Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi imamo napred Marsijala, Rasforda i Lingarda koji u sebi imaju nula kreativnosti. Marsijal decko ne zna da doda loptu u prostor, bas je pakao to gledati. Lingardove limite znamo. Rasford je jedan klasican poacher i nema tu neke price oko njega. Iz nekog razloga ljudi haluciniraju da mi sa tim igracima mozemo da igramo neki ludacki, brz, atraktivan fudbal, samo zato sto su oni brzi u nogama. E pa ne mozemo. Jednostavno momci nisu taj nivo sto se tice fudbalske inteligencije i taktickog znanja. Tu je jedino Mikitarjan, medjutim on igra na svom nivou jednom u 10 utakmica. Ibrahimovic je napred bio 90% inteligencije i kreativnosti tima. Mata je takodje nivo iznad ovih nabrojanih, medjutim javlja se taj problem da on i Ibra zajedno nisu bas najsrecnije resenje jer se onda mnogo gubi na eksplozivnosti.

    Murinjo ocigledno ne veruje ovoj defanzivnoj postavi, otuda i dupliranje svih pozicija u odbrani tokom utakmica. Na leto svakako ocekujem stopera i levog beka, naravno da ce se tad onda oladiti od tog ludackog stekanja, bar ce se malo opustenije igrati.

    Sve je ovo previse eksperimentisanja i rotacija za jednog Murinja. On je uvek imao 2 sastava koji su igrali kroz celu sezonu. Covek zeli da na leto bude 100% siguran u sve odluke koje donese i da apsolutno niko nista ne moze da mu prigovori.
    Last edited by bici; 11-05-17, 22:56.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Vlajko ti si svestan da i jedno i drugo nije odrzivo na duze staze, a ovamo samo Ibra, samo Ibra!?

      Uskaces sam sebi u usta. To je ono sto Erik i ja pricamo. Ibra nije resenje za duge staze. Godinu ili dve maaah... Jebes ga bas. Sta treba ocekivati da kada Ibra ode da to igra Marsijal, Rasko, Pogba, Grizman? To niko nece moci da igra, to je valjda svima jasno.
      A Ibra jeste problem, samim tim sto je on svestan da sve ide preko njega i on ima apsolutnu moc. Doneo je mnogo, ali je i usrao mnogo mnogo napada svojom sebicnoscu. Da ima 5+ sezona u sebi, ok. Pomirio bih se sa tim. Ali ovako je suludo.

      I opet ce biti mnogo bitnije na leto obezbediti kvalitetnu sredinu nego napadaca. Nama se sredina bazira na Keriku i Pogbi , i da Erera umre svaku tekmu. Prva zamena Felaini. Borac ali ne sa mnogo mozga. Matu nece da proba kao holdera malo bizarno ali sto da ne.
      Kreacija iz sredine nularica. Pritom krila ti nisu krila vec su 10ke, a spicevi su ti krila. Tj jebe lud zbunjenog.

      Najgore je sto Murinjo i dalje nije svestan koju formaciju hoce da igra. Presipa iz supljeg u prazno.

      Ili kako bi Flamingosi rekli..

      Jedan lijevo, desno dva.
      Moram ti ponoviti, sto taj prica me zanima koliko i lanjski snijeg.

      Sve ide preko Ibre jer je Ibra jedini igrac svjetske klase u ovom timu. I tebi se onda cini da je sve podredjeno Ibri, a nije tako, ovo je fudbal koji Murijno zeli da igra i koji igraju Muronjove ekipe. To sto se Zlatan koji je posebna kategorija klase najbolje snalazi nije iznenadjenje. Mene cak i cudi Murinjo sto ocekuje od Rasforda da igra takav fudbal, ali kao protiv Celsija itekako moze da igra. Medjutim s druge strane takav fudbal ga cijedi bas i onda ne moze da dodje sebi mjesec dana, mozda i zbog toga Murinjo pokusava da ga malo sacuva.

      Nije bitno koliko je on tu, bitno je da to vrijeme koliko je tu se iskoristi na najbolji moguci nacin. Da je bio neko da ga prati bilo bi bolje, posto nema(ima tu sasvim solidnih opcija to je jasno i igraca koji imaju kontinuitet, nema ih mnogo doduse ali postoje) onda je ova muka. i suludo je se odreknes takvog igraca, ali takav igrac ce prije tebe da se odrekne jer je inteligentan dovoljno da vidi ima li napretka ili nema, je li mu to gubljenje vremena ili nije.

      Ja sam ubijedjen da ako iz nedelje u nedelju stvaras sanse to mora da ti se vrati nekad, Dusan npr. ima drugacije misljenje, ja opet mislim da ce se vratiti, ako ne ove(ova je svakako proslost i treba je zaboraviti no eto to finale jos da sacekamo pa cemo povuci liniju) onda ce sledece, u fudbalu se nekako uvijek sve vrati, nekad se ceka, nekad se ceka dugo i predugo ali se vrati.

      Ali mi smo zaista imali igru u vecem dijelu sezone, moze se reci da nije bilo dovoljno sportske srece, ali je Mancester bilo zanimljivo gledati. Poslednja dva-tri mjeseca to nije slucaj i tu je krivac samo jedan, Murinjo. I za ovo danas je kriv oMurinjo i za ono u nedelju i falilo je toliko malo da mu sezona bude na nivou Mojesove. I to je ono sto boli, sto Murinjo ne moze bolje od Mojesa, a doveo je Mikitarjana, Pogbu i Ibrahimovica.

      Ostalo se slazem, ali Murinjo je ocekivao da je Pogba Lampard ili Esijen vjerovatno, samo sto on to nije i nikad nece i ne moze biti.

      Cijela sezona staje u tu srijedu 24. maja, pa cemo onda detaljisati.
      sigpic

      Comment


      • I da ne bude da hejtujem Pogbu sad, on igra sasvim dobro u poslednje vrijeme, vrlo je disciplinovan i od kad nema Ibrahimovica spreman je da istupi. Problem je sto on nikad nece moci da bude koristan u sredini sa dva koliko je u sredini sa tri, kad je njega doveo, odnosno kad su bila vec ona teska povezivanja sa Pogbom ja sam bio ubijedjen sto posto da cemo igrati sa sredinom u tri. I kad je izgledalo da je ukapirao kako mora igrali smo vrhunski fudbal, pa se onda opet vratio na staro, nejasno.
        sigpic

        Comment


        • Ne znam odakle prvo da krenem..

          Pogba i jeste nesto najblize mesavini Lamparda i Esjena. Ali i on je samo covek. Plus, prvih 6 meseci nije znao sta ce sa njim, on licno. Fail.

          Kako bre samo jedan igrac WC? Najbolji asistent Bundes lige nije WC? Pogba iz Serije A nije WC? Smoling od prosle sezone?! De Hea? Svajni? Mata? I naravno ne najpotenjeniji od svih Maaaaaaaajkl Kerik?! Stavi sve to na papir i dodaj Valeniju, Ereru i Felainija, Morgana radilice. Plus imas Marsijala, Soa, Raska? I doveo si Bajia koji jedini nije bio zvucno pojacanje. Jeste Zlatan najzvucniji, ali daleko od toga da je ekipa sa pocetka sezone bila losa. Daleko da je bila. A on kuka sto se igraci sporo vracaju iz polomljenih prstiju, ostecenja ligamenata.. Fail.

          Jos je jadnije kada pogledas da ti Ibra kreira sve. Samim tim gusi Mikija, Matu, Ereru, Pogbu nebitno koga.. A svi oni treba da kreiraju ali nekako ne mogu. Sto je opet fail Murinja. Ja mislim da smo ove sezone vise puta promasili zicere nego kod SAF za celu vladavinu.

          @Bici.

          Pa sto nije doveo kreativnost? Jedino krilo je prodao Lionu. A drugo mu igra desnog beka.

          Imas dve vrhunske 10ke. Koji nikada nisu koriscene ove sezone kao 10ke. Imao dva holdera da ih rotira celu sezonu, nije nijednom uradio.

          Mnogo je omasio Murinjo. Cak i da uzme LE meni je ovo propala sezona. Posto se ocigledno nista nije iskristalisalo..

          @Vladane,

          A vidis nijednom nije iskoristio potencijal svoje sredine.

          Erera\Morgan\Fela
          Svajni\Kerik
          Pogba.

          Mogao je dominira celu ligu i da ima kontinuitet a nije uradio nijednom u sezoni.
          Last edited by l1m4r; 11-05-17, 23:13.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Zlatan ima mnogo bolju viziju od svih njih, ali nije to problem, problem je sto Miki ne igra nista mjesecima, ja sam ga prvi branio kad ga je Murinjo peglao, meni bi on i ovakav uvijek prije Lingarda igrao, ali da nesto igra, posebno u poslednja dva mjeseca, ne igra. Mata je drugo, Mata je tu najbolji posle Zlatana od ofanzivaca, a vidjeces da ce prvi biti prodat.
            sigpic

            Comment


            • Kazem ti, bacio je celu sezonu, a i dalje nije nista stabilno uradio.

              Ako se odrekne Mate to je ludost. I ako mislim da je Mata strasan statisticar, moze da bude u sivilu celu temku i da mozemo da dovedemo bolje igraca, opet je bolji od Lingarda. Marsijala i Raska kao 10ke. Samo nije iskoricen kako treba od kada je u United niti ce biti.

              I nekako jeste ovako gotivac Mata, ali nekako bas nije igrac za United. Istovremeno ga gotivim ali i ne gotivim
              Last edited by l1m4r; 11-05-17, 23:24.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Smatrate li sezonu uspjesnom ako Mou osvoji LE i tako osigura LS?

                Zanimaju me vasa misljenja.

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • Finaleeee, pa LS!

                  <3

                  Comment


                  • https://www.instagram.com/p/BT9px5OjSMM/

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Smatrate li sezonu uspjesnom ako Mou osvoji LE i tako osigura LS?

                      Zanimaju me vasa misljenja.

                      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                      2 trofeja i direktan ulazak u LŠ bi ipak pokrili slabe partije u ligi, tako da ok sezona. Ali već sledeće nikakvi kupovi, pristojno u LŠ i minimum top 3 u ligi. To mora.

                      Nadam se da više nikad nećemo odigrati ovoliko utakmica u jednoj sezoni, svi su umrli i igraju na jedvite jade, ova zadnja 3 kola ima da mu djeca igraju, tu očekujem jednu pobjedu maks.
                      Last edited by BorisUnited99; 12-05-17, 00:01.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        https://www.instagram.com/p/BT9px5OjSMM/

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                        Ljudi prestanite davati preveliku pažnju svakoj rečenici koju izgovori Murinjo ili bilo koji drugi trener, imao je i Ferguson svojih bisera, za Džonsa je rekao da će postati najbolji igrač Junajteda ikad, npr. Uglavnom znaju oni svašta izgovoriti, mada ova utakmica sa Seltom jeste bila mnogo bitna za budućnost kluba to je činjenica, a sa Ajaksom će biti još važnija.

                        Comment


                        • Ovo je sjajno

                          sigpic

                          Comment


                          • Evidentno da mu je stalo, samo da prestane da igra ovako kukavički i sve će biti dobro..

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              @Bici.

                              Pa sto nije doveo kreativnost? Jedino krilo je prodao Lionu. A drugo mu igra desnog beka.

                              Imas dve vrhunske 10ke. Koji nikada nisu koriscene ove sezone kao 10ke. Imao dva holdera da ih rotira celu sezonu, nije nijednom uradio.

                              Mnogo je omasio Murinjo. Cak i da uzme LE meni je ovo propala sezona. Posto se ocigledno nista nije iskristalisalo..
                              Pa doveo je kreativnost, zasto mislis da nije? Miki, Zlatan i Pogba, sve su to kreativni igraci. Zlatan otkad se povredio nismo ni jednu dobru utakmicu odigrali, to svi vide. Miki se ocigledno ne snalazi, nije se i dalje prilagodio. Motivacija je njemu problem, ali za to ne moze samo da se krivi Murinjo vec i Miki. Zajebi me tog jedinog krila, lika koji nabije glavu u zemlju i dribla. Bilo ne ponovilo se. Jeste, imamo dve vrhunske desetke i dva holdera. Al zaboravljas da od ta 4 igraca samo jedan moze odigrati utakmicu na svojoj poziciji. Jednostavno imamo jako neizbalansiran tim koji nikako nije mogao da se sredi u jednom prelaznom roku. Test sezona ne moze nikako biti dobra sezona. Ali ima tu dosta pozitivnih stvari. Bice buran prelazni rok, mislim da Mou zeli da se resi bar 6 igraca.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Ljudi prestanite davati preveliku pažnju svakoj rečenici koju izgovori Murinjo ili bilo koji drugi trener, imao je i Ferguson svojih bisera, za Džonsa je rekao da će postati najbolji igrač Junajteda ikad, npr. Uglavnom znaju oni svašta izgovoriti, mada ova utakmica sa Seltom jeste bila mnogo bitna za budućnost kluba to je činjenica, a sa Ajaksom će biti još važnija.
                                Pa pod Fergijem bi postao najbolji igrac. [emoji3]
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X