Grizmana u svako doba.

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Grizman je ok ali ja ne bih dao preko 100 miliona za njega jer ne vredi te pare i automatski se gubi dovodjenje jos kojeg igraca. Ja i ne verujem da je on bio prva zelja Murinja jer mi ne deluje kao Murinjov tip igraca. Sve mi deluje kao neki marketing i da je obican attention whore narocito sa onom reklamom gde spusta slusalicu Zozeu, da sam Murinjo zavrsio bi on sa mnom za sva vremena. Murinjo posle Drogbe i Zlatana da stavlja Grizmana kao glavnog u napadu tesko. Ne znam zasto ptcenjujete stalno igrace jer ne igraju imena vec ono sto uradis na terenu. Sad Murinjo ne zna da li mu treba Perisic pa ga kupuje tek tako. Sto se mene tice Morata i Perisic umesto Grizmana u svako doba.
                      Morata.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Cek vi bi pre uzeli Perisica i Morata nego Grizmana!? Dajte ljudi ima li ovde razumnih "djavola" ? Morata 70 miliona, MORATA, a samo je godinu dana mladji od Grizmana...
                        Kada smo u prilici da uzmemo dva solidna igrača ja sam za, bolje tako nego da se daje na ekstra skupog Grizamana po mom mišljenju..

                        Comment


                        • Grizman ne bi ni igrao najisturenijeg napadaca nego desetku ili tog drugog napadaca, a reci da Grizman ne vredi 100 miliona u svetu gde je Perisic 50 je u najmanju ruku smesno.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Dva igraca od 120 miliona umesto jedng od 100, vise sam naravno za Grizmana koji ce sigurno da pravi razliku.

                            Svakako sam zadovoljan Moratom, bez obzira na cenu.Ako Perisic vredi 50 miliona, Morata treba najmanje 80.

                            Kolika se cena spominje za Lindelofa?

                            Comment


                            • Za Lindelofa se spominje 35m, i u nekim varijantama jos 5m na bonuse, e sad koliko je to tacno pojma nemam.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Grizman ne bi ni igrao najisturenijeg napadaca nego desetku ili tog drugog napadaca, a reci da Grizman ne vredi 100 miliona u svetu gde je Perisic 50 je u najmanju ruku smesno.

                                Tapatalk
                                Pa sta ce nam ako ce da igra 10, to Junajted ima za izvoz. Ko ce napadaca da igra? Ako se da 100 miliona za njega nema para za klasu napadaca koji ce da pravi razliku. Zato i kazem da ne bi dao te pare za njega da li on vredeo ili ne. Bolje dati vise para za napadaca a pojacati se na drugim pozicijama za kusur i jos ponesto tipa neko krsteno krilo.

                                Comment

                                Working...
                                X