Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obezbjedjivanje LS sad ima znacaj, nece biti penala iz Adidasa ako budu u LS, ako ne budu 20% cut, to najvise boli

    Najveci luzeri imaju za cilj da udju u LS i da im je to uspjesna sezona, Mancester ima komjuniti(who cares), ima miki maus (who cares) i ako osvoji LE opet se ne bi moglo reci da je to uspjesna sezona, ok svakako, dobro bi bilo osvajati trofeje kao podlogu za kasnije, ali uspjesna sezona? Ne znam bas.

    A najvise boli sto imamo tri poraza i nismo ni blizu borbi za titulu.
    sigpic

    Comment


    • Ali ako gledamo kroz Murinjovu prvu sezonu gde sklapa polako tim i ostale sitnice onda bi Top 4 uz Ligu Šampiona kroz LE bio po meni uspeh neki još imamo i ove sitne kupove, ne znam meni je to neki solidan uspeh.. A onda sledeće sezone se mora napasti liga svakako..

      Comment


      • Previse je dobrih igraca doveo da bi se smatralo uspjehom peto mjesto i da bi bili tamo dje smo bili i prije godinu dana bez njih. Previse je lutao, mijenjao, rotirao. Previse se zatvarao kad ima rezultat, previse se bojao. Previse je kritikovao. Previse je utakmcia odigrao.
        sigpic

        Comment


        • Kad sam video startnu postavu protiv Čelsija i da su na klupi ostali Ibra i Miki doslovno sam se uhvatio za glavu i pomislio da mi gol nećemo do sutra postići i da je bod puna kapa. Prijatno su me iznenadili. I igrom i pogotovo konačnim bilansom. Ton igri su davali Ander Erera i Markus Rašford koji je čitavu tekmu zlostavljao Luiza i defanzivce Plavaca. Ne mogu a da ne pomenem i odličnu rolu Ešli Janga. Podsetio je na partije iz Aston Vile.

          Comment


          • Previše je bio Mojes pod uticajem LVGa.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ono sto je meni najjace je sto isto trazi i od Zlatana i od Rasforda, a Rasko tako tesko da moze da igra. Do je Zlatan bio suspendovan Rasford je isti fudbal igrao potpuno, vrati se duboko, primi loptu, proigraj, kad je centarsut nidje nikog u kaznenom. Martijal bi mogao tako da igra jer je tehnicki jaci, nije mu ni palo na pamet da igra najisturenijeg napadaca cijele sezone. Mislim zna Dusan kad smo jos pricali da treba da proba Zlatana iza Rasforda ili Martijala, nije nijednom.

              Ali svaka mu cast za odbranu, Totenhem je primio dva gola manje, toliko hvaljena odbrana Celsija je primila tri gola vise od Mancesterove, opet toliko kudjene odbrane. Ostali su daleko, daleko. 24 gola su primljena, prsle sezone 35, sto je opet bila najbolja odbrana lige, zajedno sa Totenhemovom.
              sigpic

              Comment


              • Ali zato napad je ruglo. Samim tim balans je nula.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Nije, jer mi smo sigurno u top tri po stvorenim sansama, problem je nekonstantnost, i sto je samo Ibrahimovic sposoban iz nedelje u nedelju da isporucuje golove. Evo ti Erera, igrac sasvim dobrog suta generalno, ove sezone ne moze u okvir gola da pogodi da mu zivot od toga zavisi. Vidio si Janga juce, sjecamo se svi Jangovih vrhunskih suteva i kako skida paucinu, odjednom on ne zna da sutira. To je isti problem kao sa Atletikom i penalima, u glavi i nidje drugo.

                  Mata promasio sansu nije godinama i onda ne moze da pogodi prazan gol sa tri metra. Bas nevjerovatne stvari. Sjecas se Raskovog posta i koliko je trajao i sta je sve promasivao. Pogba promasuje kao lud, Zlatan isto, Mikitarjan da najtezi gol na svijetu, potom promasi nekoliko zicera, potpuno nevjerovatno koliko su sansi stvorili i koliko su malo golova dali.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad se vidi procenat uspesnosti goal per chance, to je neverovatno malo, mislim da smo na dnu, ako ne na dnu, onda samo sto ne padnemo. Okej, promasi se po koja sansa, promasi i CR, niko nije svemoguc, ali da od 10 sansi, ti bar 3 ne sprovedes u gol, ma jednu bar, to je ozbiljan problem. Ponekad pomislim da oni nemaju suterski trening i da napadacka linija nema treninge sa golmanom tipa 1na1.

                    Comment


                    • Skroz sam zaboravio da pohvalim Murinjove odluke sa izmenama. Uveo je Kerika koji je doneo jos vecu kontrolu, uveo je Zlatana da se nastavi jako napred jer mali je dusu ispustio i nije imao vise snage, i na kraju TMF umesto Janga, da nastavimo da pritiskamo. Svaku izmenu je ubo.

                      Sto se cele sezone tice, ako osvojimo LE ja sam zadovoljan. Nije mi ni na pamet palo da cemo osvojiti ligu ove sezone. Jednostavno nije bilo realno. Uspona i padova bas dosta, i tu smo gde smo. Istina, ocekivao sam trece mesto, ali eto ako se osvoji LE, zadovoljan sam.

                      Ispred nas su dve ekipe koje nisu igrale evropu i jedan Totnam koji je u usponu vec par godina i nije se ocekivalo od njih da nazaduju.

                      Uspesna sezona, daleko od toga. Ali dobra sezona za tim koji je u kanalu nekoliko godina.

                      Iskren da budem, ne ocekujem da osvojimo ligu ni sledece sezone, ali ocekujem da budemo u trci za istu do samog kraja.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Baš zato i jeste još gore. Nemaš koncentracije ni malo. U kanalu si velikom onda.

                        Džabe što stvoriš najviše šansi 1000 šansi a realizujes 40. Bolje stvori 250 i realizuj 100.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ali znas sta je paradoks, slabija ekipa od ove je prosle sezone svaku sansu koristila
                          sigpic

                          Comment


                          • Kažem ti ruglo.

                            Baš postajemo promašeni klub
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • U najvecem delu, to ide Murinju na dusu. Nedostatak fokusa, koncentracije i zelje. Tehnika nije problem, vecina je poseduje. Al ne moze se samo trener kriviti. Jer ti brate, ako si fudbaler, kad izadjes na teren moras sam imati odredjenu dozu zelje, ako je nemas, jebi ga onda. Ne mozes samo trenera kriviti. Trener bi trebao da te gurne jedan korak dalje, od zeljnog do zivotinje. A ne da ti pomaze da nadjes smisao igranja fudbala.
                              Last edited by bici; 17-04-17, 13:59.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • 'Reports Ander Herrera followed Eden Hazard into Chelsea dressing room. Eric Bailly and Paul Pogba had to pull him away.'
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X