Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Pa ovo danas je sramota pristup, sa Sitijem takodje, sa Arsenalom takodje, sa Seltom u gostiju mogao je jos jedan ganjati ali on opet ziheraski, Barnli resili bez problema a sa Svonsijem muka, kao i sa Ibrom do tada na OT.
    Ne primecujes razliku u igri? Jebi ga.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ne primecujes razliku u igri? Jebi ga.
      Eto ih 6 utakmica. Jednom su odigrali muski, protiv Barnlija. Ostalo boranija, tu ne fali Ibra, tu je Murinjo kukavica i kraj. Niko ne moze da me ubedi.

      Tuzno u sta se pretvorio nekad najbolji trener svjeta.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Od kad nema Zlatana mi sanse i igru nemamo. Ja stvarno ne znam kako ima neko ko gleda Mancester ove sezone ne kapira zasto smo imali igru i 10+ sansi po utakmici, samo zbog Zlatana.
        Sto je sramotno.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Imali smo mi jos losijih pristupa, Rostov, Anderleht, Sautempton u finalu liga kupa, pa se nesto radilo zbog Ibrahimovica. Eto taj famozni Anderleht, koliko samo sansi i prostora u poslednjih 20 minuta, i onda povreda, produzeci sa jednom sansom i od tada ajde sto ne dajemo golove, mi ih svakako slabo dajemo ove sezone, nego sem Barnlija nije bilo utkamice sa preko dvije sanse. A i protiv Barnlija su bile tri. Mogla je nasa igra i prije da ne lici ni na sta, ali je Zlatan izmisljao nesto, kombinovao, vracao se po loptu i kreirao, sad nista. Rasko je stvorio dvije dobre situacije danas i to je to. I to bi bilo ok kad bi jos 4 igraca to odradilo, posto ne mogu imamo ovaj cemer.
          sigpic

          Comment


          • Zar ti nisi Vlajko taj koji je pričao bolje 3 šanse po tekmi i 2:0 nego hiljadu šansi bez gola?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Igra nam se uveliko bazirala na Zlatanu, i naravno da takav igrac pravi ogromnu razliku na terenu. Ali sad kad ga nema mi i dalje igramo na slican fazon, Rasko glumi Zlatana, pa zar ne postoji nijedan drugi nacin i plan da se igra. Bas neshvatljivo.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • I tu svakako je kriv Murinjo, a ne Ibrahimovic.

                Evo kad nema Pogbe ja vidim mnogo veceg problema u igri. Ne znamo da se sastavimo sa loptom.

                Naravno da fali Ibra, klasa je to ipak. Ali Murinjo covece hahahahahha pa on nije trener vise bre

                Comment


                • Ja cu uvijek izabrati jednu sansu i gol nego 10 bez gola. Ali i jedno i drugo nije odrzivo na duze staze. Kad tad ce prvo stati, a drugo proraditi. Murinjo je kriv sto je promijenio pristup od marta, nije morao, nije imao problem sa balansom kao Van Gal ali ovo je sad gore nego pod Van Galom, jer smo tada barem imali kontrolu sredine, sad ni to nemamo.

                  Ovo Selta kuci i da strijepis do poslednje sekunde je stavrno van svake pameti, kad se zna sta su sve propustili u Vigu. Da, Vigo sam zaboravio, tu su imali jedno pet vrhunskih prilika. I nisu umjeli i uspjeli da ubiju dvomec nego je doslo ovo cudo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Igra nam se uveliko bazirala na Zlatanu, i naravno da takav igrac pravi ogromnu razliku na terenu. Ali sad kad ga nema mi i dalje igramo na slican fazon, Rasko glumi Zlatana, pa zar ne postoji nijedan drugi nacin i plan da se igra. Bas neshvatljivo.

                    Tapatalk
                    Tu je Murinjo kriv o tome sam pricao vec, Rasko to ne moze da igra, ali itekako moze nesto drugo. Ali se vidi da je na izmaku snage, jbg on je dijete jos uvijek i ima 40+ utakmica u sezoni, to ne moze, to ne smije da se radi. Na skrge dise momak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vlajko ti si svestan da i jedno i drugo nije odrzivo na duze staze, a ovamo samo Ibra, samo Ibra!?

                      Uskaces sam sebi u usta. To je ono sto Erik i ja pricamo. Ibra nije resenje za duge staze. Godinu ili dve maaah... Jebes ga bas. Sta treba ocekivati da kada Ibra ode da to igra Marsijal, Rasko, Pogba, Grizman? To niko nece moci da igra, to je valjda svima jasno.
                      A Ibra jeste problem, samim tim sto je on svestan da sve ide preko njega i on ima apsolutnu moc. Doneo je mnogo, ali je i usrao mnogo mnogo napada svojom sebicnoscu. Da ima 5+ sezona u sebi, ok. Pomirio bih se sa tim. Ali ovako je suludo.

                      I opet ce biti mnogo bitnije na leto obezbediti kvalitetnu sredinu nego napadaca. Nama se sredina bazira na Keriku i Pogbi , i da Erera umre svaku tekmu. Prva zamena Felaini. Borac ali ne sa mnogo mozga. Matu nece da proba kao holdera malo bizarno ali sto da ne.
                      Kreacija iz sredine nularica. Pritom krila ti nisu krila vec su 10ke, a spicevi su ti krila. Tj jebe lud zbunjenog.

                      Najgore je sto Murinjo i dalje nije svestan koju formaciju hoce da igra. Presipa iz supljeg u prazno.

                      Ili kako bi Flamingosi rekli..

                      Jedan lijevo, desno dva.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Samo Musa Dembele, pa da vidiš sredine.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Moram dupli.

                          Gledam veceras, Pogba krenuo sa loptom, i nema nikoga da prosledi napred. Svi stoje iza igraca. I naravno sledi greska. Prosto gledam i ne verujem. NIje da branim Pogbu sada, ali ja izgoreo, da je pao gol bio bi on kriv. Ali nema kome da da. Kretanje igraca nam je jos jedna nula. Stalno vidim da neko kasni negde na terenu. Da li oni treniru uopste pitam se..

                          I ponovo pogresne izmene je uradio. Jedini igrac koji moze da ti sacuva loptu je izasao iz igre. A drugi koji moze ne zna gde ce pre na sredini i u odbrani.

                          Originally posted by Jax Teller View Post
                          Samo Musa Dembele, pa da vidiš sredine.
                          Nema trika. Ima da bude preskup. A nece doneti nista vise. Kombinacija Kerika i Felainija. Pametniji od Fele gluplji od Kerika

                          Opet nam trebaju dvojica u sredini ili ce sledeca sezona biti pakao.

                          Plus stoper. Teri?!
                          Last edited by l1m4r; 11-05-17, 22:46.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Dembele, Naingolan, Fabinjo, prioritet.

                            4-3-3 je prava stvar, najbolji i najbalansiraniji fudbal smo igrali, i sada su opet tu Erera, Kerik i Pogba i on opet izmislja.

                            Nadam se u finalu 4-3-3, ne smemo im ostaviti prostora, prebrzi su ubice nas.

                            Najbolji stoper kluba je napravio glupost, bice nenormalno tesko braniti se bez njega, ono nivo je monstruozno.

                            Comment


                            • Mozda je bio balans u 433, ali ti ne mozes da igras to sada, posto imas 4 igraca u sredini .

                              Vidis da ne moze da odrzi jedan tempo celu tekmu. Eeeej
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Igraju trojica kako i da okrenes, ali nije 4-3-3.

                                Comment

                                Working...
                                X