Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Previse, previse.
    Sve preko 50m je sramota da se plati, ali posto se trazi za Perisica 50m onda ovih 70m i ne zvuce toliko strasno.
    sigpic

    Comment


    • Bajern prodaje Kostu i Sancesa, za obojicu smo zainteresovani kao. Kostu cijene 40 miliona eura, sto je prilicno smijesno.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Nadam se da cemo dici ponudu, treba nam, a propadace u Interu i dalje.
          sigpic

          Comment


          • Pepe: "No one can take the affection I always got from Real Madrid fans away from me. I strongly defended this club with tooth & nail."
            Pepe: "I still haven't signed anything with anyone. I have several offers. Paris, Milan? There are more. Manchester? From England too."
            Zbog odnosa sa Murinjom nemamo se cemu nadati, a kad bi dosao imali bi ubjedljivo najboljeg stopera lige i jednog od najboljih na svijetu.
            sigpic

            Comment


            • Ti se, Vladane, ne ljutiš jako ako kažem da me golica da nazoveš Pepea ubedljivo najboljim štoperom lige iako dečkonja još nije ni primirisao?

              #Fonte #Otamendi #Mangalamoždanesećamsebistro



              #Smalling

              Comment


              • Mangala nikako, najvece drvo ikad, ako je ko o tome klapio ja sam. Fonte otac svakako, Otamendi prekucao one sezone u valensiji, to mi je losa procjena i sreca te ga ne dovedosmo mada ni njemu ne odgovara fudbal koji igraju Pelegrini i Gvardiola, smatram da je jednostavan defanzivac i drzaace stvari urednim ali od tehnike nema nista i zato ga gube kao budalu, Smoling u zoni nema sta da trazi, pricali smo o tome i na pocetku prosle sezone, ja se barem toga dobro sjecam, daj mu covjek na covjeka top tri pjeske

                Ali Pepe je drugacije zvijerka ipak, on je top nivo godinama, on nam treba. Iskustvo, prekaljenost i kvalitet. Nama ne treba stoper kojeg cemo da cekamo, Kin i te fore(iako ja volim KIna i apsolutno sam za njegovo dovodjenje i prodavanje Dzonsa), nama treba neko da ih samo malo smiri, usmjeri, neki Godin, Pepe, Miranda, Boateng. Pa da i Fonte. Mada sad je kasno.
                sigpic

                Comment


                • Em ne spavaš, em si zen. Uvek carski.
                  Fonte je imao očajnu sezonu od kad je napravio mali korak za WH i nešto bolji za svoju isplatu.

                  No, bezveze sam se javio. Ne volim špekulacije i pogađalice, puno energije to isisava, ima korisnijih stvari za raditi.



                  Kerikov meč i sastav '08. <3
                  Utisak meča: Rooney je lošiji u svakom smislu od 75% veterana i sramota je koliko para dobijaju menadžeri koji kasne da reaguju na to. Još jedna pozitiva koju je Murinjo rezonski hendlovao ove sezone.

                  Comment


                  • Pao je generalno prosle sezone ali vidio si i na Euru kad je usao drugacija odbrana potpuno, a i Sautempton se prilicno raspao od kad je otisao. Moze on mnogo bolje, no prilicno rasulo vlada i u Vest Hemu generalno, haoticna sezona, ipak stabilizovana prilicno za razliku od prvog dijelam sezone. Ali bilo je nekih amaterskih gresaka bas.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Sta ce vam klinac od 130 miliona. Dovesce Mou na zimu ili sledece godine Kluivertovog klinca za nekih 30 mil.
                        I taj mali ce biti zver.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Zasto bi kupovali lika koji je daleko od primea i koji zeli da ide u Real?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Zasto bi kupovali lika koji je daleko od primea i koji zeli da ide u Real?
                              Da bi posle odrali taj isti Real...
                              Realno nisam za dovodjenje Mbapea, pogotovo ne po ovoj ceni! Plus jos ni jedan Marsijal nije se pokazao u svom punom sjaju i sad jos dovoditi Mbapea pored njega i Rasforda ne bi imalo nikakvog smisla.
                              Gledao sam malo klipove svih tih klinaca, Mbape je brz kao munja ali ja bih pre isao po Belotija...takav tip igraca nam treba.

                              A nadam se da ce i Pereira dobiti sansu u predstojecoj sezoni tako da ne vidim poentu da se gomilaju igraci slicnog profila pre svega mislim na krilne igrace. I ako dovodis nekog na krilu onda to mogu biti Costa, Moura ili ako vec bas zelis da puknes gomilu para onda Bejl.

                              Comment


                              • Kakve su ovo bolesno nenormalne cifre ...strašno!
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X