Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto bi falio Zlatan, da nije rijesio finale komjunitija i miki maus kupa? Oh wait...
    sigpic

    Comment


    • Zozea sad pogotovo nece liga interesovati
      sigpic

      Comment


      • Sve do kraja da se pobedi!!!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Forsirati Marsijala kao špica sledeće sezone, šta mislite? Taman se otvori jedan slot na krilu za Grizmana.


          Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

          Comment


          • City se mora uzeti, i onda nam se otvara
            Treba uci opusteno kao i protiv Celzija, pa sta bude.
            Imam povjerenje u Murinja i tim, mislim da znaju sta rade idemo po LS dogodine.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment





            • Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Ovaj poraz Liverpula moze vise da donese pritiska nego nade za top 4. Ne vidim ja kako mi mozemo Siti da dobijemo, vise mi je tu x realniji.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Forsirati Marsijala kao špica sledeće sezone, šta mislite? Taman se otvori jedan slot na krilu za Grizmana.


                  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                  To bi bilo ok, vidjelo se i danas koliko Toni zna, i da povuce i da ima pas, viziju, utrcavanje samo je greota Grizmana na krilo, mada covjek ne zna ni dje da ga drzi.

                  Originally posted by bici View Post
                  Ovaj poraz Liverpula moze vise da donese pritiska nego nade za top 4. Ne vidim ja kako mi mozemo Siti da dobijemo, vise mi je tu x realniji.
                  Apsolutno, x bi bio odlican rezultat. A i uvijek smo usrali kad smo imali priliku da udjemo u top 4, zasto bi sad bilo drugacije
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam zašto Junajted ne bi pokorio Etihad. Ranjiv je Siti do jaja.

                    Comment


                    • Limaro evo ti zasto bi ja radije Rakitu nego Kokea.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Limaro evo ti zasto bi ja radije Rakitu nego Kokea.
                        Bez obzira
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Bez obzira
                          Ma kazem ti ja, Rakita je za Kokea Ivan Perisic licno
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ajmo ljudi malo ozbiljnosti, gde će sirotinja iz plavog dela Manchestera da dobije gospodu iz crvenog dela Manchestera..

                            Comment






                            • sigpic

                              Comment


                              • Dobro jutro dobri ljudi, TV i radio simpatizeri Junajteda. Oko cega cemo se danas prepirati?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X