Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robinjo

    What’s your best Zlatan story?

    Actually, Milan’s former president Adriano Galliani told me that it was Zlatan who recommended they sign me. He had respect from the board, having just signed there from Barça, which was when Galliani told him there was the chance of also getting me, too.

    According to Galliani, Zlatan then said, “go and bring him, he’s a phenomenon, we’re going to work well together and score the goals the team needs.” He used to joke with me, saying, “you are here today because of me.” [Laughs].
    https://www.fourfourtwo.com/features...better-spanish

    Jbg stari, krivo je i nama. Ovi fenomenalni Svedjani su prekratko u klubu

    Henrik Larsson, One-on-One: "The only regret of my career? Spending just two months at Man United"
    Do you regret spending only two months at Manchester United in 2007?

    Yes, that’s the only regret I have in my career. I should’ve stayed, as it would have meant I got a Premier League winner’s medal, and I would have stayed for one more season. But I still had a contract with Helsingborgs and I feel that when you sign a contract, you have to see it out.
    Everything was professional at United. When I had to attend a christening for my brother’s children, the club ordered a plane to take me there after a match. United really take care of all their players.
    https://www.fourfourtwo.com/features...dYtmptT26hl.99
    sigpic

    Comment


    • Davida Lopeza sam pune dvije godine gledao i on u Unitedu ne bi mogao biti ni medju 30...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Inace kad se vec spominjao Dibala... Na Fifa 17, u karijeri postao je jedan od najboljih igraca sa ocenom preko 90 i pogadjajte u koji klub je presao?

        Comment


        • U Zvezdu?

          Comment


          • U Bunjudkor?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Junajtedu treba zamjena za Kerika i napadac. To bih izdvojio kao prioritet.

              Comment


              • Samo bahato, samo bezobrazno

                Comment


                • Manchester United will demand Toni Kroos if Real Mardid wants to sign De Gea. [Independent] #MUFC
                  Treba ih odrati u svakom slucaju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma previse je to za de Geu, strasan je golman, ali igra Reala se maltene zasniva na vertikalnost koju Kroos izaziva svojim pasevima

                    Comment


                    • De Hea za Krosa, u svako doba dana i noci. Al ne moze on u 4-2-3-1 sa Pogbom.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ali moze da zamijeni Kerika pa neka igra 4-3-3. Mada da bi se to desilo mora Real naci drugog DLPa, mozda je Verati taj. ja bih bio zadvoljan i sa Varanom i Pepeom za De Heu inace
                        sigpic

                        Comment




                        • Ovo je fudbal, jebes ovo sada
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • PFA player of the year award shortlist

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ali moze da zamijeni Kerika pa neka igra 4-3-3. Mada da bi se to desilo mora Real naci drugog DLPa, mozda je Verati taj. ja bih bio zadvoljan i sa Varanom i Pepeom za De Heu inace
                              De Hea -> Kros+Pepe

                              4-3-3

                              :bacamgadoiznemoglosti:
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Dajte Kanteu osvajacu titula
                                Dobice Eden verovatno, ako gledaju ko je sampion...

                                EDIT: Sam si kriv sto si postovao u ovoj temi Vladane, a znas da me mrzi da prebacujem

                                Comment

                                Working...
                                X