Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Zna li neko kad krecu u prodaju karte za Skoplje, ne mogu nigde da nadjem.
    13og Juna cini mi se

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      13og Juna cini mi se
      Kul kul, verovatno kupovina preko uefinog sajta.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Jeste, samo preko UEFA.com

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Ovo mi je bas retko da mi se osoba nije u trenutku smucila zbog daba, verovatno zbog sina sto je radio.

            Comment




            • Comment


              • sigpic

                Comment


                • Sve se nadam da nasi u tajnosti rade posao, i da ce par igraca biti potpisano na pocetki prelaznog, ako ne onda uprava napolje
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Niko da postavi ono Runijevo protestovanje kod sudije sto nije dosudio penal na revijalnoj tekmi, pa sta se desava sa tim covekom?

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                      Comment


                      • zaneo se malo hahaha

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Previse, previse.

                            Inter Milan & Manchester United are in concrete discussions for James Rodriguez, Real Madrid want €70m, according to @mohamedbouhafsi.
                            sigpic

                            Comment


                            • odlican igrac, nema sta. samo gledajuci klip njegovih poteza iz ove sezone, video sam da je gomilu puta mogao da dobaci loptu saigracu koji je u boljoj poziciji a on hoce sam da zavrsi... pored toga, sve ostalo je super

                              Comment


                              • Originally posted by Stevudza11 View Post
                                odlican igrac, nema sta. samo gledajuci klip njegovih poteza iz ove sezone, video sam da je gomilu puta mogao da dobaci loptu saigracu koji je u boljoj poziciji a on hoce sam da zavrsi... pored toga, sve ostalo je super
                                I za Lingarda se moze napraviti top klip.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X