Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da ga podrzavam, ja bih mu dao petogodisnji ugovor istog momenta, Mancester boljeg trenera ne moze naci, on je jedini pravi SAFov nasljednik, ali mora bolje. Mnogo, mnogo bolje. Nema gubljenja i izjava kao danas ili u poslednje vrijeme, kapiram da je ispizdio ali ne prosipaj govna po igracima, to nista dobro ne donosi. Nista mu nisu izvukli iz konteksta, jos je gore kad sam poslusao konferenciju. On kaze moje misljenje je da Dzons i Smoling nece biti na raspolaganju u cetvrtak, my personal opinion. Smoling je do prije nedelju ili deset dana drzao protezu na nozi, pa poceo da trenira u bazenu, sta on oce od njega, da na stakama izadje na teren? Sta oce od Dzonsa, da mu nacera kost da brze sraste, pa to je van svake pameti. On ima tim doktora, ima igrace koji svaki dan dolaze, zasto ih proziva? Ponasa se kao da su se neki urotili protiv njega, to esto zna da radi kad mu ne ide, mora da nauci i bude iznad toga. Nema opravdanja, ti si trener, ti snosis odgovornost. I za utakmice i za povrede i za remije i za pobjede i za poraze. Ko ne igra dobro neka ti ne igra, ali je suludo pricati o rasporedu. On hipoteticki prica pola presa sta bi se desilo da je Mancester prosao Celsi u cetvrtfinalu FA kupa, a trebao je, pazi on kaze a trebao je da prodje u polufinale. WTF? On brine kad bi se odigrala utakmica protiv Barnlija, kad bi bio taj termin, wtf??? Nejasno potpuno.
    sigpic

    Comment


    • Opet kazem, prethodnih par meseci svaku njegovu odluku si osporio. Ne podrzavas ga. Danas ti ne valja i sto smo osvojili Liga Kup i u polufinalu smo LE. Ej, ti si to protiv njega to uspeo da okrenes.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ti vrlo dobro znas moj stav, samo PL i LS, ali PL mora da bude prioritet i zestoko je fejlovao ove sezone sto nije u borbi za titulu. Ostalo je nebitno potpuno, ali isto znas da sam ti rekao ako osvoji LE sezona ce biti ok, ne uspjesna, ok. Tri trofeja, obezbijedjeno ucesce u LS jer je to mnogo bitno(a najbitnije da ne bude penala iz Adidasa ipak), ali nazivati hipoteticki osvojenu LE i miki maus kup pobjednickom i kvalitetnom sezonom to nikako, barem mi na takve standarne nismo navikli. Mozda treba da budemo u ovoj post SAF eri, ali se znalo sta je uspjesna sezona za Mancester Junajted, nikakvi top 4 i kupovi, samo titula.

        Naravno, jer on kukumace zbog broja utakmica, povreda i rasporeda. Ne ja, on. Ko je kriv sto je isao na cetiri fronta, ja ili on? On, znaci ne pizdi nego se krpi i cuti. I mi smo ovdje vikali cini mi se da se puste te gluposti i da se fokusira na jedno ili dva takmicenja, ispasce sto kaze Olja da amateri bolje od njega znaju. Jer ovo sto pokusava je neodrzivo. I sad ce pomenuti Celsi i koliko utakmica igra, a koliko Mancester, suluda prica.
        sigpic

        Comment


        • Meni je nerealno da je izjavio bolje da je neka velika povreda inače ima da ga nema. To nije realno. Ajde ono pre da razumem da želi da ga motiviše ali ovo je ludost stvarno. Ne vidim neku pozitivnu stranu iako se stvarno trudim.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ako sad ne osvoji LE, zvanicno ce komplet sezona biti jedan mizerni fail i odma mozes upisati jos jednu bacenu sezonu a takva ce mu biti i sledeca... ko ce da dodje u klub koji ne igra LS i koji ne moze ni u top4.

            25 bez poraza... e svaka im cast. 25 im milih majki jbm. Pogledacu jos samo utakmicu sa Arsenalom.. zavrsio sam sa ovom sezonom. 11:20 a vec sam nadrkan zbog Murinja i njegovih ajvana. Bjezi bre, ne treba mi ova nervoza.

            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

            Comment


            • On će igrače ubiti u pojam ovim izjavama, ovo nije normalno šta izjavljuje. Prolupao je skroz na skroz

              Comment


              • Veliki Fergusone, vrati se

                Comment


                • Meni je zanimljivije da Vladan ponovo ima normalne postove.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ti vrlo dobro znas moj stav, samo PL i LS, ali PL mora da bude prioritet i zestoko je fejlovao ove sezone sto nije u borbi za titulu. Ostalo je nebitno potpuno, ali isto znas da sam ti rekao ako osvoji LE sezona ce biti ok, ne uspjesna, ok. Tri trofeja, obezbijedjeno ucesce u LS jer je to mnogo bitno(a najbitnije da ne bude penala iz Adidasa ipak), ali nazivati hipoteticki osvojenu LE i miki maus kup pobjednickom i kvalitetnom sezonom to nikako, barem mi na takve standarne nismo navikli. Mozda treba da budemo u ovoj post SAF eri, ali se znalo sta je uspjesna sezona za Mancester Junajted, nikakvi top 4 i kupovi, samo titula.

                    Naravno, jer on kukumace zbog broja utakmica, povreda i rasporeda. Ne ja, on. Ko je kriv sto je isao na cetiri fronta, ja ili on? On, znaci ne pizdi nego se krpi i cuti. I mi smo ovdje vikali cini mi se da se puste te gluposti i da se fokusira na jedno ili dva takmicenja, ispasce sto kaze Olja da amateri bolje od njega znaju. Jer ovo sto pokusava je neodrzivo. I sad ce pomenuti Celsi i koliko utakmica igra, a koliko Mancester, suluda prica.
                    Ok, fejlovao je sezonu, morao je biti u top 3, nema izgovora. Ali ti osporavas svaku, ali svaku njegovu odluku. To tvoje prozivanje nikako ne moze biti opravdano. Meni licno najvise bode oci sto stavljas jedno razmazeno deriste iznad kluba i iznad trenera i jos prozivas tog trenera sto ne daje vise minuta tom razmazenom deristu koje misli da je iznad kluba, da bi se ono jos vise razvlacilo po terenu i davalo 50%. Ne podrzavas ga.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Potpisao bih ovo

                      It strikes me how people sometimes does not understand basic football things.
                      "We want speed", "we want flair" so lets put pacey players in attack and we will play like dortmund or monaco!
                      It is not that simple. Did you watch our games at OT with weaker sides with zlatan and without zlatan?
                      With zlatan we were dominant, oppo parked the bus and we always had at least 15-20 shots. Every attack was dangerous.
                      Without zlatan it was even game without any pressure , chances, good moves.
                      Why? Because zlatan holds up ball, wait others , pass it and goes to penalty box. Where he can win a header also. At that point opposition team must go in defensive stand and then we circle around them. Yes we missed 100 chances, zlatan missed 50 but our general play was great and in those games and we were really unlucky.

                      With rashford in games like this we don't create anything. We are not even dominant side. All our chances are from counters. But you can hit chelsea like that because chelsea is going for a goal. You can't counter wba or swansea that come for point and always look that their own goal is protected.

                      Rashford can't hold up a ball. He is not even trying that. He goes on the flank or try to beat offside trap. Even when he gets a ball he goes direct on goal. Does not wait for other players. He goes one on three or four.
                      So our attack finish in few seconds.
                      Also he is rarely in the box and even if he is, he can't win a header. He doesn't even jump often.

                      Monaco plays fastest football in europe but still they have classic no9 in falcao. Bayern in lewa. Real in benzema. Dortmund in auba. Chelsea in costa.
                      I am not saying that no9 must be big and strong . He must be tactically good. When to hold up ball, when to run and where to run.
                      Rashford doesn't know that and zlatan is master of that.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cekaj jel realno da poredis Ibru i Raska?!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ne naravno mada mnogi navijaci Mancestera na redditu i redcafeu su smatrali da ce sa Raskom naprijed biti mnogo bolje sad, samo nasa igra kad je Zlatan na terenu je jedno, a kad nije nesto sasvim drugo, odnosno kad je Rasko napadac, kad je Martijal je opet bolje kao sto smo vidjeli prosle nedelje. Imali smo mi brdo ovakvih remija sa Zlatanom, ali nikad nemoc kao danas ili protiv VBA. To nikad. Nego smo ih ubijali od igre, stvarali po 15 nevjerovatnih prilika, imali 40-ak suteva.
                          sigpic

                          Comment


                          • Imali bi i danas brdo šansi da je igrao Pogba, koji mnogo više fali nego Zlatan.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ne naravno mada mnogi navijaci Mancestera na redditu i redcafeu su smatrali da ce sa Raskom naprijed biti mnogo bolje sad, samo nasa igra kad je Zlatan na terenu je jedno, a kad nije nesto sasvim drugo, odnosno kad je Rasko napadac, kad je Martijal je opet bolje kao sto smo vidjeli prosle nedelje. Imali smo mi brdo ovakvih remija sa Zlatanom, ali nikad nemoc kao danas ili protiv VBA. To nikad. Nego smo ih ubijali od igre, stvarali po 15 nevjerovatnih prilika, imali 40-ak suteva.
                              Kako nismo imali nemoć, protiv Bornmuta sa igračem više čitavo drugo poluvrijeme pa se ne sjećam puno stvorenih šansi, par Pogbinih šuteva. Protiv Hala smo možda par prilika imali, neutralisali nas manje-više.

                              Koristan je Ibra kad igra, nisu to samo golovi naravno ali da smo mi samo zbog njega stvarali onolike šanse ne može biti. Pogba je namjestio baš puno prilika ove sezone, igrači nisu bili umorni kao sada a ni povreda nije bilo.

                              Comment


                              • Nisu samo zbog njega, ali 60% je zbog njega, on je stvorio najvise sansi u timu, Pogba je drugi. Ma sve se vidjelo protiv Anderlehta u produzetku jbg, jedna sansa samo, a dok je bio na terenu bukvalno svaki napad vrhunska sansa, on navlaci igrace, on ih izvlaci, stvara paniku u odbrani samim prisustvom. Rasford je perspektivan napadac i napredovace ali on nema sta da trazi kao prvi napadac ekipe ni naredne dvije seozne i ove je preforsiran. A siguran sam da nikad nece moci da igra kao Ibrahimovic ili Drogba, on taj tip nije, on ima druge kvalitet koji moraju da se eksploatisu. Meni ga je stvarno zao bilo protiv Celsija i Anderlehta, potpuno je crkao, do daha nije mogao da dodje, ali samo tako moze da igra, drugacije ne.

                                Runi je rekreativac, a opet ima jacu statistiku od Rasforda i Martijala i vise je doprinio od njih golovima+asistencijama, to je zastrasujuce, zastrasujuce.

                                Ne bih imao nista protiv ovoga.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X