Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da u ovom slucaju nema sta da se polemise...daj Belotija!

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Mislim da u ovom slucaju nema sta da se polemise...daj Belotija!
        Bog zna da li si ga i pogledao ikad

        Alvaro je babo!!!
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Bog zna da li si ga i pogledao ikad

          Alvaro je babo!!!
          Priznajem, nisam... ali mi Beloti izgleda kao neko ko bi se lakse snasao u PL od Morate zbog fizickih predispozicija.
          Morata jeste babo, ali ne za tu cenu koju trazi Real to je sigurno.

          Ko sto rece Vladan, prodali ga Juveu pa ga vratili da opet greje klupu i sad bi da ga prodaju za gomilu novca...nega onda bolje nastavi da sedi na klupi.

          Comment


          • Ako su Beloti i Morata iste pare, i ako ne moze niko podjednako dobar da se dovede za manje pare, ja bih onda doveo Moratu.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Moratu pre Belotija !? Au bre, bas toliko cenite (precenjujete) Moratu, Beloti je pitbul-bik razbijace gde god stigne.

              Comment


              • Iz principa ne bi hteo da platim Realu ovu cifru, bas su preterali, plus smatram da bi nam vise odgovarao Beloti.

                Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Meni su obojica odlicne opcije, bice mi u neku ruku zao sto cemo dovesti "samo jednog" . Svakako cini mi se da su obojica bolje opcije od Lukakua, jedini problem koji imam je ova nerealna cifra.

                  Prednost dajem Morati jer je tehnicki bolji, neuporedivo vise iskustva i makar iz Juve dana uvek kidao u velikim utakmicama.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Meni su obojica odlicne opcije, bice mi u neku ruku zao sto cemo dovesti "samo jednog" . Svakako cini mi se da su obojica bolje opcije od Lukakua, jedini problem koji imam je ova nerealna cifra.

                    Prednost dajem Morati jer je tehnicki bolji, neuporedivo vise iskustva i makar iz Juve dana uvek kidao u velikim utakmicama.
                    Eto tako nekako i ja to vidim i sto se tice cijene 65-70 bi dao + taj se u Real nece vracati...

                    Sto se tice ovog Talijana ja sam skeptik u vezi s njim i mislim da ce taj van cizmice da se pogubi malo

                    Misljenja sam da Douglas Costa >>> Perisic sto se tice mogucnosti.Jeste malo pukao ove sezone,ali mlad,jak i nenormalno eksplozivan igrac je Brazilac,a cijena bombona...naravno da bih najvise volio da vam dodje letva iz Velsa s masnicom,ali eto kad vec nece Costu bih odmah doveo

                    Da se razumijemo cijenim ja Perisica zna momak da odigra ekstra,ali nekako ne osvajas PL s Perisicem kao krilom broj 1
                    Last edited by AK47; 07-06-17, 09:41.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Marka kaze uznapredovali pregovori oko Fabinja. Nadajmo se, Beloti i Fabinjo, tesko da bi moglo bolje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma ako su Kosta i Renato 60 milki, kupuj odma. De ces bolju rotaciju za te pare
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Marka kaze uznapredovali pregovori oko Fabinja. Nadajmo se, Beloti i Fabinjo, tesko da bi moglo bolje.
                          Morata i Radja, dosta bolje
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Kako ne, doveli Renata za 70 i sad ce da ga prodaju za 20

                            Sto se tice Koste najbplje rjesenje za krilo posle Bejla i nejasna potpuno ta cijena od 40 miliona eura o kojoj se prica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Radja je najbolje ali to se nece desiti, a i nisu bas isti tip on i Fabinjo. Nisu ni Morata i Beloti ali Beloti je jebeni Kratos i vise nam treba po meni, ludak za golove i nogom i glavom, haos napadacko kretanje i moze trojicu da nosi na ledjima. Krvavi radnik je preblago za njega.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                naravno da bih najvise volio da vam dodje letva iz Velsa s masnicom
                                Nisam pratio Real priznajem, ali kada sam pratio i kada je igrao Bejl, on je lepo to sve odigrao, a da ne pricam onaj deo sezone kada je Ronaldo bio povredjen tada je prekucao. Ne znam sto ga potcenjujes toliko


                                Belotti

                                Belotti

                                Belotti

                                Belotti

                                Belotti

                                Belotti
                                Vlajko koji se to napadac Italijan dobro snasao u PL? Ja iskreno ne mogu da se setim. Poslednjeg sto se secam je G. Rossi, a taj je bio propast. Sevcenko je dosao iz PL, kao i Krespo, nisu Talijani, ali nisu se ni snasli nesto posebno.

                                Comment

                                Working...
                                X