Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mikitarijan - Perisic
    Lukaku

    Ako ostanemo na ovo, ne vidim nikakav upgrade nazalost. Bolje Beloti. Bolje Kosta.

    Comment


    • Realno griez je vjerojatno među 5-6 najboljih na svijetu, najbolji igrač koji ne igra u Barci i realu i prema tome ako želimo vratiti staru slavu takav igrač nam je prijeko potreban, trebamo svako ljeto potpisat bar 1 wc igrača ako želimo biti za par godina medu 4-5 najboljih klubova na svijetu
      Wc igraci nisu Matić Perišić keane lindelof semedo a i belotti jos uvijek nije wc igrač tako da po meni je najbolja opcija za nas kupiti griez i forsirati martiala i rasha na mjestu 9 dok se ibre ne oporavi( ako uopće ibra ostane)


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Nema ko, Realu je prioritet Mbape, a i ne treba im Grizman, Bajern ne moze da plati jednog igraca sto miliona odjednom, PSZ ili Siti, ostali Englei ne mogu, ako dodje do toga da Siti zeli da mu isplati klauzulu isplatice je i Vudvord.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Realno griez je vjerojatno među 5-6 najboljih na svijetu, najbolji igrač koji ne igra u Barci i realu i prema tome ako želimo vratiti staru slavu takav igrač nam je prijeko potreban, trebamo svako ljeto potpisat bar 1 wc igrača ako želimo biti za par godina medu 4-5 najboljih klubova na svijetu
          Wc igraci nisu Matić Perišić keane lindelof semedo a i belotti jos uvijek nije wc igrač tako da po meni je najbolja opcija za nas kupiti griez i forsirati martiala i rasha na mjestu 9 dok se ibre ne oporavi( ako uopće ibra ostane)


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Nama dovodjenje tih wc igraca nista nije donijelo evo ide cetvrti prelazni, a doveli smo ih poprilicno. Tako da uvijek za tim, borce, ratnike, pravi mentalni sklop i pobjednike.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nema ko, Realu je prioritet Mbape, a i ne treba im Grizman, Bajern ne moze da plati jednog igraca sto miliona odjednom, PSZ ili Siti, ostali Englei ne mogu, ako dodje do toga da Siti zeli da mu isplati klauzulu isplatice je i Vudvord.
            Dobro pošto odavno želim da dođe.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • U svakom slucaju Di Marzio objasnio jos juce, prije svih drugih.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nama dovodjenje tih wc igraca nista nije donijelo evo ide cetvrti prelazni, a doveli smo ih poprilicno. Tako da uvijek za tim, borce, ratnike, pravi mentalni sklop i pobjednike.
                Doveli smo samo ibru i pogbu od wc igrača( računam od mourinha pojačanja) a ibra je ipak u godinama, ovaj tim s jos 3 klase bi bio kandidat za naslov prvaka
                Borci su lingard young fella a ne vjerujem da ih netko od nas zeli gledati cesto u dresu Uniteda ako i uopće


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  U svakom slucaju Di Marzio objasnio jos juce, prije svih drugih.
                  Sorry, nisam videla, a znaš kako ne volim mrzim prelazni rok, tako da slabo i čitam.
                  Mene glava boli od svega u startu... kako sve to izdržavate i pratite, divim vam se
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nadam se samo dok se zanimavaju najvise sa napadacom i Grizmanom, da su im na umu i levi bek, stoper i veznjak.

                    Comment


                    • Ne brini Gagi verovatno se radi na svim transferima uporedno.

                      Mozda je i najbolje ko moze ovako kao sto Olja kaze iskljucis se i cekas do zvanicno objave, ali meni je jednostavno ponekad strasno zabavno gledati kako se stvari odvijaju i sta se sve radi da se obezbede klikovi, stim da i klubovi veoma cesto pustaju razne bubice zbog ovih ili onih razloga, znaci svake godine je sve gore i gore. Evo npr kad se bolje pogleda danasnje vesti za Grizmana su u sustini prekucane DiMarzijeve vesti od juce, stim da je jos na to dosla vest o definitivnoj zabrani transfera za Atletiko pa dodatne kombinacije mogu da pocnu. Videcemo sta ce se desiti ali kad malo bolje pogledam cini mi se da je Grizman i dalje itekako aktuelan i moguc.
                      sigpic

                      Comment


                      • Po meni lista prioriteta i gde smo najtanji:

                        1. Stoper. Stoper. Stoper. Dva stopera. Kin da zameni Dzonsa, i jedan masivni upgrade koji bi zamenio Smolinga. Moze se naci za 2-3 klase bolji stoper. Baji, Kin, X persona i Roho kad se vrati, mogu da iznesu sezonu. Tu su i Blind i Tuanzebe da uskoce ako bude bilo potrebno.

                        2. Daj levog beka, nemamo ga. Kod desetke smo mogli napredovati za klasu da smo doveli Grizmana. Postoje levi bekovi koji su za po 2-3 klase jaci od nasih i to bi bio mnogo bitniji upgrade.

                        3. Holder je nepotreban. Ako se jurila desetka, znaci da se Murinjo odlucio za 4-2-3-1. Igracemo nesto malo utakmica sa 3 u vezi, al to nesto malo moze i Kerik da iznese.

                        4. Daj Perisica, Mouru ili nekog slicnog, treba nam jos brzine po bokovima. To bi bila nova opcija za trenera i svakako upgrade.

                        5. Ako Ibra ide, daj napadaca. Ako potpise nov ugovor, Marsijal bi morao da ga zameni kako treba dok se ne vrati i Murinjo bi morao da se prilagodi sistemu bez big guy-a. Na kraju krajeva, taj Marsijal je svoju najbolju partiju prosle sezone odigrao kao napadac. Ne svidja mi se uopste kako je igrao cele sezone na krilu, uopste nije ukljucen u igru, jedino sto ima kvalitet da sam izmisli priliku prodorom. Mada kad isece u sredinu, pisi propalo.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ja se samo nadam da se nece dovoditi Lukaku, nisam uopste njegov fan. Pogotovo za cifru koja se vrti po medijima.

                          Comment


                          • Last edited by srdjan_sl; 01-06-17, 15:12.
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Po meni lista prioriteta i gde smo najtanji:

                                1. Stoper. Stoper. Stoper. Dva stopera. Kin da zameni Dzonsa, i jedan masivni upgrade koji bi zamenio Smolinga. Moze se naci za 2-3 klase bolji stoper. Baji, Kin, X persona i Roho kad se vrati, mogu da iznesu sezonu. Tu su i Blind i Tuanzebe da uskoce ako bude bilo potrebno.

                                2. Daj levog beka, nemamo ga. Kod desetke smo mogli napredovati za klasu da smo doveli Grizmana. Postoje levi bekovi koji su za po 2-3 klase jaci od nasih i to bi bio mnogo bitniji upgrade.

                                3. Holder je nepotreban. Ako se jurila desetka, znaci da se Murinjo odlucio za 4-2-3-1. Igracemo nesto malo utakmica sa 3 u vezi, al to nesto malo moze i Kerik da iznese.

                                4. Daj Perisica, Mouru ili nekog slicnog, treba nam jos brzine po bokovima. To bi bila nova opcija za trenera i svakako upgrade.

                                5. Ako Ibra ide, daj napadaca. Ako potpise nov ugovor, Marsijal bi morao da ga zameni kako treba dok se ne vrati i Murinjo bi morao da se prilagodi sistemu bez big guy-a. Na kraju krajeva, taj Marsijal je svoju najbolju partiju prosle sezone odigrao kao napadac. Ne svidja mi se uopste kako je igrao cele sezone na krilu, uopste nije ukljucen u igru, jedino sto ima kvalitet da sam izmisli priliku prodorom. Mada kad isece u sredinu, pisi propalo.
                                Jel Junajted tim koji je najmanje golova primio ove sezone? U PL. Nisam siguran mislim da jeste?
                                Pa sta ce vam onda stoper?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X