Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • sigpic

    Comment


    • Očekujem bljesak večeras na Balidosu i da nedoumice, ako ih uopšte ima, po pitanju plasmana u veliko finale otklonimo na Seltinom Balaidosu.

      GGMU!!!

      Comment


      • Kakav sastav se ocekuje?

        Kerik mora da igra.

        Comment


        • Ocekujem bez Kerika sastav, ipak je odigrao dve utakmice u 7 dana.
          Znaci nesto tipa: DDG/Romero- Valensija, Bajli, Blind, Darmian/Jang- Felaini, Erera, Pogba- Rasford, Marsijal, Lingard/Mata/Miki.
          sigpic

          Comment


          • Ja ocekujem slicno kao Srle

            De Hea

            Toni Balji Blind Darmijan

            Erera Felaini Pogba

            Lingard Martijal

            Rasford
            sigpic

            Comment


            • Hmm a sto ne pokuša Marsijala i Raška da zameni?

              Što ne odigra tako par puta. Pa daj da vidimo nešto da se menja. Ja bih Mikija umesto Raška i onda Raška u poslednjih lapo sata. Opet to sam ja.


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Čim viđeh kapitensku kod Valensije, sjetih se kad se presmijao što su mu je dali kad je Runi jednom prilikom izašao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne mozes mu je stavit' na ruku
                    sigpic

                    Comment


                    • Širi biceps no Ekvator.
                      sigpic

                      Comment


                      • United have scored 11 and conceded 2 goals in the last 6 games (4 wins, 2 draws) both @Fellaini and @JesseLingard have started #manutd #mufc
                        ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto ovaj info Vladane brate, ti imas sve na svetu protiv Lingarda?
                          Ladno Fellu slepas u Lingardove skillove. : P

                          Comment




                          • Last edited by Abel; 04-05-17, 22:07.

                            Comment


                            • Čim se Pogba vrati nije to ista ekipa. Ok meč, 1-0 plus par velikih prilika koje su trebale biti realizovane, ali ok. U revanšu se ne smiju opustiti, probati dati gol i onda privesti kraju kao danas.

                              Sad nedelja i gostovanje Arsenalu, kontam da sve zavisi od Sitijevog rezultata u subotu, kiksaju li oni ima da Murinjo izvede jak sastav sličan ovom od večeras ali ako ne onda će ih odmarati za revanš protiv Selte. Veliki je bio onaj kiks protiv Svonsija, čini mi se prelomni da ispadnemo iz borbe za treće i četvrto mjesto.

                              Comment


                              • Dobro pripremljen mec, dominirali smo vecim delom utakmice, mogli smo mozda i do ubedljivije pobede ali dobro. Pogba igrac utakmice, izdominirao na sredini terena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X