Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znala sam čim je najavljen, a nema ga.

    Bolji kvalitet slike, isti BT Sport 2 http://tv.moviesntvlive.com/bt-sport...l-online-free/
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Katastrofa, velika bruka bas, rock bottom.

      Nema svrhe, ovako ne ide, nema nikakvog stava, motiva, karaktera. Natrcali su ih ljudi koji dva mjeseca nisu igrali zvanicni mec. Cijeli stab treba da ide, Vudvord mora da prekine ovu agoniju.
      sigpic

      Comment


      • LVG!

        Covek koji je ucinio da skoro svaki protivnik izgleda kao top ekipa, a Junajted kao ekipa koji se bori za opstanak.

        Ja ne znam vise ko je ovde lud, ovi sta ga ne sutnu ili on sam sto ne ode...

        Treba promena, nebitno ko samo da ode LVG.

        Comment


        • Na sta potrosih 2h svog zivota...
          Ja ne znam vise sta je ovo? Doduse imamo odlicnu sposobnost adaptacije, sto je protivnik bolji i mi smo ali sto je protivnik gori nema brige uvek mozemo gore...

          Comment


          • The Danish team who beat #MUFC tonight had not played for 2 months and had won once in their last 10 games
            Kraj.
            sigpic

            Comment


            • Gledajte ovo i sa malo vedrije strane... bar smo dali gol u gostima.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sa još vedrije strane, mlađani Lov je bolji igrač od Darmijana, odgovorno tvrdim.

                Sasvim solidan bekčić sa potencijalom da bude odličan. Brzina, pas, tehnika, mozak, sve tu. Nema da zafali.

                Comment


                • Postade slavni klub kanta za napucavanje,brukanje u evro kupovima,porazi u domacem sampionatu na OT od timova koji za pobedu nisu znali par decenija,povrede se redjaju kao na traci,igra ne postoji,o hemiji u ekipi da ne pricam.Postalo mi je mucno gledati utakmice,sto je najzalije porazi me skoro vise ni ne doticu.Crni dani za klub.

                  Comment


                  • Comment


                    • United fans to Ed Woodward...

                      [VINE]eMb1rwHp7qL[/VINE]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne treba sam da ide, ponudio je u decembru, odbili su i to je to. Niko sam s posla ne ide, zna se ko treba da donese takvu odluku. Nevjerovatan pad u manje od tri mjeseca, sve se urusilo nestvarnom brzinom. A reakcija je spora, prespora. Za dvije i po sezone od sampiona do mid table kluba, nevjerovatno ali istinito. Paradoksalno to se desava kad je klub finansijski najjaci u istoriji. I pare ce nastaviti da kaplju pored svega, a samo im je to bitno.
                        sigpic

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Momcadi koje su protiv Mydtjilanda primile vise od jednog gola u Europi na njihovom stadionu od 2008:
                            Bangor city
                            New Saints
                            Manchester United

                            Fino drustvo

                            Comment




                            • sigpic

                              Comment


                              • A u ime #NationalDrinkWineDay...

                                Last edited by miloolja; 18-02-16, 22:54.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X