Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Spremaju mu novi ugovor + bice novi kapiten Milana.
    Iako mi je on velika zelja kao zamena za DDG itekako mislim da je realno da ostane u Milanu, pogotovo sad posle ove prodaje Kinezima, i samim tim da bude deo novog projekta sa Milanom.
    sigpic

    Comment


    • Ako prodaju De Geu, a dovedu Donarumu, onda ce klub verovatno biti u minus. Ispod 100 miliona ne verujem da ce Milan pustiti, a za De Heu ako izvucemo 60 od Reala i to je to verovatno.

      Nek ode De Gea ako toliko oce i ako ne mozemo da ga zadrzimo, ali daj onda Smajhela/Handanovica/Forstera/Butland, niko da ne bude iznad 40 miliona. Ustvari sta me boli uvo, nisu moje pare

      Comment


      • Donnarumma, Romagnoli i Locatelli bih trebali da budu temelj novog Milana.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ako prodaju De Geu, a dovedu Donarumu, onda ce klub verovatno biti u minus. Ispod 100 miliona ne verujem da ce Milan pustiti, a za De Heu ako izvucemo 60 od Reala i to je to verovatno.

          Nek ode De Gea ako toliko oce i ako ne mozemo da ga zadrzimo, ali daj onda Smajhela/Handanovica/Forstera/Butland, niko da ne bude iznad 40 miliona. Ustvari sta me boli uvo, nisu moje pare
          Ma kakvi, nece ga Vudvord ispod 70 miliona funti dati sanse nema, a vjerovatnije je da ce traziti igrace za njega.

          Treba ici po Handanovica, Oblaka, Rika ili Lena. Sirigu propada u onoj Osasuni raspaloj, odlican golman.
          sigpic

          Comment


          • Sta bih se moglo od igraca uzeti od Reala? Budi realan.

            Comment


            • Moze Dzejmsa, Varana i Moratu.

              sigpic

              Comment


              • Mislim da Varane nije realan. Pogotovo sto na kraju ove sezone Pepe odlazi. Za drugu dvojicu se mogu sloziti.
                Last edited by Rossonero; 26-04-17, 13:47.

                Comment


                • Ajde brate, da im uzmemo Grizmana i Oblaka u jednom transfer periodu, ni malo mi nije realno. Ali ako ih uzmemo, svaka cast Edu.

                  Comment


                  • Najbolje je da sve dovucete iz oba Madrida.
                    Last edited by Rossonero; 26-04-17, 13:50.

                    Comment


                    • Oblak, Varan, Veznjak, Grizman, Morata

                      Comment


                      • Uzeo im Zoze u Atletikovoj boljoj sezoni Kostu i Luisa.

                        Ma nebitno je na kraju krajeva je li realan ili nije, De Hea je pod cvrstim ugovorom i nema kaluzulu, kad nisu sceli da popuste posto je usao u poslednju godinu ugovora nece ni sad. Realu ako bas toliko treba naci ce nacin. Tu treba zacepiti cijenu i ne odstupati, prosli put je bilo tako i Real je pristao, pristace ponovo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako je Real za nekoga zagrizao, mozes s njima kako hoces barem je to poznato.

                          Samo jedan od primjera.

                          Last edited by Rossonero; 26-04-17, 13:54.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Oblak, Varan, Veznjak, Grizman, Morata
                            Veznjak šuri ove sezone. Kad igra vidi se da je lider na terenu.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Pogba out za sjutra, Toni se mzoda vrati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Romero je odličan klupski golman, bivša "jedinica" Gaučosa i verujem da mu ne bi bilo preteško breme da bude prvi golman Mančestera. Nije o glavu da izdvajamo velika sredstva za gošu ako ode De Hea u Madrid. Sav novac treba usmeriti na ostale goruće pozicije a nije da ih nema. Treba naći para Bailiju. Trea osvežiti "vezu" i dovesti kreativnog igrača. Duo napadača pod hitno...

                                Comment

                                Working...
                                X