Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidimo ko nam ostaje, Donaruma, Matuidi, Baloteli, Bonaventura, Abate i mali Klajvert i to je onda to, Mino FC. Rajoli dati da bude menadzer.
    sigpic

    Comment


    • Sledece sezone Milan ne zavrsi u top 4, dodje Donaruma za klauzulu od 50 milki, DDG prodamo Realu za 80 i to je to Matuidi se dovede, posto Kerik vise nece igrati i eto ti jos dva igraca

      Comment


      • E bez zezanja, sada kad vidim koga sve zastupa taj Raviojla mislim da on ima neke ozbiljne veze i da prenapumpava te igrače u medijima
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Zvanicno

          sigpic

          Comment


          • Comment


            • E da, dobro je neko primijetio, Kin dimna zavjesa za Lindelofa, Morata za Lukakua, ko se krije iza Perise?

              Bilo bi super kul kad bi bio Bejl, mi Realu pare za Mbapea, oni nama najvecu mogucu klasu, svi zadovoljni
              sigpic

              Comment


              • Pa dobro ok Lukaku ali definitivno mora da podigne nivo igre u odnosu na sad. Ja sam vise bio za Moratu zbog stila igre a ako cemo gol igraca ovog tipa vrv je Lukaku bio prva meta a Beloti druga. Ajd da vidimo sta ce ispasti na kraju.

                Comment


                • Realno vise je Lukaku Murinjov tip napadaca od Morate. Powerhouse.

                  Romano potvrdio isto, Real odbio poslednju ponudu za Moratu od 75 miliona eura. Milo mi je sto su ga poduvali ako nista drugo. Stvarno bezobrazno kolike pare traze za momka koji je cijeli zivot rotacija i koji nema ni blizu dovoljan broj golova za napadaca.

                  sigpic

                  Comment


                  • Vec je u Karingtonu

                    sigpic

                    Comment


                    • Voleo bih da je Lukaku bio prva opcija. Nadam se da jeste.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • To je to

                        Kasno se sjetih da sedmicu pretvorim u devetku. Oh fuck it.
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Jorge Mendes je za Debelog amater.

                          Sta radi covjek
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nema mi nista gore nego kad neko bez majice dodje basketa igrati. Fuj.

                              Comment


                              • Samuraj ostavio prvi dobar post na forumu.

                                Comment

                                Working...
                                X