Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene ova utakmica podsjeća na Arsenal prošle sezone, izmijenjen (tad zbog povreda sad Murinjove misli) sastav koji očekuješ da se izblamira kod kuće, jedan Jang kapiten, 5 boljih igrača na klupi, ali oni odigraju strašno disciplinovano, i kao i tada Rašford izdominira.

    Comment


    • Raznio je Kontea takticki, Erera je neutralisao Azara, Roho Kostu, jos je izazvao onu svadju i onda je Kosta pizdio najstrasnije, a Roho glumio ludilo. To je dobar recept. Pritom je imao Darmijana koji drzi u dzepu Pedra i koji defanzivno igra nevidjeno dobro, ulazi u sredinu cesto. Naprijed Rasko koji je cuda cinio i koji je opet bio dosta daleko od gola sa ogromnim radijusom kretanja. Do sad s takvog igrom nije mogao da mrdne, danas je sve leglo. Takticki je prekucao danas, ali vec sledece nedelje igra protiv klasicnog bunkera, vidjecemo kako ce ga rijesiti, do sad je tesko islo.
      sigpic

      Comment


      • Sve je lakse kad izvedes 11 boraca na teren a na klupi ostavis kancere koji sire negativnu energiju po terenu. Istina, ti kanceri igraju bolji fudbal, al dovoljno je videti Janga sta radi u 80. minutu i znas da je ispravna odluka sto si ga stavio na teren. Evo i Pogba odigra sjajnu partiju kad oko sebe vidi ljude koji jedu, a ne kao protiv Anderlehta, vidi nekoga koga boli dupe, pa se i on stopi u sivilo.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Sve je lakse kad izvedes 11 boraca na teren a na klupi ostavis kancere koji sire negativnu energiju po terenu. Istina, ti kanceri igraju bolji fudbal, al dovoljno je videti Janga sta radi u 80. minutu i znas da je ispravna odluka sto si ga stavio na teren. Evo i Pogba odigra sjajnu partiju kad oko sebe vidi ljude koji jedu, a ne kao protiv Anderlehta, vidi nekoga koga boli dupe, pa se i on stopi u sivilo.
          To ne moze da bude izgovor, trudio se Kerik pa sto nije isao njegovim primjerom nego se utopio u masu? Ovo sto je danas radio su osnove, i vidis kako je dobro izgledalo. Nikakvi potezi, driblizni, davljenje lopte, samo osnove.

          Zoze ako bude igrao 3-4-3 Darmijan mora imati Aspijevu ulogu, nema on sta naprijed da trazi, ali je vrhunski defanzivac.
          sigpic

          Comment


          • Nek smo i derbi jedan dobili, i to je prebitno.

            Najbolje postavljena taktika otkad je došao Murinjo, ne znam da je Čelzi osim onog šuta Košte pored gola koji je bio kakva-takva šansa išta uradio prema naprijed.

            Šteta za one silne šuteve Janga i Lingarda, neshvatljivo mi da nisu ni okvir gola pogodili.

            Comment


            • Dobro i Poketina je unistio na Trafordu ali nije Totenhem bio ovako nemocan kao Celsi danas.
              sigpic

              Comment


              • Da, zaboravih taj meč, mada Totenhem ima dosta negativan skor u gostima kod rivala.

                I protiv Liverpula u gostima je dopustio 2 šanse protivniku, da ne govorim prvo poluvrijeme da nisu mogli disati, Arsenala nije dokrajčio pa bezveze prosuo 2 boda.

                Nemamo rezultate u derbijima ni blizu kao pod Van Galom, ali nije tako loše. Druga stvar su ovi remiji kući, oni će nas na kraju i zadržati van top 4.

                Comment


                • Ako padne Barnli kroz sedam dana, bice to zanimljiv mancesterski derbi u atipicnom terminu za PL-cetvrtak uvece.

                  Najgori su sada ovi kiksevi u aprilu na OT, imali bi isti broj bodova kao i Siti uz mec manje.

                  Comment


                  • Ma igra je pala u posednja dva mjeseca kad je poceo da izmislja sa formacijom i sastavom, ovo je prva bas dobra utakmica posle duze vremena ali je prije toga imao igru, to mu niko ne moze oduzeti. Imamo jos sedam utakmica, ali tri derbi gostovanja, Siti, Arsenal i Totenhem, pritom gostovanja Barnliju i Sautemptonu. Top 4 voz je prosao, on ce LS traziti kroz LE, ali je nejasna energija i zelja u toj istoj LE kad sad znaju da je ona krucijalna. i eleminaciono takmicenje, tu je sve moguce.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      To ne moze da bude izgovor, trudio se Kerik pa sto nije isao njegovim primjerom nego se utopio u masu? Ovo sto je danas radio su osnove, i vidis kako je dobro izgledalo. Nikakvi potezi, driblizni, davljenje lopte, samo osnove.

                      Zoze ako bude igrao 3-4-3 Darmijan mora imati Aspijevu ulogu, nema on sta naprijed da trazi, ali je vrhunski defanzivac.
                      Nije izgovor, jednostavno je tako. Sto bi se Pogba cimao ako likovi ispred njega onako nonsalantno igraju, slabi prijemii, slabi pasovi, slabi sutevi, i sve to jer im se jebe da igraju, i gube lopte koje njihovi saigraci krvavo osvajaju.

                      Gledaj ga danas kad ispred sebe i oko sebe ima krvave radnike. Nebo i zemlja.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Pa ovo mu je druga dobra utakmici u godini, znaci puca im kurac u cijeloj 2017? Svima? Nije tako, danas je igrao isto kao onomad kad je igrao kao DLP, protiv sebe i za ekipu. Ali da li tako igra najskuplji fudbaler svih vremena? Sam si rekao da je suludo da ga koristi na taj nacin, a svakako nije, fudbal je timska igra, nema mjesta nonsalaciji i glupiranju. Imao je samo dva brejnfarta, i to u prvih 15 godina kad se i Plavsic cudio sta radi, posle toga je bio maksimalno disciplinovan i fokusiran. I igrao je fenomenalno, nista vise od ovoga ne treba.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          To je jedna utakmica, ti igraci nisu sposobni ovako da igraju iz nedelje u nedelju, pa barem to dobro znamo, vec sledece nedelje nece pobijediti Barnli. Pola njih je igrao u cetvrtak i kako su igrali? Nikako. To je jedna lasta u februaru, polako. Citiraj me i kako mislim da cemo pobijediti isto. Ja bih i posle ovoga Mikija izveo umjesto Lingarda uvijek, Rasforda na krilu, Zlatan je nedodirljiv napriejd, Kerik uvijek prije svih u vezi. Sou uvijek prije Darmijana. Martijal uvijek prije Janga.
                          Pazi Miki i Marsijal ne bi mogli ovo odigrati. Marsijal bolikurac video si prošlu tekmu, duvalo bi po toj strani, a i Miki čisto sumnjam da bi toliko trčao kao Lingard. Da li bi Ibra kao Raško dao gol 1na1? Možda bi i promašio.

                          Iskreno... Nama treba ovakvi igrači koji mogu tempo da izdrže. Treba ih spremiti do tamo oktobra i onda da melju do maja ćao zdravo titula se uzima.

                          Runi je igrao uvek derbije, pa eto koliko već ne igra...


                          P.S

                          https://instagram.com/p/BS9E-pKFfdt/




                          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                          Comment


                          • Ljudi jeste li realni, je li ovo prva utakmica koju igraju Lingard i Rasford zajedno? I Jang, grijesim li ili je covjek 20 utakmica odigrao ove sezone? Ko im je osporavao borbu? Ikad? Ali ovo su sad pruzili i ko zna kad sledeci put, uzivali smo svi, ali da se na njih oaslonis na nivou sezone je potpuno nerealno i nemoguce. I ja sam za borce uvijek, ali dzaba borba Lingardu kad on nije sposoban da proizvede stvari koje Martijal i Mikitarjan jesu. I ne reaguju svi isto na kritike, a Murinjo ih satire od kritika, cak i javno. I svi zaboravljaju koliko godina ima Martijal, pare, zenu, dijete, razvod, Sou je isto dijete, pukla mu je noga kao cackalica i cudo sto se boji bas i sto nije na nivou od prije. I opet je dobro odreagovao na kritike. Jang je u klubu ovoliko godina iskljucivo zbog zalaganja, ne zbog kvaliteta. I SAF i mojes i Van Gal i sad Murinjo, svi su ga obozavali, on je krvavi radnik, crci ce na terenu ali on ti sigurno ne donosi titulu ili borbu za titulu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja bih i posle ovoga Mikija izveo umjesto Lingarda uvijek, Rasforda na krilu, Zlatan je nedodirljiv napriejd, Kerik uvijek prije svih u vezi. Sou uvijek prije Darmijana. Martijal uvijek prije Janga.
                              Originally posted by Vladan View Post
                              fudbal je timska igra, nema mjesta nonsalaciji i glupiranju.
                              De se odluci
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                De se odluci
                                Mikitarjan znaci nije timski igrac, Martijal isto? isti onaj Mikitarjan najbolji igra Bundeslige prosle sezone ili isti onaj Martijal najbolji strijelac Mancestera prosle sezone, koji je poceo kao napadac, pa zavrsio kao krilo sezonu. Koji je radio defanzivno itekako i pomagao bekovima, mislim jasno nam je svima da je u losoj formi, pa ja sam prvi rekao da je protiv Anderlehta najgori bio, ali ono sto on zna ovi nece ni za tri zivota. Momak je imao deset ponuda, dosao i rekao san mi je da igram za Mancester, na svaka tri mjeseca govori kako obozava da igra za Mancester, zeli da ostane dugo godia, voli grad i navijace. Ej ovo ruglo od grada on voli. Ali da, nije borac kao Lingard, koji ce sledecu utakmicu deset pasova od pet metara promasiti, koji ce sutirati kao danas, ali ce se boriti i izlizati patike i carape od trcanja kao muva bez glave.

                                Dobro je da Rasford, Ligard i Jang nisu igrali protiv Evertona ili protiv VBA, a nije ih bilo na terenu ni protiv Celsija u FA kupu. Ali ono ova pobjeda nekako sve to potire zar ne? Imamo li stvarno pamcenje amebe?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X