Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spekulanti Olja spekulanti..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      A šta je problem sa Ibrom? Što bi išao, nisam ispratila?
      Zato što nije finansijski isplativo produžavati ugovor igraču koji neće biti spreman sedam ili osam meseci da da doprinos ekipi.. Ukratko

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Lindelof i Morata...

          Comment


          • Morata i Lindelof.

            Edit
            sigpic

            Comment


            • A neko iznenadjenje mozda?
              sigpic

              Comment


              • Samo Hames da ne dodje. Dovoljan mi je bolikurac Marsijal i Miki od prosle sezone. Ako krenu tako i na pocetku, isterati iz kluba kasikarama i dovesti Felainije i Radje, pa barem znam neko da se trudi i kida, a ne ove "zvezde i ostale pufnice".

                Comment


                • Mora doci ofanzivac, nije da imamo nesto puno izbora. Kosta, Perisa ili Dzejms. AKo dodje i Beloti onda je sve jako cudno.

                  Mada rekose neki dan da Zidan ne zeli da rastavlja ekipu i da ce pustiti Moratu, ali ne i Dzejmsa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dok ne ode Runi od Dzejmsa svakako nema nista. Mislim da Dzejms ima ugovor sa adidasom da mora 10 da nosi a Runiju ne verujem da moze neko da uzme broj ako ostaje.

                    Comment




                    • Comment


                      • Samo Perkan da ne dođe. A može majstor na petoparcu. Zašto meni Lindelof deluje kao osrednji Jones?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Čudo da Vladan nije okačio ovo

                            https://instagram.com/p/BVIj_UmglY0/

                            Jbg preko TT-a sam


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Nisam ni vidio do sad, ali vratio se Najkeu, bio je ove sezone u Adidasu
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Zasto?
                                Izvini zbog nešto kasnijeg odgovora.

                                Lično, ne verujem u taj koncept, u ideju da po bokovima igramo sa jednim igračem koji je zadužen da pokriva kompletnu liniju terena, kako ofanzivno tako i defanzivno. U slučaju kako je srdjan_sl naveo, tu ulogu bi imali Perisic i Valencija, što je po meni neracionalno. Verujem u bekove, koji su pored dobre defanzivne igre, sposobni da se prključe napadu i kombinuju sa krilnim igračima. I obrnuto, verujem u igru sa prodornim krilima, sposobnim da izbacuju protivničke bekove iz igre i tokom utakmice konstantno hrame loptama napadače, ali i igrače koji igraju u oba pravca, obraćaju pažnju na defanzivan aspekt igre i dopunjuju se sa bekovima. I da to budu pravi krilni igrači, ne 10ke i napadači koji glume krila, kao što je to bio slučaj u sezoni koja je za nama. Takođe, za igru sa 3 štopera u zadnjoj liniji, neophodnu je imati 3 iskusna defanzivca, koji dugo igraju zajedno, dobro kominiciraju i odlicno se poznaju, zbog velikoj broja preuzimanja u takvom sistemu igre.

                                Dalje, pominje se dosta imena u prethodnim nedeljama. Mislim da su nam neophodna pojačana na pozicijama centarfora, krila, centalnog veznog igrača i levog beka. Napadač će, kako stoje stvari, biti Morata. Na krilu bih najradije video Daglasa Koštu, ali izgleda da će ipak biti Perišić. On je ok, ali nadam se da ga neće platiti iznad 40, 45 miliona evra. Centralni vezni, moj prvi izbor bi bio Matić. U kombinaciji sa Pogbom, to bi bio beton na sredini terena. Ali teško da će Čelzi prodati konkurenciji. U tom slučaju sledeći na mojoj listi je Fabinjo, mada me malo brine njegova defanzivna igra, neka me neko ispravi ako grešim. Kada je pozicija levog beka u pitanju, mislim da bi dobro rešenje bio Deni Rouz, mada najbolja varijnata bi bila povratak u formu Luka Šoa. Međutim ja lično nisam ubeđen da će on imati uspešnu karijeru u Junajtedu. Voleo bih da me u potpunosti demantuje, naravno.

                                Eto to je neko moje razmišljanje.

                                Comment

                                Working...
                                X