Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko Beloti ima promaseni sansi, vidi mi to.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • 14.

      Ibra 259
      sigpic

      Comment


      • Gledao sam sve Mihine meceve od kako je trener, pogotovo ove zadnje dvije sezone, zato ti govorim, sigurno si na tviteru vidio par klipova i rijeci i sudis.

        I koja vjerovatnoca da takav igrac dodje u raspali Mancester?
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Beloti odigrao 29 meceva i dao 25 golova, imao promasenih 11 velikih sansi.
          Ibra odigrao 28 meceva dao 17 golova, imao promasenih 18 velikih sansi.
          Cista statistika samo za ligu.

          Comment


          • To, jos 3 u Kupu.

            Ibri nisu racunali FA, LE i LK.
            sigpic

            Comment


            • To je to Skolsi oce

              Paul Scholes has urged Manchester United to do what they can to sign Zlatan Ibrahimovic to a new deal for another year.

              Speaking on BT Sport on Thursday night, Scholes said: “I still think there is a place for him next year.

              “He’s had a great year and has scored a lot of goal. If he is going to be here next year, there will be 25-30 games for him and that means 15-20 goals.”
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Čitam vas i krstim se šta pričate. Inače ovo sve čitam i pišem iz bolnice. Mogu da vam kažem kako ide oporavak i kako će to da ide. Nisu kosti u pitanju, mišići su i to trbusni.

                  Kao prvo, operacija ne sme da ima mane. Hirurg je taj koji je više od 30-40% bržeg i boljeg oporavka. Nega je nekih 20%, 30% i kao i hirurg je tvoje telo, a 10% je ono tvoje koliko možeš ti da vežbaš i da radiš da bi što pre samo prohodao prvo, a kasnije trenirao.

                  Imam slučaj gde stariji čovek je imao operaciju kao ja, ali ima komplikacije veće nego ja. Razlika je možda 15-ak godina. Trudi se on, ali telo daje drugačiju reakciju. Nemaju svi isto telo sportisti bi trebali da imaju brži oporavak, al ajde ti garantuj da posle toliko i toliko će da igra.

                  Sve što se tiče tela i oporavka, a posebno gledajući statistike bacite u vodu. Ako ti radiš brže od statistike i u prednosti si, ne treba žuriti. Mislim generalno klub želi samo igrača, velike pare su u pitanju, ali opet su to ljudi. Mislim jesu CR i LM robotići, mašine, ali neka povreda da se desi nema šanse u isto vreme da se vrate. Naravno bez inekcija. To je tek suludo.

                  Meni je iskreno žao za Ibru da završi ovako karijeru ili Roho, ali znate kako je debeli Zuba prošao. Ljudi su i svako forsiranje će im uništiti život. Opet mene isto teraju, da ustanem radim vežbe, prognoza je 2 meseca. Ja ću možda i za mesec dana srediti sve, ali ne želim. Jednostavno zato što želim ostatak života da provedem normalno totalno oporavljen, a ne kao neko čudo da posle 20-30 dana kažem full fulova nije ništa može sve sad, a kasnije se dese neke komplikacije kroz par meseci ili godinu dve tri...

                  Marsijal ima neki problem i to vuče dugo. To treba videti, alo ne može mi neko reći da je zaboravio da igra, da se kreće, da daje golove. Treba raditi sa njim ozbiljno zašto se ne radi, ne znam.

                  Doći će mali Pereira trebao bi biti dobar član rotacije što da ne i da bude standardni prvotimac.

                  Imao bi sredinu Pogba Erera i Pereira, a napred Mikija i Marsijala po bokovima.

                  Mislim treba Murinjo da vidi šta će sa Pogbom. Ili će ga disciplinovati ili će mu reći radi sta hoćeš. Roamer. On je može i odbranu i napad. Negde će da kiksa, ili će da pokida u odbrani ili napadu, a to je sve na Murinju.

                  Molim samo dva štopera, jer Blinda, a i Dzonsa ne mogu više gledati na toj poziciji.

                  Da li je očajna sezona ova bila, pa ajde da sudimo na kraju svega kad se završi, nikad se ne zna šta može da nas iznenadi do kraja.

                  Ja se generalno slažem sa Vladanom i sa Mandom da bez Ibre pitanje je gde bi bili, utihnuli smo tu, ali pak slažem se i sa Erikom kao i Limarom da možda bi nešto i bolje bilo bez Ibre, a možda i ne bi. Sve je to spekulacija kao i prognoze posle povrede koje su nonsense. Mada tu mi je Olja onako glavna koja drži obe strane onako lepo da ne bi tema otišla u ofsajd drugi put. Sandu roka sa strane, a tu je i Toma koji se nekad pojavi.
                  Tu su i ostali, Aleksa i Srki i poneki koji se pojave sad mi stao mozak ne mogu se setiti.

                  Ovo kucam skoro sat vremena u prekidima, umor neki, ne mogu se namestim, ali sam morao da otkucam.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Deni brate ozdravi ti brzo, ostalo je nebitno i dodji da pomognes Olji oko izbora telefona
                    sigpic

                    Comment


                    • Opet si u bolnici?
                      Zelim ti brz oporavak!

                      Edit: pa ja i jesam za obe strane, ali i obe osudjujem sto im taj pusti testosteron ne da mira

                      tapatalk
                      Last edited by miloolja; 22-04-17, 19:43.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hahaha pitala ja prvo Denija za fon, al on ima precih briga tek sad vidim.

                        tapatalk
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Necu reci brz već potpun oporavak Deni! Samo jako

                          Ps: Drz' se pa se gledamo znaš već gde
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Hvala ljudovi. Bacio sam samo neko poredjenje što se tiče povreda. Ja imam ovo što ima Darren Fletcher. Lik je bre za manje oko mesec dana počeo da igra, a ja posle mesec dana ću moći tek možda da izadjem iz bolnice. Jbg novac i ostala čuda rade posao.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Nije Deni, on je godine izgubio, kaze da je bilo dana kad nije mogao da ustane iz kreveta, kad nije dijete mogao u rukama da drzi, tri ili cetiri godine mu je trebalo da se vrati na top profesionalni nivo. Ali tebi taj nivo ne treba, samo polako i samo jako, eto malog paradoska

                              Ako pricas o njegovim stomacnim problemima, mada to su bili problemi sa crijevima, ne misicima. I to mu se desilo u zenitu kad je bio motor na sredini
                              sigpic

                              Comment


                              • Inace skoro neko rece da je SAF samo njega stedio, njemu nije vikao, prigovarao, zvao ga na rucak nedeljom. Skotska veza
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X