Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Miki dodje onda cisto sumnjam da mozemo ocekivati i Dzejmsa, a bas bih voleo da ga gledam u Junajtedu.

    Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

    Comment


    • Runi/Snajderlin/Kerik Erera/Svajni/Felaini

      Miki Dzejms Martijal

      Ibra

      Miki i Martijal se ubijaju od defanzive, kao i dvojica vezista, Dzejms i Ibra odmaraju
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Dobro razumijem ja afinitet prema Ibrahimovicu...

        Licno cekam da vidim sta ce u veznom redu da uradi Jose i to ce da da jasnu sliku o tome kakav nacin igre ce da preferira i da li ce iskociti malo iz svog 4231 sablona
        Ja se samo nadam da ce da pedalira Runija ali se plasim da ce on biti jedan od veznjaka
        sigpic

        Comment


        • Nije los taj Rus kao izvor, dosta zna o tim istocnoevropskim igracima i inace igracima koji igraju u tim sredinama, njega sam dosta pratio kada se LFC povezivao sa Willianom, Mkhitaryanom (dok je bio u Shakhtaru) i Konoplyankom.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
            Ja se samo nadam da ce da pedalira Runija ali se plasim da ce on biti jedan od veznjaka
            Rooney ce iz mog iskustva pracenja Josea sigurno biti izbor broj 1,ali ako ne bude igrao dobro leti on nemas problema

            Recimo ja Andera ne vidim nikako u njegovim planovima
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ocekujem ja da Erera i Mata odleprsaju iako mislim da bi obojica mogli biti korisni, ali isto ocekujem da ce masu koristiti Runija, Svajnija, Snajderlina i Kerika u vezi. Felaini mi je misterija.

              Realno je da mu je Runi desetka, a iza njega Snajderlin i Svajni.
              sigpic

              Comment


              • Jasno mi je, Ander, Mata, Felaini, Roho su mi sigurni za odstrel. Ima tu jos njih nad kojima visi ogroman znak pitannja.

                Sta mislis o ovim pricama za Matica/Azpija?
                sigpic

                Comment


                • Mislim za Cezara da nece ici to je prespreman igrac i kod Contea ima mjesto nemam dvojb.Inace svi misle da ce Chelsea 200 posto da igra 352,a zaboravljaju da je Conte u prvoj sezoni forsirao 433 nego mu se povrijedio Simone Pepe pa je recimo prinudjeno presao na 352 sto se kasnije ispostavilo kao vrhunska stvar,ali to je druga prica.Poenta mi je da Azpilicueta igra kod Contea tako da bi barem ovako na prvu ta vrata zatvorio mada nikad ne znas s Conteom cudan je to lik...

                  United imas masu veznjaka,ali evo ja bi sve pare stavio da ce doci jos jedan...Mou voli prave defanzivne veznjake,a da li su ovi po njegovom ukusu i ne bih bas rekao.S druge strane imate i tog Fosu-Mensaha i pitanje je gdje ce njega da koristi.Matic je njegov tip igraca i svakako je na prodaju,ali je pitanje u kakvim su oni odnosima nakon onog raspada u Chelseau

                  Ja Felu ne bi otpisao tako lako.Vise pozicija,jak ko konj,ne buni se na klupi...sanse da ostanu mu rastu sve vise ako mene pitas
                  Last edited by AK47; 23-06-16, 22:57.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    Ja se samo nadam da ce da pedalira Runija ali se plasim da ce on biti jedan od veznjaka
                    Brate ne ide taj nigde.

                    Pre će Mou da ode nego on. Tj ako preživi i Zozea čovek je jebeni Bog

                    Moram se složiti sa Akanom za Fela. On je naš Mikel.
                    Matic mi je glupost teška. Aspi je odličan ali ne verujem da će menjati Tonija i Darmian bar do januara. Roho ostaje kao backup Šou. Pitanje je jel se može do matorog stopera. Tj hoće li..

                    Niko ne spominje Popaja više? Jedan od dvojice spanaca leti. Neminovno je to. Blind?
                    Jbt kada vidiš da je Dini 30m Lakazet 52. Morata ti dodje kao sprdnja za 60. Nije da bi on kočio Rasa. Ali čisto da se zna onda Runi skroz ispada iz ekipe kao neki napadač. Tj ide u holdere. Zbog Runija trpi neko iz sredine ukoliko dodje novi napadač ili krilo.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Sjutrasnja edicija ASa kaze poceli pregovori oko Pogbe, gurace Rajola maksimalno jer ce dobiti agent fee od 25 miliona eura za Mikitarjana, Ibru i Pogbu ako ih sve zavrsi.

                        Erik je rekao skoro mozda Miki mora da se zavrsi da bi se doslo do Pogbe. 25 miliona eura dati jednom agentu je van svake pameti. Nije ni cudo sto Rajola radi to sto radi odjednom i prijatelj je Mancesteru.

                        #Mourinho has taken the lead to sign #Pogba: #MUFC are willing to pay €120m + commission to Raiola, according to AS
                        sigpic

                        Comment


                        • Man Utd told they can sign James

                          Manchester United have been told Real Madrid star James Rodriguez is available this summer for £50 million.

                          Source: Daily Mirror


                          Dortmund target Bellarabi

                          Borussia Dortmund have Bayer Leverkusen star Karim Bellarabi high on their list of options to replace Henrikh Mkhitaryan, who is expected to join Manchester United.

                          Source: Bild

                          Sto se mene tice daj obojicu, za 80m funti plus Ibra i dovedes jos jednog stopera i dosta je.

                          Samo bi mi bilo krivo zbog Mate, ne bih zeleo da napusti Junajted.
                          Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk
                          Last edited by Sir Giggsy; 25-06-16, 02:22.

                          Comment


                          • Pogba, Miki, Ibra i jos jedan stoper

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Može u Barsu za 35m 😂
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X