Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema trika da bi bio prvi da nine bilo Seskove polusezone. Koste. Terija u onoj formi. Ali isto tako zamisli da Vam tada nije došao Mo? Ima ogromnih zasluga kao i igrači. Ali samo ti objasni kako je njemu u cilju da igra stalno bunker? Baš mi se čini da je posle onog sa Evom sve otišlo u tri lepe..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Erice bi li bio zadovoljan sa Ibrom, Mikitarjanom, Gomesom, Ounasom i Baljijem?
      Ja bih najradije da Mo dovede sve profile igraca koje je zacrtao. "Mladi stoper,iskusan stoper, DM, kreativac, d krilo,spic...". Znaci sve sto je zamislio od pozicija da skripi da popuni, a nisam opterecen igracima. Ako dobijemo Moa od prosle sezone svejedno ko ce doci, bicesranje, a ako je prosla sezona samo anomalija i Mo jei dalje Mo,opet svejedno ko ce doci, izvucice taj maximum od bilo koga.

      Tako da, sustinski, najbitnije je samo koji ce se Murinjo pojaviti. To je najbitnije pojacanje.
      sigpic

      Comment


      • Murinjo je pre svega defanzivan trener,ja protiv toga nemam nista,cak sta vise,apsolutno se slazem sa Vladanom,tobom...oko tog pristupa cilj opravdava sve i sta ti ja znam

        Ne patim od nekog sexy fudbala,no u cemu je problem sa Murinjom,ako stavim sad po strani to dal je prso ili nije fazon je sa njim sto on uvek gleda protivnika naspram sebe

        Evo primera utakmice sa Junajtedom na SB,on covek dodje i stavi Zumu kod nas da igra u sredinu samo da bi zaustavio Feleinija,znaci on nece da se organizuje tako da iskoristi nase snage nego tako da iskljuci protivnika,pa sta bude

        Ili pak neko od njegovih finala u kupu,ponovo protiv Junajteda,taktika je bila da se mi branimo pa ce valjda Drogba zabiti nesto

        I ti pitas kako bunker,pa kad ti uvek razmisljam prvo o odbrani a ne o napadu ne moze drugacije.

        Nema nista Eva veze sa tim,nas problem je bio taj sto nismo imali stopere po Murinjovom ukusu za taj sistem koji je on zamislio da igra presing,ono jbg Kejhil i Teri su nesto sporiji,plus rak rana je ta rupa u sredini zbog neuskladjenosti Fabregasa I Matica,primer utakmica sa Svonsijem na pocektu sezone

        I sta se desava,on moze,znaci moze da igra ofanzivnije ali problem je u tome sto takva igra nosi rizik sto zbog sredine sto zbog stopera,da ne pricam o tome da je Azpi morao da pokriva Terija po Murinju

        I onda je njemu sigurnije da totalno povuce tim ,ako ne moze da pokrije rupu moze sigurno da napusti presing i vrati se na bunker
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Vladane jel bi ti bio zadovoljan Bejlom sada?
          Normalno, covjek gazi poslednjih pola godine, glavni igrac Reala od dolaska Zidana uz Modrica, vuce i Vels koji je realno prosjecna reprezentacija i nista vise, nema toga ko ne bi htio Bejla.
          sigpic

          Comment


          • Boga mi mene je sam Gomez zapitao da li ga zelim u klubu. Ako pogledamo recimo 2. utakmice sa Eura, odgovor bi bio NE.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Kaze Miror da je otisla druga ponuda za Mikija, 28 miliona funti + bonusi.
              sigpic

              Comment


              • Nista od Emboloa, nije bilo ponude niti ce biti. Ide on u Bundes izgleda, bio je samo kontakt sa agentom, ali bice da se ide ozbiljno po Mikija i Ounasa od rjesenja za desno krilo.
                sigpic

                Comment


                • "Fundamentally, England, Spain and Germany were the relevant leagues I could see myself playing football in," Hummels told Suddeutsche Zeitung. "But at this stage there just was not that one English club where the overall package was fitting.

                  "The overall package means: a club which fascinates me; a club I have always wanted to join, and where the sporting constellation is right, and which of course plays Champions League football next season. And because of the latter one club was ruled out, and you can envision which club that was."
                  Bod od Hummelsa.
                  Spoiler

                  Comment


                  • Ode Embolo u Salke.

                    Isla je neka prica u BILDu da njegova mama gura transfer u Bundes zbog jezika, zemlje, adaptacije kao i cinjenice da ce biti I spic, vise vremena na terenu, manje pritiska... Ko zna, mozda je i to odigralo ulogu.
                    sigpic

                    Comment




                    • Agent Mekner.
                      sigpic

                      Comment


                      • BILD: Henrikh Mkhitaryan's agent Mino Raiola threw a chair during failed talks with Dortmund officials.
                        sigpic

                        Comment


                        • Neka mu otkupi tu preostalu godinu ugovora
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam ja kakve su njima klauzule za krsenje ugovora, ali ja vjerujem da se moze to raskinuti na vrlo jednostavan nacin.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Normalno da moze, plata mu je cetiri i po miliona eura, kome treba vrlo lako moze do njega, na ovaj ili onaj nacin.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Pretpostvljam da su tu zapeli pregovori, da gospoda iz Dortmunda traze neku finu crnu koznu fotelju, a da mi nudimo

                                Spoiler
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X