Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li me sećanje vara ili je Everton izvukao bod iz penala?

    Vidi bici molim te, ubio me vinjak.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Na Gudisonu Felaini usao i napravio penal odma. U 90 su bod uzeli.

      Na OT su ponistili cist gol Ibre, i duri u 94 smo mi iz penala uzeli bod.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        prcamo o HG. Ukljuci se u pricu..
        Ne bih Barklija doveo i da ga daju za dzabe. Nemamo mi HG probleme, tu su trenutno So, Jang, Kerik, Dzons, Lingard, Smoling. Murinjo je rekao da zeli ekipu od 23 igraca tako da nam je dovoljno 6 HG igraca.

        Ubio te Vinjak Limaro. Mi smo izvukli bod iz penala.

        Edit: Zaboravih Pogbu i Rasa kao HG.
        Last edited by bici; 23-04-17, 12:18.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Pa da ali racunaj da Runi i Jang idu sigurno, mozda Kerik i mozda neko od Dzons/Smoling komba (mozda obojica). Ni Sou nema neki siguran status.
          sigpic

          Comment


          • Ovo je odlicno

            This afternoon's match is Manchester United's 55th of the season.
            Tottenham have played 47. Chelsea 40.
            sigpic

            Comment


            • Valencia was not spotted at the Lowry yesterday and although some have met up separately recently, his latest social media post is not encouraging.

              He posted:

              “When you think things are going well, something suddenly happens to ruin it.”
              Ako se i ovaj povrijedio to bi bio pravi het trik
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ovo je odlicno
                Gde odlicno?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment




                • Trebalo bi da je 4-3-3.
                  Last edited by srdjan_sl; 23-04-17, 13:26.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad videh sliku Runija, majko moja izgleda kao da je pio 10 dana bez prestanka. Mislim da Gazza izgleda lepse trenutno.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Sad videh sliku Runija, majko moja izgleda kao da je pio 10 dana bez prestanka. Mislim da Gazza izgleda lepse trenutno.


                      Neumorni Jesse Lingard

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Sad videh sliku Runija, majko moja izgleda kao da je pio 10 dana bez prestanka. Mislim da Gazza izgleda lepse trenutno.
                        Zamisli koliko je ocajan Murinjo kad se javno uzda u njega, prica kakav je profesionalac i slicno, posle svega ocekuje da ovaj igra za njega, vazi
                        sigpic

                        Comment


                        • Monaco VP Vadim Vasilyev: "With the 2018 World Cup, Bernardo Silva, Kylian Mbappé & Thomas Lemar have decided they don't want to leave."
                          INFO GFFN | Fabinho has an agreement with Monaco that allows him to leave this summer if he wants. Club also keen to push on Djibril Sidibé.
                          Samo Fabinjo znaci, moze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Daj dogovori ga jos sad, ajde Zoze molim te.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zamisli koliko je ocajan Murinjo kad se javno uzda u njega, prica kakav je profesionalac i slicno, posle svega ocekuje da ovaj igra za njega, vazi
                              Neka neko postavi sliku, ali u SPOILER ima i maloletnih i zenskih osoba ovde.

                              I da od vec cetiri godine kako smo bas beda

                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Pa da ali racunaj da Runi i Jang idu sigurno, mozda Kerik i mozda neko od Dzons/Smoling komba (mozda obojica). Ni Sou nema neki siguran status.
                                Sto mislis da Jang ide? Ja bas mislim da njega Zoze obozava i da ga ne pusta. Po meni je on odigrao sjajnu sezonu. Rotacioni igrac koji je odigrao bez greske ono malo partija sto je igrao. Svestan sam toga da je izuzetno limitar igrac, ali trebaju ti ovakve rotacije. Sad ako bas moram da biram, rekao bih Kin, Antonio, Taunsend, Dini... Rotacije, nista vise od toga.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X