Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jes mi krivo sto odlazi, nadao sam se da cu barem jos par meseci u drugom delu sezone da gledam majstora u Junajtedu.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ja isto mislim da ce on biti tu kad se oporavi, pa da li na pozajmicu iz LA ili ce potpisati vidjecemo. Mozda i grijesim, mozda ce vec ovog mjeseca potpisati za neki drugi klub.

        No da su losi odnosi znali bi, Murinjo ga obozava i zeli, ako mu nisu ispunili zelju bilo bi frke i znalo bi se. Posto je sve jako tiho kapiram da je u redu.
        sigpic

        Comment


        • Moram se nadati da ce pogoditi jednom raspali Dilejni jbt

          Manchester United close on both Morata and Belotti as Jose Mourinho draws up five-man wishlist
          http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7782381.html
          sigpic

          Comment


          • Kad bi se nekom igrom slucaja to desilo, skoro pa sam siguran da bi igrali kombinovano 3-5-2 i 3-4-3 formaciju, i u tom slucaju Perisic ima smisla.
            sigpic

            Comment


            • Aside on Zlatan. He has accepted offer from United to do rehabilitation there. Not ruling out resigning once fit but no plans at the moment.
              To je to, cim nema neke velike pompe, cim nema Rajole da jede govna i Murinjovih botova da pisaju po upravi, cim klub nije objavio da ce biti otpusten kao sto je Siti uradio sa igracima s kojima je istekao ugovor znaci da postoji neki dogovor, rehabilitacija, pa kad se oporavi i vidi dje je ugovor. To je logicno i normalno. Samo mu treba dati da bude trener mozda, valjalo bi da je tu s grupom stalno.
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Samo te izjave su mu problematicne. Posebno ta zadnja za Ligu Evrope.

                  Recimo Runi ima neuporedivo uspjesniju karijeru od njega pa se ne uzdize ni 50% kao Ibrahimovic.

                  Comment


                  • Pa to je Zlatanov fazon, kroz celu svoju karijeru je radio slicne stvari i meni je uvek bilo zabavno citati/slusati te njegove zajebancije.



                    Nego da li biste bili zadovoljni sa ovakvim timom za sledecu sezonu:

                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • @srdjan_sl

                      Zaista se nadam da se to neće desiti, mislim na formaciju sa 3 čoveka u zadnjoj liniji, ne bih to voleo da gledam nikako...
                      Last edited by Sonsee; 09-06-17, 18:50.

                      Comment


                      • Originally posted by Sonsee View Post
                        @srdjan_sl

                        Zaista se nadam da se to neće desiti, mislim na formaciju sa 3 čoveka u zadnjoj liniji, ne bih to voleo da gledam nikako...
                        Zasto?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Romano

                          Man United today made new bid for Ivan Perisic: €40M. #Inter refused and asked €55/60M to sell the Croatian. Talks ongoing #MUFC #transfers
                          Neki Bruhula del Deporte

                          Morata to United for 73 m€. He will go on monday to sign for 5 years.
                          Mislim da nece doci i Morata i Beloti i da ce se ici na 4-3-3, 4-2-3-1
                          sigpic

                          Comment


                          • Moze da igra dijamant ili 4 4 2 klasicnu. Ko zna. Meni isto nelogicno da uzima Moratu i Belotija ali sam ocekivao 2 ofanzivca koji imaju golove u nogama. Znaci da je dosao Grizman, dosao bi i jos jedan spic pored njega.

                            Ipak odlaze Runi i Ibra, platni budzet se extremno oslobadja, a nama su jedini gol igraci Marsijal i Rasford, obojica mladi i nekonstntni. A mi sledece sezone igramo i LS.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ostaje Ibra šta je vama.

                              Sto kaze Erik ako odu kojim slučajem obojica baš je nonses dovesti pored dva klinca još dva klinca?
                              Auba i Beloit ili Auba i Morata? Ali to je 150m? Bolje odma Kejn

                              I šta ako ode i Mata? Ostaje dečurlija u ekipi a ovo nije fm.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • A šta je problem sa Ibrom? Što bi išao, nisam ispratila?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X