Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma govorim za Ajax, to je jedan od najboljih timova, tamo bi bilo sramota da nije nesto osvojio. Taj tim je onda gazio kao danas Barcelona...
    Ne znam bas puno o njegovom vremenu u Barceloni, ali nije bas tamo bilo bajno kako sam cuo od navijaca starijih, poslije njega je Barca ostala u jako losem stanju...

    Za Bayern necu komentirat, dugi nis godina Bundes je bio kao 1.HNL, dok se nije pojavio Wolfsburg i Dortmund, Bayern je bio jedini kadidat za naslove....
    Last edited by Henryj; 13-01-16, 18:06.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ko je stvorio tu momcad? Ja vjerujem da je Venger, a ovaj preuzeo na gotovo.
      Ajmo ponovo?
      sigpic

      Comment


      • Mislim da me nisi bas razumio. Kakve veze ima Wenger s momcadi Ajaxa koju je LVG vodio 90-ih?

        Comment


        • hahahahahahah sigurno te Vlajko nije razumeo

          Comment


          • Ko je stvorio tu momcad? Ko je napravio taj tim?

            Venger je vjerovatno stvorio tu ekipu, a ovaj pokupio kajmak.
            sigpic

            Comment


            • Wenger je izgubio veliki kredibilitet kod mnogih ljubitelja ovog sporta, sto navijaca Arsenala sto simpatizera ostalih klubova. Previse je tu failova da bi se pisalo knjige o njemu, mada bice njegova autobiografija objavljena, ako vec nije. Za ostale knjige slaba vajda.

              Comment


              • Jebiga sad ja vise njega ne razumijem. Nebitno, necemo spamat temu toliko. LVG nije pravi izbor za United u ovom trenutku. O Wengeru necu previse, covjek je zaduzio klub, da njega nije bilo tko zna sto bi od nas bilo. Meni ne smeta sto nema LP, i samo tri naslova, u kakvim je uslovima radio dugi niz godina i podredio svoj ugled uspjehu i stabilizaciji kluba malo koji trener bi pristao na takvu zrtvu.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Wenger je izgubio veliki kredibilitet kod mnogih ljubitelja ovog sporta, sto navijaca Arsenala sto simpatizera ostalih klubova. Previse je tu failova da bi se pisalo knjige o njemu, mada bice njegova autobiografija objavljena, ako vec nije. Za ostale knjige slaba vajda.
                  Izuzetno gotivan lik i gotivna ekipa, shvatanje fudbala, ali pricati o njemu kao o jednom od najboljih strucnjaka ikad, porediti ga sa SAFom i sl. je toliko degutantno da me je sramota.

                  SAF, Murinjo, Gvardiola, Anceloti, Lipi, Kapelo, Del Boske, Van Gal, Klop, Hajnkes, Hicfild, svi za klasu bolji, uopste nije u istoj ligi s njima.

                  Nekog sam sigurno zaboravio, ali je jasno da se nikakve knjige nece pisati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Henryj View Post
                    Ma govorim za Ajax, to je jedan od najboljih timova, tamo bi bilo sramota da nije nesto osvojio. Taj tim je onda gazio kao danas Barcelona...
                    Ne znam bas puno o njegovom vremenu u Barceloni, ali nije bas tamo bilo bajno kako sam cuo od navijaca starijih, poslije njega je Barca ostala u jako losem stanju...

                    Za Bayern necu komentirat, dugi nis godina Bundes je bio kao 1.HNL, dok se nije pojavio Wolfsburg i Dortmund, Bayern je bio jedini kadidat za naslove....
                    Čekaj, znaš puno o Ajaxu 94` i `95. a u istom postu pišeš da ne znaš o novijoj Barseloni. Što se tiče tog Ajaxa, proguglaj koliko godina je koji igrač imao tada kada su osvojili LŠ. Gledano iz današnje perspektive to je prejak tim, ali taj tim je tada bio skupina klinaca. Velika zabluda je, zbog imena i karijera koje su kasnije napravili ti igrači, govoriti o tom Ajaxu kado da je bio neki gotov proizvod.

                    Comment


                    • Ja mu najvise zameram kad god je trebalo da se pokaze njegovo takticko znanje, on je napravio fail. Ne znanje tj odbijanje da igra na rezultat barem nekoliko utakmica godisnje je isto tezak fail. Arsenal je to skupo platio nekoliko puta. A bas one sezone 2005-2006 kada je igrao na rezultat, dosao je do LS cak i nadomak trofeja. Kakvi su ono bili failovi u LS 2001/2002 i 2002/2003. Pa i sledece godine kada su ispali od Ranijerijevog Chelsea-ija. A pritom imao strasan tim, a i dubinu ekipe.

                      Da ne spamam vise, gotivio sam mnogo Wengera ranije, ali izgubio covek dosta kredibiliteta.

                      Comment


                      • Nek je Mudonja stvorio neke timove, a Wengerica od 'one nil to Arsenal' za 6 mjeseci napravio jedan od najatraktivnijih timova na planeti.

                        To sto se po pitanju fudbala ne moze porediti sa nekima, ok, ali covjek ima historiju pravljenja od prosjecnih igraca svjetske klase.

                        Plus je napravio nevjerovatan posao sa Arsenalom. Od ekipe koja je bila na nivou Evertona kada je dosao, napravio je ekipu koja je afirmisani clan top 10 timova svijeta.

                        Van Gaal je dobio 3-4 otkaza. #dominator
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                          Čekaj, znaš puno o Ajaxu 94` i `95. a u istom postu pišeš da ne znaš o novijoj Barseloni. Što se tiče tog Ajaxa, proguglaj koliko godina je koji igrač imao tada kada su osvojili LŠ. Gledano iz današnje perspektive to je prejak tim, ali taj tim je tada bio skupina klinaca. Velika zabluda je, zbog imena i karijera koje su kasnije napravili ti igrači, govoriti o tom Ajaxu kado da je bio neki gotov proizvod.
                          Pa zato sam i napisao zlatna generacija, jedna od najboljih nakupina mladih talenata. Njima blizu mi idu recimo Unitedovi klinci s pocetka 90-ih, ne pada mi pamet itko da je prisao blizu njima...

                          Gledao sam masu dokumentaraca o tom Ajaxu, novom stilu nogometa i vanserijskim talentima. O Barceloni u doba LVG-a ne znam puno, osim iz prica par starijih navijaca Barcelone koje sam slusao prosle i ove godine.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post

                            Van Gaal je dobio 3-4 otkaza. #dominator


                            Kao da je otkaz nesto mnogo lose i katastrofalno za trenera. Dobio je i Murinjo vec dva pa Venger toliko u fudbalu nece uraditi da je trener taman 200 godina. Ovo za otkaz najjaci argument.
                            sigpic

                            Comment


                            • Inace Van Gal ocigledno moze da prica sto oce i da napusta presove, a Murinja ne zele zbog lose slike u klubu
                              sigpic

                              Comment


                              • I Ancelotti je dobio otkaz na neki nacin u Realu, a osvojio im legendarnu La Decimu, bas jak argument taj otkaz

                                Comment

                                Working...
                                X